Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam.Nasz piesek został uratowany. wątek zamknięty Trafiliśmy do tego szpitala późnym wieczorem z pogryzionym przez wilczura...
~Właściciele Toffiego
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

ABSOLUTNIE ODRADZAM wątek zamknięty Mój pies ma rozpoznane niewydolnosc nerek. Jedynym ratunkiem po otrzymaniu...
~Ola
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lipca 2012

Dziękuję za uratowanie życia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa. W nocy zrobiono rezonans magnetyczny i zabieg...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

BARDZO DZIĘKUJEMY !! wątek zamknięty Bardzo dobra placówka- szczególnie dla właścicieli dużych psów,które można...
~Ewa G.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

masakra i drożyzna wątek zamknięty pojechałem z psem, uszkodzenie kręgosłupa, wystarczyło podać lek...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 maja 2010

Godni polecenia... wątek zamknięty są wszyscy pracownicy szpitala. Fachowi, mili i zawsze pomocni. Specjalne...
~Katarzyna W.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

świetni! wątek zamknięty wszyscy fachowi, posiadają wiedzę, konkretne diagnozy i skuteczne leczenie, a...
~monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 listopada 2011

Jestem niesamowicie MILE zaskoczona wątek zamknięty Wspaniały doktor Kozłowski zajął się naszym chorym kotem. Zrobil mu rezonans...
~Joanna Wojciechowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 września 2011

Tak tak tak wątek zamknięty Witam, od 8 lat leczymy tam nasze zwierzęta (2 psy i kot). Wszyscy...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2011

TAK,TAK,TAK! REWELACJA!!! wątek zamknięty Wszystko jak najbardziej sprawnie i profesjonalnie!! Tak powinno być,...
~Sandra K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

Nie polecam wątek zamknięty Trafilismy do szpitala na dyzurze. Nasz pies mial infekcje drog...
~K i M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

Chirurgia na najwyższym poziomie wątek zamknięty Nasz pies (stary sznaucer olbrzym) pewnej nocy zaczął puchnąć w oczach i...
~Beata L.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2011

Joanna Gardzielewska - opinia wątek zamknięty Leczono tam mojego owczarka niemieckiego po wypadku.Opieka...
~Joanna Gardzielewska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

profesjonalna i rzetelna opieka wątek zamknięty Moja suczka była pacjentką szpitala, dwukrotnie była hospitalizowana" -...
~Niunia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

mar13ek - opinia wątek zamknięty korzystałem z usług dawno, stan zagrozenia życia, pies przeżył operację, ale...
~mar13ek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 stycznia 2011

Profesjonalnie wątek zamknięty W szpitalu Krzemińskiego kastrowaliśmy kocurka,po rozmowie telefonicznej i...
~Ania.K i Lucek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

leczenie kota z niewydolnością nerek wątek zamknięty Absolutnie nie polecam w przypadku zdiagnozowania niewydolności nerek u...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2010

Nie odmówiono pomocy wątek zamknięty Znalazłam na podwórku bezdomnego , ale oswojonego kotka . Dwa dni prosiłam...
~Izabela
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 października 2010

Profesjonalizm wątek zamknięty Trafiliśmy do szpitala w środku nocy z naszym kotem, który wypadł z czwartego...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2010

Maja wątek zamknięty bardzo fachowo, sprawnie! Maja była "leczona" w 2 gabinetach wet z uwagi na...
~Lidia Niewczasińska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
126

postów

95

wątków

do góry