Soprano

Kręgielnie Restauracje

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rozczarowana - opinia Byłam tam z rodziną. Od początku nie mogłam dogadać się z kelnerem o imieniu...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 16 lipca 2023

Porażka !! wątek zamknięty Przestrzegam wszystkich przed zrobieniem urodzin na tej kręgielni!!!!...
~Hanna Chmielewska
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

Uwaga dla OK System wątek zamknięty Pan z obsługi twierdził, że nie biorą już udziału w OK System i mimo...
~Magda
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Fantastyczne miejsce wątek zamknięty Dobrze przygotowane, smaczne jedzenie w dużych porcjach, z miłą i...
~Paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2016

Jedzeine ok.Obsługa słaba. wątek zamknięty To druga Nasza wizyta w Soprano.Na jedzeniu ponownie się nie zawiedliśmy.Było...
~M&B
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 lipca 2016

Bardzo dobra restauracja na Przymorzu wątek zamknięty To był mój trzeci pobyt w tej restauracji i nie zawiodłem się. Restauracja...
~arek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Pani z baru. wątek zamknięty Zenujace zachowanie Pani (blondynka niskiego wzrostu ktora obslugiwala...
~Barman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 listopada 2015

Czegoś takiego brakowało na Przymorzu wątek zamknięty Zaczynają robić się coraz chłodniejsze dni także postanowiliśmy ze znajomymi...
~Wiki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

80- te urodziny mojej mamy wątek zamknięty Wspaniałe jedzenie , profesjonalna obsługa i przystępne ceny . Bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

PK - opinia wątek zamknięty Chcieliśmy wczoraj pograć w bilard ze znajomymi. Zarezerwowaliśmy stół na...
~PK
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

Dobra Restauracja -Polecamy !!! wątek zamknięty Znaleźliśmy się w restauracji Soprano przez czysty przypadek. Jako przyjezdni...
~Marcin&Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Komunia wątek zamknięty Witam!Jesteśmy właśnie po uroczystości z tytułu Komunii Św.zorganizowanej w...
~A...
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2015

SUPER MIEJSCE wątek zamknięty BYŁAM W SOPRANO OSTATNIO ZE ZNAJOMYMI NA URODZINACH. MYSLE ZE TO SUPER...
~WERA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Uwaga Na Rezerwacje wątek zamknięty Zarezerwowałam tor 3 tygodnie wcześniej. Szokiem okazał się fakt, że po...
~Karolina
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

Gorąco polecam lokal na urodziny dla dziecka :-) wątek zamknięty Wyprawiliśmy synkowi 8 urodziny w Soprano i dzieciaki były zachwycone.!!Pan...
~MS
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

OMIJAĆ TO MIEJSCE JEŻELI WESELE MA BYĆ PIĘKNYM DNIEM wątek zamknięty TO BYŁA ŻENADA.GOŚCIE NIE WIEDZIELI GDZIE WEJŚĆ, JAK JUŻ DOSZLI NA SALĘ I MY...
~MISIA
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 listopada 2012

dobra pizza wątek zamknięty inne dania rowniez w porzadku ale pizze polecam najbardziej inni troche...
~vito
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

Udana zabawa wątek zamknięty Moim zdaniem lokal ma ciekawy wystrój i panuje w nim przyjazna atmosfera....
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 listopada 2013

chrzciny wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy planują zorganizować chrzciny! Jedzenie świetne,...
~magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

Polecam wątek zamknięty Pyszne jedzenie i drinki, obsługa jest miła i sympatyczna. Jedyne miejsce w...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
150

postów

101

wątków

do góry