Urząd Miejski w Gdańsku

Urzędy miejskie

Gdańsk, Nowe Ogrody 8/12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie wieżę wątek zamknięty Będąc w urzędzie spotkałam się z bardzo nietypową sytuacją ,dlatego...
~Karolina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lipca 2018

pomoc wątek zamknięty Sz.P Witam serdecznie jesteśmy 4 osobowa rodziną Żona i 2 chłopców lat 9 i 10...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 listopada 2018

Bardzo miłe Panie wątek zamknięty Byłam ostatnio w urzędzie złożyć wniosek o dodatek mieszkaniowy trochę po...
~Hanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Usc wątek zamknięty Super. Trafiłam na mega miła Panią w sekretariacie. Szybka i profesjonalna...
~Wiola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

urząd stanu cywilnego wątek zamknięty Dziękuję bardzo za sprawną obsługę pomimo ,że praca wymagała pozostania...
~Lidia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Informacja ogola UM w Gdansku wątek zamknięty Korzystajac z tej formy chcialabym serdecznie podziekowac panu Szymonowi...
~Magdalena Parker
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Dział Referatu Dowodów Osobistych UW w Gdańsku wątek zamknięty Paniom z działu dowodów osobistych Dorocie Bąkowskiej obsługującej stanowisko...
~marek zarzecki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2018

gcs.gda.pl ul.3 maja wątek zamknięty W Gdańskim centrum świadczeń przy ul.3 maja Zawsze składam, wniosek o dodatek...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

wso@gdansk.gda.pl wątek zamknięty W Dziale Referat Dowodów Osobistych w urzędzie miejskim w Gdańsku pracują...
~Piotr J
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Działalność gospodarcza wątek zamknięty Witam, Składam serdeczne podziękowania Pani, ktora bardzo miło i rzeczowo...
~Ula P.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Wydział Urbanistyki i Architektury wątek zamknięty Pomoc w pełni profesjonalna , a Panie wykazujące wyrozumiałość dla "...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Zespół Obsługi Mieszkańsców 4 (ul. Wilanowska) wątek zamknięty Gorąco polecam to miejsce jeśli potrzebujecie wymiany dowodu czy prawa...
~Justyna Nowak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Wiele rzeczy do poprawy wątek zamknięty -Parking dla petentów nie dostępny, większość miejsc zajętych przez...
~przem
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Nie polecam wątek zamknięty Prosty druczek o podatku - do złożenia na parterze. Czekam godzinę w kolejce,...
~autor
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Życzliwie, kompetentnie i sprawnie. wątek zamknięty Byłam dzisiaj klientką pokoju 238 .Pani Aleksandra Wyszecka przyjęła mnie...
~Marzena Cedry Wielkie
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

pokój 320 UM Gdańsk wątek zamknięty 22 lipca 2016, wczoraj zostałam potraktowana jak królowa w pokoju 320....
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2016

Urząd przy ul. Partyzantów 74 wątek zamknięty Muszę przyznać, że byłam pozytywnie zaskoczona jak szybko udało mi się...
~Mile obsłużona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2014

UM w Gdańsku Nowe Ogrody wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla Wydziału Spraw Obywatelskich (dowody osobiste)....
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Bardzo profesjonalnie. wątek zamknięty Na skutek nieuważnego przeczytania informacji dotyczącej godzin...
~Roztargniona petentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Odbiór dowodu rejstracyjnego na Chełmie wątek zamknięty Dziś byłem odebrać dowód rejestracyjny w wydziale komunikacji na Chełmie i...
user_138623034586
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
97

postów

51

wątków

do góry