Widok

ZEBRANIE Wiejskie

Planowane jest zebranie na dzień 16.02.2017r., w Zespole Szkół w Bojanie myślę, że trzeba przyjść aby omówić bieżące tematy np. odśnieżania. Ciekawe czy ktoś w ogóle odpowie na pytania czy jak zwykle mieszkańcy sobie a Władze sobie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Władza sobie. 2 tygodnie temu zebranie było w Koleczkowie. Wójt jak zwykle swoje. Dopiero się skończyło samochwalstwo jak mu mikrofon zabrali.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O której godzinie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

18:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tradycyjnie na kilka tysięcy mieszkańców będzie 50 osób, a potem wylewne żale na forum.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będą tam sami malkonteci, Ci co mieszkają tutaj od zawsze bądź ponad 10lat znają realia i radzą sobie, nikt nie narzeka . Wyprowadzili się na wiochę i pretensje do garbatego że ma proste dzieci, o domku w górach bądź na mazurach to możecie sobie jedynie pomarzyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Narzeka na malkontentów, malkontent. Nie malkontenci, tylko osoby które dostrzegają pewne niedociągnięcia, braki, lub jak to powiedział eks-prezydent "plusy-ujemne" ;-). Żyjemy w państwie demokratycznym, dlatego każdy ma prawo do wypowiedzenia się to co mu się podoba lub nie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się, każdy ma prawo się wypowiedzieć. Najwięcej do powiedzenia mają kredyciaże co twierdzą, że płacą podatki i wszystko im się należy(najglośniej krzyczą na spotkaniach i zawsze niezadowoleni, zachowanie wyniesione z wielkiej płyty). Załóżmy że zrobicie szumu, w przyszłym roku będą 2 traktory odśniezające wg oczekiwań, ale okaże się, że w poprzednich latach zima była jednak łaskawa. I mamy powtórkę z rozrywki... I jak nazwać takiego człowieka? No chyba, że ktoś lubi i potrzebuje wszelkiego rodzaju obietnicę i kiełbasę wyborczą. Temat rzeka...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ups, pomyliłem się było około 30 osób :-)))))))))
A wy planujecie przyłączyć Bojano do Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No coś koło tego ludzie nie są zainteresowani losem swojej miejscowości tak więc kogo nie było niech się nie wypowiada bo nie ma prawa ja byłam poswięcim swój czas ale tylko gada wójta ze się starają ale kasy nie mam stara śpiewka pytań otwartych mało było ludzie nie za bardzo chcieli mówić co ich nurtuje ogólnie szkoda gadać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakim losem.
Ludziom po prostu nic nie przeszkadza lub po prostu widzą że i tak nic nie zmienią - wójt wygłosi peany na swoją cześć i na tym się skończy zebranie. Gdyby wójt przed wyborami przedstawił jakiś konkretny program to takie zebrania miały by sens i wójt mógłby się spowiadać z realizacji. A tak głosowaliście na człowieka z jakimiś pustymi hasłami, których nikt nie pamięta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tu się nie zgodzę . Też wiele spraw mnie nurtuje w działaniu niektórych przedstawicieli naszej Gminy , ale przez ostatnie lata zostało zrobione dużo więcej niż przez poprzedników.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Pamietajcie (3 odpowiedzi)

Nie dajcie się omamić wójtowi kłamca

Do licznych włascicieli psów (17 odpowiedzi)

Wiem, że zapewne mój post odbije się pustym echem, ale uważam, że przelała się już czara goryczy...

Pompa ciepła rachunki (26 odpowiedzi)

Cześć - jakie macie rachunki za ogrzewanie pompą ciepła (bez PV) - dom ok. 250 m2 - przykładam...

do góry