Widok

Tawerna Lukullus opinie par młodych i gości!

Wesele Temat dostępny też na forum:
Jak w temacie poszukiwane są wszelkie opinie na temat wesel organizowanych w Tawernie Greckiej Lukullus, zarówno opinie gości jak i samych par młodych. Wszelkie komentarze będą mile widziane. Szczególnie interesują mnie kwestie jedzenia, opinii na temat baru salatkowego i organizacji czyli obsługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochani szczególnie proszę o informacje z wesel po 2010.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam grałam wesele 2 razy z zespołem i jako osoba postronna naprawde moge powiedzieć ze wszystko super. Jedzenia sporo i bardzo dobre i tego sala jest bardzo jasna przestonna z małą sceną dla DJ czy zespołu. Jakbym miała sobie robić wesele to by była jedna z knajp ktore brałabym pod uwage.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W lukullusie odbyło się moje wesele. Jednym słowem rewelacja pod każdym względem. Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów to mogę mailowo :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam jako gość. Generalnie było ok, nie można sie do czegoś jakoś szczególnie przyczepić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli mogę prosić tutaj o informacje jak tam z thn barem salatkowym wyszło, miał branie czy goście się wstydził korzystać? Boję się ze nikt nie będzie chciał sobie robić sałatek i w rezultacie jedzenie się tylko zamarnuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również mam zaplanowane wesele w Tawernie Lukullus :) w styczniu jest zaplanowany remont także będzie jeszcze piękniej :) kontakt z obsługą bez zarzutu, mam nadzieję, że do kwietnia nic się nie zmieni :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam jako gosc na weselu, jedzenie dobre, duzo i tyle w sumie, nie wiem czy to wina panstwa mlodych czy sali ale specjalnie ladnie przystrojone nie bylo brak klimatu , plus ze duzy parkiet.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie proste dekoracje jak wstążki na krzesła, tiule na stoły i wazony z kwiatami pod wodą są w cenie kwestia tego kto jak to wykorzysta i czy jeszcze dołoży coś od siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dodatkowo biorę florystkę, która udekoruje mi salę kwiatami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o wystrój to w mojej ocenie stoły i krzesła Lukullus zdobi już wystarczająco i robi to naprawdę ładnie. Kwestia samej sali tanecznej. Tu ewentualnie można coś od siebie dodać jeśli komuś zależy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A wiesz może czy można wybrać kwiaty te które są w cenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze prościej zapytac bezpośrednio w restauracji ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry