Serwis AGD

Naprawa i serwis AGD

Gdańsk, Orłowska 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Prawdziwy fachowiec wątek zamknięty Z kimś takim jeszcze się nie spotkałem - posiadam niestety bardzo rzadki...
~Piotr C.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Szybko i sprawnie. Poprawna diagnoza usterki już przez telefon.
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Naprawa pralki Electrolux inspire wątek zamknięty Usterka polegała na tym, że pralka po ustawieniu programu wyłączała się po 3...
~Monika K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Nie nie nie polecam!!!!!¡ wątek zamknięty Nie nie nie polecam!!!!!!!!!!!! Człowiek niesłowny, niesolidny i nie...
~kobieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Piekarnik naprawiony przez telefon wątek zamknięty Pan mi udzielił zupełnie za darmo porady przez telefon o tym co przestawiłam...
~qqua1980
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Pralka działa! :) wątek zamknięty Profesjonalna naprawa za rozsądną cenę. Serwisant pojawił się z częściami, po...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Fantastyczna pomoc - gorąco polecam wątek zamknięty Drugiej tak pomocnej i życzliwej osoby ze świecą szukać. Gdy zepsuła mi się...
~antrus
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Oszustwo!!! wątek zamknięty Nie działa mi zmywarka od miesiąca i po wielokrotnej wizycie Serwisanta nadal...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Naprawa zmywarki i kuchenki wątek zamknięty Pan, który przyjechał do zmywarki bardzo szybko zdiagnozował problem i usunął...
~Lukasz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

OPINIA NEGATYWNA wątek zamknięty naprawa zmywarki BOSCH niezrealizowana. Zaden z terminow nie dotrzymany....
~LG
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

Wymiana membrany w podgrzewaczu wody wątek zamknięty Pan niesolidny i przede wszystkim niesłowny. Opóźnił się z zamówieniem części...
~anna
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2015

Naprawa płyty TEKA wątek zamknięty Dzisiaj zawiozłem Panu płytę inddukcyjną do naprawy którą źle podłaczyłem i...
~krystian
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Bardzo sprawnie wątek zamknięty Miałam problem z suszarka gdyż bęben nie chciał sie kręcić. Pan przyjechał...
~Maja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

Serdecznie i profesjonalnie wątek zamknięty Pan zna się na swoim fachu i nie skąpi swojej wiedzy. W dzisiejszych czasach...
~Krystian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Bardzo polecam! wątek zamknięty Dzisiaj wykonano u mnie naprawę kuchenki. Pan był na czas, trafnie...
~Zofia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

naprawa pralki samsug 4,5kg Silvernano wątek zamknięty Naprawa bardzo solidna i terminowa,cena naprawy konkurencyjna do innych...
~Ryszard Kozłowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2015

Polecam fachowca wątek zamknięty Diagnoza juz przez telefon, pralka naprawiona w niecale pół godziny, człowiek...
~Monika
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty fachowiec przez telefon określił problem -usterka usunięta-pralka samsung z...
~werasport
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

Fachowa pomoc - trafna diagnoza juz przez telefon wątek zamknięty Problem pralki - po objawach, juz przez telefon dowiedzialem sie o dwoch...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2015

Szczerze polecam ! wątek zamknięty Pan jest prawdziwym profesjonalistą ! Fachowiec, kulturalny. Bałam się...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
126

postów

116

wątków

do góry