Widok

czerwono -czarna wiązanka ślubna

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny.
Chciałam zasięgnąć waszej opinii i porady odnośnie wiązanki ślubnej.

Bardzo podoba mi się wiązanka z czarnymi kaliami ale jak tylko o tym wspominam to wszyscy mówią,że zwariowałam :(

Nie dośc ,że kalia to kwiat pogrzebowy to jeszcze czarna.
Tak samo twierdzi Moja połówka .... takie kwiaty do ślubu ????...prędzej na pogrzeb buuuuu

A mnie tak bardzo to się podoba.

A może macie jakieś zdjęcia innych wiązanek w takiej kolorystyce????

Jak mi się uda to wkleję zdjęcie wymarzonej wiązanki :)

image

Uploaded with ImageShack.us
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ta też mi wpadła w oko :)

image

Uploaded with ImageShack.us
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

image
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może którąś z tych :), fioletowa tez ma kalie, ale juz bardziej uniwersalny kolor, jak pomioeszasz z białym bedzie bardziej do przełknięcia:)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam mieć wiązankę z ciemno - czerwonych róż i czarnych strusich piór. Niestety w dzień ślubu kwiaciarnia poinformowała mnie że nie mają takowych piór (choć przez cały czas niby mieli) O bukiecie wiedział tylko mąż i fotograf (chodzi o ten czarny kolor). Mąż nie był zdziwiony a fotograf zachwycony. No a w dzień ślubu gdy dowiedział się że bukiet będzie "normalny" to był rozczarowany.

Może to banał co teraz powiem, ale to ty będziesz szła z tym bukietem i to twój wybór. Nie wyobrażam sobie aby mieć coś co mi się nie podoba tylko dla tego że inni uważają że tak ma być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja znajoma miała taka wiązankę do ślubu, przeważały czarne kalie i w styczniu tego roku się rozwiodła po 2 latach małżeństwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
przypadek.

do autorki wątku jesli podoba ci sie taka wiązanak to bierz ja i nie sugeruj sie slowami innych bo bedziesz pozniej zalowala.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja bede miala wiązankę z czanej kantadeski (nie umiem zdjecia zamonotwac, postaram sie) i tez moja mama kreci nosem, ale mi sie podoba i nie zrezygnuje:)
dokladnie jka napisala poprzedniczka ;)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
image

Uploaded with ImageShack.us
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha, wiązankę bedzie przygotowywała pani Ela z Gloriozy

powodzenia! wiem ze bedzie ciezko "przeforsowac" taki bukiet, ale to twoja decyzja, nikgo takim bukietem nei obrazasz nikomu krzywdy nie robisz...
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki dziewczyny :)
to mnie jeszcze bardziej utwierdziło ,żeby nie bać się przesądów.
Bo przyznam się szczerze jak mi tak nagadali to zaczęłam myśleć w tych kategoriach...a jak faktycznie coś się stanie to będzie Moja wina ....wiem wiem brzmi to śmiesznie ale same wiecie jak to jest.
Tak na dobra sprawę to każdy kwiat można uznać za pogrzebowy...gerbery,róże też są w wiązankach pogrzebowych.

Emenems pochwalisz się zdjęciem wiązanki ?? :)
Mam też jeszcze jedną prośbę jakbyś mogła mi podesłać na maila większe zdjęcie swojej wiązanki. Mój mail masz bo pisałyśmy razem nt wedding baru :)
O ile dobrze pamiętam to już za chwilkę ślubujesz??? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokaldnie, juz ci wysle,za półtorej tygodnia :)
mam tylko to zdjecie, ale jak wysle w mailu to bedzie wieksze ;)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ło matko ale średniowiecze!

kwiat to kwiat! nie ma czegos takiego jak kwaity pogrzebowe, slubne czy urodzinowe...kalia, calla czy kantadeska ( jedno i to samo) nie jest kwiatem pogrzebowym...kto to wymyslil? w naszej kwiaciarni klienci na pogrzeb najczesciej zamawiaja roze..albo anturium..albo gerbere..albo margarytki..... mi predzej roza kojarzy sie z pogrzebem niz calla hehehe :)

a co do koloru...

nikt nigdy nie zamowil u nas czarnego bukietu, wiazanki czy wienca na pogrzeb..dominuja roze i to biale albo bordowe!

ja sama mialam czarne calle na slubie, wiazanka byla szalowa..sama ja sobie zrobilam 2 godziny przed slubem :):) i byla wyjatkowa a nie oklepana jak roza, orchidea, tajland czy eustoma :( i nakjczesciej biala albo rozowa :(
dlaczego nikogo nie stac na odrobine szalenstwa i odwagi, przeciez jest tyle wspanialych kwiatow na wiazanki slubne jak amarylis, kwiaty czosnku, hortensja, tulipany i wiele wiele innych :)

dziewczyny dajcie czadu z wiazankami :) to Wasz dzien :) odwagi :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zdaje się, że obecnie czarne akcenty, czy to przy sukni, czy w bukiecie, są na topie. więc nie przejmuj się rodziną, bo oni mieli już swoje 5 minut na swoich ślubach. teraz to Twój czas i wybierz bukiet jaki Ci się podoba!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest TWÓJ bukiet i nikomu sie nie musi podobac.. tak samo inni moga gadac na temat zaproszen jakie daliscie,ze nie w tym kolorze czy nie ten styl, tak samo z suknia, sala itp.. to TWOJ SLUB, TWOJ DZIEN i masz prawo decydowac sama nie zwazajac na to czy kolorystyka czegokolwiek komus sie spodoba:)

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak Ja Was lubię :) Dzięki Wam jestem zdecydowana nie na 100% ale na 200% ,że to kalie w kolorze czarnym będą w Mojej wiązance.

Poprostu potrzebowałam kilku słów poparcia.

Przełamanie tradycji jest bardzo ciężkie ale dzięki temu ,że staramy się zrobić coś nowego ,innego moda ślubna zmienia się z roku na rok . Jest coraz odważniejsza i można bardziej zaszaleć :)

W końcu kiedyś nasze pra pra babki walczyły z opinią ,że spodnie nie są tylko zarezerwowane dla mężczyzn hehe.
Podobnie ma się rzecz do mody ślubnej.

Tak właśnie mam zamiar zrobić mieć takie kwiaty jakie chcę i jakie mnie się podobają ......to Moje 5 minut i Moja mała rewolucja hehe.

Emenems ta druga wiążanka jest równie przepiękna :)))
Nawet nie wiem czy nie podoba mi się bardziej niż ta Moja na drugim zdjęciu od góry :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a to juz chyba do sukni podpasujesz :):)
bo ta twoja jest naprawde suuuuuper ! obiecuje zdjecia mojej!!

oczywiscie dam znac jak rodzinke przyjęła czarną bizuterie i wiązanke:)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazłam jeszcze dwa-ale bardziej zaliczaja sie do oryginalnych niz ciemnych :) mi tez sie podobaja
image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Emenems a to nie jest Twoja wiązanka tylko z innego ujęcia ? :)

image

Uploaded with ImageShack.us
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla chętnych dziewczyn wklejam zdjęcie wiązanki z bardzo ciemnych róż...odmiana black baccara. Jeśłi się mylę to proszę dziewczyny florystki o poprawienie :)

Mam wogóle propozycję żeby wklejać w tym wątku wiązanki w czerwono -czarnych i czarnych kolorach.
Zrobimy taką małą galerię :)

image

Uploaded with ImageShack.us
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja:

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cała czarna to może rzeczywiście trochę smutno..
sama oceń, ale może lepiej tylko z dodatkiem czarnego?
image
image
image
image

bukiet jak Kożuchowskiej z cosmos
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

image

anemony
image

miłego oglądania :)
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dori jak zawsze ywszepra perełki ;)
no ja bede meic cala ciemna, z czarnymi piórami ale do tego czarna bizuteria, wydaje mi sie ze bedzie raqzm wszystko pasowalo, obiecuje zdjecia juz niedlugo
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Uff, mam nadzieje, że dobrze wkleiłam :p
Mi sie ciemne bukiety bardzo podobają. Ten z perłami jakoś szczególnie chociaż nie wiem czy bym się odważyła sama z takim wystąpić :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O, udało się :P
No to jeszcze jeden, cudny!

image

I ten:
image

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jeszcze pare...

image

image

image

image

image

image

image

image

I chyba wystarczy, bo zaraz mi się oberwie za floodowanie :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie ładne
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak to prawda bukiety sa śliczne ;)
Wcześniej wiedziałam ,że chcę czarno-czerwona wiązanke i miałam tylko jeden wzór a teraz to siedzę ,oglądam i zgłupiałam :) bo najchętniej chciałabym kilka hehe.

Dziewczyny mam pytanie jeśli bedę miała małe druhenki ( nasze dwie córeczki) to pasuje żeby miały kule kwiatowe w takiej kolorystyce??? Czy wziąść wtedy same czerwone róże??? Czerwone chyba lepiej będą pasowąć dla małych dziewczynek.

Mam na mysli coś w tym stylu

image

Uploaded with ImageShack.us
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dałbym im ciemnoczerwone róze w pomponach A czarną kolorystyką bedzie fajnie odznacza sie bukiet Pani Młodej
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Dori ...dokładnie jak piszesz :)

A czy mógłby mi ktoś powiedzieć cóż są to za kwiaty przesłane przez Pani_ka w drugim poście-dokładnie tam gdzie są tylko dwa zdjęcia a mnie chodzi o to pierwsze. Róże,kalie i ....no własnie i nie wiem jak te kwiatuszki się nazywają :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi o te frezje? biale?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa..nie..juz widze...na moje to cos z astrowatych-Astry :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam :) To są róże, kalie, czarne dalie i kwiatki "czarny kosmos" Nawet nie wiedziałam, że się tak nazywają :P

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bomba...rewelacja :D

Dzięki Pani_ka dokładnie o to mi chodziło....jestem tą wiąząnką oczarowana
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest piękny Wybierasz ten?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dori na 95% wybiorę właśnie ten bukiet plus 2 bukiety "kule" z ciemnych róż dla dziewczynek :) a żeby rozweselić bukiety dla druhenek może zaszaleję w kolorze wstążki na której są zawieszone te kule. Co o tym myślisz??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wilczek, te bukiety są piękne i mega wychodzą z nimi zdjęcia ślubne :) Dodają dużo elegancji i wyrafinowania. Uważam, że świetny wybór :)

________________________________________
http://www.jbfotograf.pl
polubisz? -> http://www.facebook.com/pages/Jagoda-Bulik/168875566504768
...zaczaruj mnie.! Zabiorę i przemycę Twoją tajemnicę...

www.jbfotograf.coml - fotografia artystyczna, konkurencyjne ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuję :D
Ja też oczami wypobraźni widzę jak pięknie będzie wyglądać taki bukiet na tle sukni w kolorze białym czy też ecru.
Normalnie odjazd :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fantastic,tez taka chce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
[URL=http://imageshack.us/photo/m
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak wkleic zeby wieksze bylo....to moje z piatku...byly sliczne !!
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Pomogę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wow Emenems Moje uznanie naprawdę orginalna i śliczna wiązanka :D

Napisz jaka była reakcja Twojej mamy jak już zobaczyła bo pisałaś mi parę słów o tym na maila :)

Bardzo czekam na fotkę jak wiązanka prezentowała się razem z suknią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko jak bede miala od fotografa zrobie bloczek zdjec przy relacji ktora jutro napisze jak wrooce :D

mama po slubie przeprosila mnie i pania ktora czuwala nad caloscia bo przyznala ze do mnie(mialam we wlosach tez te piora czarne) i do sukni stalowej czarna bizuteria i te kwaity swiatnie pasowaly :)

wiec wyszlo lepiej niz sie spodziewalam :):)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
śliczny bukiet, czekamy więc na fotki
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej:)
po pierwsze to nie są kalie tyko kantadeski. Kalie są to kwiaty "pogrzebowe", często mylone z kantadeskami lub odwrotnie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce kalia i kantadeska a zobaczysz różnicę.
po drugie róże też niby są przesądne bo niby kłują i zadają rany a wiekszosc wiazanek slubnych to róże
a po trzecie to Twój ślub i twoja decyzja i Tobie ma sie podobać:) nie wierz w głupie przesądy i głowa do góry :)
ps. ja też bede miec kantadeski na swoim slubie i jestem z tego dumna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Głupie przesądy, jakby kwiaty mogły cokolwiek zmienić w waszym życiu... To wszystko siedzi w waszych głowach tylko i wyłączenie. Tak samo niektórzy uważają lilie za kwiaty pogrzebowe. Czy to nie bzdura?
Co za różnica, ma się podobać i tyle, innych funkcji kwiaty nie mają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, te bukiety z czarnymi kaliami są najzwyczajniej w świecie brzydkie (wiem... rzecz gustu...).
I nie chodzi o to, czy jakiś kwiat jest pogrzebowy, czy też nie, bo tu się w pełni zgadzam z przedmówczyniami, że nie ma czegoś takiego i kwiat to poporstu kwiat. Nie wierzę też w przesądy z kwiatami związane...
Natomiast ewidentnie te kwiaty moim zdaniem nie nadają się do wiązanki ślubnej, bo są po prostu smutne. Panna młoda z takim bukietem to dla mnie nie jest radosny widok. A to przecieć ma być radosny dzień!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
A moim zdaniem panna młoda powinna mieć takie z jakimi czuje się dobrze, ja z jakimiś rózowoiutkimi czy innymi bym sie czula jak idiotka landryneczka,raczej nigdy nią nie będę to czemu na ślubie iść pod publiczkę?nie wydaje mi się żebym smutno wyglądała:image

to tak jak mi wszyscy wmajwiają ze na wiosne na komunie mam się ubrać w jasne pastele...no ludzie, jak debil bede sie czuc i wygaldac, wole cos w ciemniejszym i zimnym kolorze.
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Moim zdaniem wyglądasz właśnie smutno (nie brzydko a smutno gwoli jasności).
Na temat czerni jeszcze parę słów, ale odniosę się wcześniej do tego, co napisałaś.
Nie podoba mi się to, że obrażasz osoby, które mają do ślubu różowe kwiaty. Nazywanie takich dziewczyn idiotkami landryneczkami świadczy tylko o Tobie To samo dalej: piszesz, że w pastelach się wygląda jak debil. Czy naprawdę dorosłą kobietę trzeba pouczać o kulturze, obiektywizmie i dystansie do tego, co powierzchowne? W końcu przecież nie szata świadczy o wnętrzu człowieka
Piszecie tu dziewczyny dużo o tym, żeby nie ulegać stereotypowemu myśleniu o czarnych kwiatach A równocześnie same myślicie stereotypowo o różowych Czyż to nie fałszywe? Same myślicie utartymi schematami. Odrzucacie je tylko wtedy, gdy to Wam akurat jest wygodne, bo wymyśliłyście sobie, że się wyróżnicie czarną wiązanką
Więc Emenems: kobieta w różowym, to nie koniecznie idiotka, a osoby ubrane w pastele, to nie koniecznie debile. W czerni też się zdarzają i jedni i drudzy.
A z racji tego, że poruszyłaś wątek pasteli, kilka słów więcej. Po pierwsze oprócz czarnego i pasteli jest jeszcze mnóstwo innych kolorów, w które można się ubrać na komunię, czy które można dobrać do bukietu ślubnego (wrzos, szafir, pomarańcz). Po drugie nawet różowy ma mnóstwo odcieni i nie musi być kolorem landrynkowym (magenta, fuksja, biskupi, amarantowy). A i jasny róż potrafi wyglądać z klasą (przejrzyj sobie zdjęcia z gali Oscarowych w 2012 roku jasny róż był królem czerwonego dywanu).
Skąd więc ta coraz częstsza nagonka na różowy i pastele? A no właśnie, bo od któregoś sezonu zrobiła się moda na włączanie do ślubu ciemnego koloru (czarny, stalowy, granat). I w chwili obecnej róż i pastele są passe. Każda Młoda Pani, która chce być modna, nie może mieć różu na ślubie. Ślepo podążając za modą większość dziewczyn z góry przekreśli wszelkie odcienie różu, a i dla bezpieczeństwa pasteli i idąc za nowoczesnym tłumem wybierze kalie (bo takie modne), najlepiej czarne (bo takie nowoczesne). Czy naprawdę nie zauważyłyście, jak często takie kwiaty się teraz na ślubach pojawiają?
Dziewczyny, nie bójcie się wyłamać! Nie dajcie się dyktatowi mody! Co z tego, że czarny modny? Przecież nie chcecie być ślepymi naśladowczyniami! Chcecie być niesztampowe? Chcecie się wykazać odwagą? Wybierzcie kolor, który jest akurat niemodny w branży ślubnej.
A co do czarnego koloru Psychologicznie udowodnione jest, że kolor ma znaczenie. Jest pierwszą rzeczą, jaka rejestruje nasz mózg. Wpływa na postrzeganie wielkości czy odległości, a także na przykład na odczuwanie ciepła. Może odwracać uwagę, powodować podrażnienie, stymulować metabolizm oraz apetyt (pomarańczowy) czy przyspieszać bicie serca (czerwony). Wpływa także na nastrój. I tu właśnie czarny potęguje uczucie smutku, przytłacza i postarza (wstaw w jakimś programie graficznym w swoje włosy na powyższym zdjęciu jasny pastelowy kwiat, sama zobaczysz różnicę). Dla odmiany różowy uspokaja...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry