Widok

Życzliwa pani rejestratorka

Przychodnia Remed Lectus Temat dostępny też na forum:
W piątek po południu przyjechałam po wynik Rtg z poprzedniego dnia. Tak jak się obawiałam, wyniku jeszcze nie było. Bardzo mi zależało na czasie, gdyż od niego zależała ewentualna modyfikacja leczenia, a mój lekarz niedługo kończył pracę i w dodatku rozpoczynał się długi weekend Wszystkich Świętych. Miła pani z rejestracji RTG poszła sama do lekarza opisującego i po kilku minutach wróciła z wynikiem. I do tego dobrym ! :) Bardzo dziękuję!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: -
 
ocena ogólna: -
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Całkiem odwrotne odczucia. Dodzwonić się nie można, na miejscu rejestratorki nic nie wiedzą, odsyłają do rejestracji w poradni, w poradni odsyłają do rejestracji ogólnej. Po kilku próbach nadal nie udało mi się dowiedzieć ile kosztuje pewne standardowe badanie w tej niepoważnej przychodni. Za to dowiedziałam się, że oczekują aktualnego rtg i skierowania, żeby dać im tylko spokój i nie zawracać głowy. Cyrk i szopka. Od PRL nic się tam nie zmieniło. Nie próbujcie robić tam żadnych badań prywatnie, bo jest to bardzo utrudnione i kompletnie im nie zależy na takich pacjentach. Mają w nosie pacjentów nie tylko z NFZ (ale to normalka, bo przecież kasy nie ma i małe kontrakty - wieczne tłumaczenie), ale i prywatnych (spławianie wręcz w kabaretowym stylu). Na szczęście są jeszcze w Gdańsku profesjonalne przychodnie robiące badania bez łaski i procedur utrudniających wszystkim życie, w których zrobienie takiego badania i dowiedzenie się o jego cenę nie graniczy z cudem. Oceniam Remed Lectus wyjątkowo nisko i nikomu nie polecam tej przychodni, a szkoda bo wygodniej byłoby skorzystać z przychodni obok której się mieszka, ale skoro nie chcą, to kto bogatego zmusi do świadczenia usług.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Ewa - ocena (3 odpowiedzi)

Niestety nie polecam. Wycieli zły otwór w blacie niepasujący do umywalki. Po zapytaniu czy mam im...

Wojciech - opinia (3 odpowiedzi)

Niestety podjąłem się leczenia ortodontycznego u Pani Moniki. Zepsuty zgryz, ból, stres i...

Agnieszka - ocena (5 odpowiedzi)

Jedzenie dobre. Niestety do środka nie można wejść z pieskiem- nawet szczeniakiem, a takiego...

do góry