Widok

Tanio obiad na chrzciny w Gdańsku

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Raz już pytałam,ale zapytam raz jeszcze.Gdzie dobre i niedrogie jedzenie?bliżej Gdańska głównego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wlaśnie jestem po rozmowie w sprawie obiadku dla rodzinki, będę robić na Suchaninie w Via Steso, obiad na 21 osób, zupka, trzy rodzaje mięsa na półmiskach, ciasteczko, napoje, kawa, herbata (3 godzinki) za 40zł/osobę. Myślę, że to jest bardzo dobra cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
We Wrzeszczu. Dom Nauczyciela. Bardzo dobre i niedrogie jedzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Martha a masz jakies namiary tam,jestem zainteresowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kirkor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie to jest i jaki koszt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kirkor jest na Słowackiego, koszt za zupe, drugie danie, kawa +ciacho - około 25 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chrzciny robiłam właśnie w Kirkorze na ul. słowackiego. Napisz e maila do restauracji a pani, która zajmuje się menu prześle propozycje z cenami. Ja tam sama ustalałam przez neta bo było mi szkoda ciągną małą do knajpy. Jedynie zadzwoniłam aby zarezerwować termin a mąż pojechał w płacić zaliczkę.

A co do domu nauczyciela we Wrzeszczu to ja się zraziłam owszem jedzenie tanie (za 13 osób zapłaciłam niecałe 400 zł: zupa, drugie danie, sok oraz kawa i herbata) i w miarę dobre ale kierownik bez szczelny. Już żadnej tam imprezy nie zrobię.
www.ajka.com.pl - nauka jazdy konnej, spacerki dla dzieci na kucach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właścicielka to Ewa Wojciechowska, kom: 501-178-436
Sala restauracyjna bardzo ładna, jest zejście do ogrodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
babeczka powiedziała, że jak chcemy klasyczny obiad, że zupka i drugie takie samo dla wszystkich to może zrobić za 25-27 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki,już dzwoniłam,w piątek idę do kościoła zaklepać ostateczny termin.A Ty kiedy robisz?Ile ma Twoja mała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
19 lipca, Majka ma teraz 2,5 miesiąca. Czyli będziesz robić w Via Steso?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo mozliwe,bo koszt jest nie duży,ale jeszcze muszę tam się przejechać i zobaczyć,noi mam nadzieję że kościół zrobi na tą datę,która jest tam akurat wolna.W piątek mam dać znać tej babce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co gdzie będziesz robić chrzciny?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co,byłam tam gdzie pisałaś,widziałam salę,podoba mi się ale to trochę za daleko od domu i kościoła gdzie będzie chrzczony,szukam coś bliżej domu,ale możliwe że tam właśnie będę robić,bo termin jest jak narazie wolny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może też zrób w kościele tu blisko, z kościoła do restauracji można przejść piechotą, my tak właśnie zrobimy, no ale mieszkamy bardzo blisko:) w połowie drogi pomiędzy kościołem a via steso.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

do góry