Widok

Ubezpieczenie samochodu

Wiecie moze jak ksztaltuja sie aktualne oferty jesli o ubezpieczenia samochodow? Aktualnie poszukuje samochodu do firmy .. mam zamiar wziasc go w leasing i chcialbym znalezc jak najlepsza oferte. Z wiekszych producentow najwiekszym uznaniem obdarzam Renault .. w ich nowej ofercie jest kilka ciekawych propozycji. Fajnie jakby ktos tak w skrocie napisal, ktore modele sa najbardziej niezawodne. Co do ich oferty ubezpieczenia rowniez prezentuje sie bardzo dobrze - http://www.renaultfinansowanie.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-gap Prosze o osoby z niej korzystajcej o wypowiedzenie sie szerzej na ten temat. Interesuje mnie jak to wszystko wyglada w praktyce. Dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Fajnie jakby ktos tak w skrocie napisal, ktore modele sa najbardziej niezawodne.

Nie ma takich. Renault to francuski samochód, a one się wszystkie psują.
Jakiś czas temu, Ratlerek próbował tu reklamować Citroena, ale mu nie wyszło, to się obraził na Carrefoura.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sky, czyżbyś się wpisywał w fałszywy dogmat o niskiej jakości francuskich aut ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaq-u, ten dogmat poparty jest empirycznie.
To nie są samochody na nasze zimy.
Ta zimowa trauma wschodniej Europy występuje u Franuzów od czasów Napoleona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to wyposciles Dzina z butelki.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Różnie, ja teraz za ubezpieczenie samochodu w PZU zapłaciłem 863 zł, podniosło mi się o 100 zł względem poprzedniego roku. Lubię tego ubezpieczyciela, więc polecam też innym ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

863 jak rozumiem OC - też lubię gdy sprawca ma OC w PZU ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Lubię tego ubezpieczyciela

A ja nie.
Wyjaśnienie ew. na priw.
Piszę powyższe zarówno z pozycji klienta jak i agenta sprzedającego ubezpieczenia.
Bardziej od PZU nie lubię tylko Szkopów z firmy na "A" :]

Mogę uzasadnić na priv. Za czarny pijar nikt mi nie płaci. Nie lubię i tyle ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

W skrócie ubezpieczenie gap gwarantuje, że w przypadku szkody całkowitej pojazdu, albo jego kradzieży (co akurat nie jest zbyt częste) firma w któej masz ubezpuieczenie wyplaci Ci kwotę która jest różnicą między wartością fakturową pojazdu z dnia zakupu a wartością wypłaconą z ubezpieczenia komunikacyjnego. Przyznaje, że jeżeli jesteś tak mocno poszkodowany to chociaż te ubezpieczenie daje Ci światełko w tunelu https://www.toyotabank.pl/dla-kierowcy/uslugi-dodatkowe/ubezpieczenie-gap/szczegoly/ tu jest to dobrze przedstawione
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

Jeśli dziś piątek, to czytamy Ziemkiewicza (43 odpowiedzi)

Dziś piątek, dzień postny, ale Ziemkiewicz nie zważa i daje czadu:...

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2434 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

do góry