Promyk

Schroniska dla zwierząt

Gdańsk, Przyrodników 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Opieka , ale dla kogo ? wątek zamknięty Przy moim bloku na drzewie siedział prawie 2 dni mały , około 8 -miesięczny...
~Izabela
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2010

Najlepsze schronisko na pomorzu wątek zamknięty Witam Mam na imię Damian. Dwa dni temu adoptowałem nowego przyjaciela. Wabi...
~Damian Spiegel
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Jestem ZACHWYCONA !!! wątek zamknięty Z PROMYKA mam już trzech pupili 2 koty i pieska. Zwierzęta są kochane....
~Lidia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 maja 2012

Fatalne zarządzanie wątek zamknięty Generalnie to co się dzieje w Promyku to sprawa dla programów Uwaga i mediów....
~Rafka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

,,No bo tak się właśnie kończą prezenty'' wątek zamknięty Macie omylne zdanie o tym schronisku. jakieś 3 lata temu dostałam psa ze...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 grudnia 2012

Chamstwo i brak kultury w stosunku do klientów wątek zamknięty Trzy razy przebywałem na terenie tego obiektu i trzykrotnie spotkałem się z...
~hans8814
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

Definicja chamstwa, ignorancji i bezczelności. wątek zamknięty Podczas ostatnich dni otwartych schroniska w obecności zwierząt strzelano z...
~Natasha
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

andrzej - opinia wątek zamknięty dzięki za interwencję 9.06.2012 na Chełmie w sprawie kota.pracownik był...
~andrzej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

Aga - opinia wątek zamknięty Właściwie nie powinno się polecać nikomu schroniska ale na prawdę Ci ludzie...
~Aga
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Zupełnie nie mam zastrzeżeń wątek zamknięty Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii. Według mnie wszystko jest...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

super opieka pełna ciepła wątek zamknięty dbają o zwierzęta nie tylko z obowiązków ale i czułości dla zwierząt
~macias
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Shangri-La - opinia wątek zamknięty Schronisko jest zadbane a osoby tam pracujące poświęcają bardzo dużo czasu i...
~Shangri-La
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Zdziwiony Maks wątek zamknięty Nie rozumiem zamieszania które powstało wokół schroniska. Ja bardzo miło...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

WOLONTARIUSZE wątek zamknięty SCHRONISKO POWINNO ZAPEWNIC WOLONTARIUSZOM DROGI SPACEROWE DLA PSÓW, GDYŻ...
~XXX
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Reportaż wątek zamknięty Witam, Przygotowuję reportaż na temat funkcjonowania schronisk dla bezdomnych...
~marta
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 maja 2011

Długo zastanawiał się czy napisać opinie na temat schroniska wątek zamknięty szkoda mi zwierząt, które tam się znajdują i nie chciałabym żeby to one...
~Ilona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2010

Karolina wątek zamknięty Wczoraj miałam ogromny problem z tym schroniskiem mianowicie znaleźliśmy psa...
~...
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lipca 2010

ogólna porażka!!!!! wątek zamknięty znalazłam pieska,zawiozłam go do schroniska ,a obsługa pan właściciel i jakaś...
~dzidka
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

Kilka słów o PROMYKU wątek zamknięty Chciałbym napisać o PROMYKU coś co jest prawdą, bowiem większość opinii tu...
~Panic!
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 maja 2011

GOŁĄB 27.08.2011 wątek zamknięty moje dziecko z kolegą znalaazło gopłąbkaznależli tel do schroniska l...
~kesiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry