Widok

Solarium, samoopalacz czy opalanie natryskowe???

Wesele Temat dostępny też na forum:
Przyznam szczerze bez bicia, ze nigdy nie byłam na solarium ani nie używałam samoopalacza.tylko słoneczko...:-) ale ślub mam w maju, więc opale pewnie tylko twarz, a mam suknie na ramiączkach i chcę byc lekko opalona, a nie blada jak ściana...może doradzicie mi coś. solarium ponoc niszczy skórę i przyspiesza proces jej starzenia. a samoopalacza się boję, bo słyszałam, że mogą wyjsc zielone plamy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze byloby zebys sprobowala wszystkich trzech metod juz teraz zeby zobaczyc jak reaguje Twoja skora. Ja wiem, ze mimo duzej szkodliwosci zdecyduje sie na kilka sesji w solarium oczywiscie ostatnia na kilka dni przed weselem zeby w razie przedawkowania i jakiegos poparzenia skora zdazyla dojsc dosiebi.Z samoopalaczami nie mam zbyt duzej wprawy i zawsze kiedy ich probowalam widac bylo pewne niedociagniecia (moze nie zielone plany o ktorych piszesz, ale opalenizna w niektorych miejscach nie byla rownomierna). Co do opalania natryskowego to dobra opcja, musisz tylko znalezc naprawde dobry salon, w ktorym odpowiednio dobiora Ci odcien opalenizny zebys nie wyszla pomaranczowa.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki salon w Gdansku możecie polecić do opalania natryskowego? Jest może jakiś w okolicach Oliwy, Przymorza, Żabianki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli samoopalacz, to nie samoopalacz, ale krem/balsam brązujący
nie dają jednorazowo tak intensywnego koloru, więc nawet jak nierówno się rozprowadzi, to następnego dnia, po kolejnej aplikacji wyrówna się (tylko niech cię nie korci, by dodatkowo na "niedoróbki" dosmarowywać, smaruj się normalnie...)

ja lubię te balsamy brązujące (najbardziej nivea i garniera), ale to kwestia indywidualna - tak samo jak marka

dobrze, że wcześniej myslisz - bo możesz teraz przetestować


co do solarium, to myślę, że takie "jednorazowe" kilka sesji przed ślubem jakoś tragicznie nie wpłynie na twoją skórę (słońce też niszczy) - mnie słońce nie opala, solarium też nie opaliło...

opalania natryskowego nie próbowałam; nie wiem, czy to prawda czy mit, ale słyszałam, że później skóra może "farbować" ciuchy... ale to chyba to samo co przy prawdziwych samoopalaczach
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może pasta do butów? Najlepiej w płynie, to od razu będzie też połysk.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
janko muzykancie jak nie znasz sie na rzeczy to się nie wypowiadaj. skoro lubisz błyszczec to sam się tą pastą wysmaruj. powodzenie gwarantowane. nie rozumiem dlaczego jesteś czasami taki chamski, kiedy kobieta szuka rady, bo chce pięknie wygladac w dniu swojego ślubu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A możesz mnie oświecić i wytłumaczyć dlaczego moja wypowiedź nazwana została chamską?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rada, zeby do slubu smarowac sie pasta do butow jest chyba troche chamska no nie? moze źle to zrozumialam moze to byl zart. to wtedy sorki nie skumałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gosiu ja jednak bym obstawiła solarium tez nei kozystam z jego usług czesto tylko zimą moze kilka razy,może i jest najmniej bezpieczne,ale kilka sesji az tak ci nie zaszkodzi jak np.: plamy po samoopalaczu,za jednym razem moze uda ci sie ladnie rozsmarować,a za drugim może juz nie być tak wesoło,a jak sie spocisz podczas weselnych szaleństw może ci nawet suknie zafarbować,opalanie natryskowe tj koleżanka wyzej musiałabyś znaleźć naprawde dobry salon który zna się na rzeczy,bo np: znajoma byla w gdyni i byla niezadowolona,miala plamki i w sumie zero koloru :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile kosztują te balsamy/kremy brązujące?dziś idę na miasto to może się skuszę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak posmaruję tym balsamem twarz, a potem kosmetyczka będzie mi nakładac pudry podkłady itd to nie zrobią mi się jakieś plamy, albo coś?nie chcę w dniu ślubu płakac. boję się, ze zamiast wyglądac pięknie naklepie sobie biedy i nie będę chciała się ludziom pokazac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Balsamy sa tak od 20zł. na twarz nei proponuje,że może być różna reakcja np.: może ci sie skóra przetłuszczac,albo może sie pojawić krostki ja tak mialam :/ dlatego nieuzywam żanych balsamów brązujących na twarz :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja jeszcze o tym nie myślałam bo do naszego dnia jest jeszcze trochę czasu, ale podobnie jak Ty - nie chodze na solarium ani nie stosuję samoopalaczy itd. Co najwyżej latem na słońcu się opalam. I tak sobie myślę, że może kilka razy pójdę na solarium, bo jak nie chodzisz non stop to myslę, że te kilka razy aż tak nie zaszkodzą. Bo kremy to chyba ryzykownie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie efekt samoopalacza na ślubie był taki, że razem z narzeczonym w dniu ślubu mieliśmy dłonie (szczególnie tę delikatną skórę między palcami) brązowe. 3 dni wcześniej się smarowałam wieczorem, on mi smarował plecy, nie umyliśmy rąk i tak zostało. Nawet trochę na zdjęciach widać ;-) Śmiejemy się oboje z tego, ale w sumie nie polecam.

Poza tym skóra po samoopalaczu barwi jasne ubrania. I dla mnie ma niefajny zapach.

Polecam kilka krótkich sesji w solarium - zawsze lepiej, równomiernie i bez przesady z tą szkodliwością, gdy się pójdzie kilka razy na parę minut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, tak. Na weselu podstawą jest opalona lub pokolorowana skóra. Wówczas cała uroczystość nabiera odpowiedniego wyrazu i powagi. A jaki odcień brązu preferujecie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wystarczy jaśniutki brązik panie janko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja po prostu wykorzysta ziemię ikos i tyle. Naturalne opalane nigdy nie przynosiło w moim przypadku efektów. A nawet jeśli to ten efekt był mizerny. Dlatego w podobnych przypadkach polecam raczej moją metodę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry