Widok

czółenka/ szpilki w cielistym kolorze nude GDZIE??

Potrzebuję na poprawiny na za tydzień własnie takich czółenek nude, tylko żeby nie były na wielkim koturnie i szpilce bo to do tańców. Najlepiej skórkowe lub z zamszu.
Może gdzieś akurat widziałyście ?? Z góry dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy już nie po terminie, ale ja mierzyłam extra szpilki w kolorze NUDE z zamszu w następujacych sklepach:
gdynia Batory, pietro 1 sklepik z obuwiem na rogu koło Komputronika - 220zł

poszukaj na allegro/obuwie/damskie/czułenka - wpisz w "szukaj" frazę "FABIO" i wyskoczą Ci jak dla mnie extra butki firmy FABIO FABRIZZI - to sa super wygodne czółenka na ślicznej szpilce i lekkiej platformie.
Wyglądają rewelacyjnie na nodze i są b. wygodne.
Nie kupiłam bo zabrakło mi kaski:(( ale czaję się na nie i jak tylko bedę miała większy zastrzyk gotówki to nie będę myśleć 10razy i kupie je w końcu:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś zna sklep w gdańsku (poza sieciówkami), gdzie dostanę szpilkę/czółenko na niskim obcasie do max 7cm w kolorze nude najlepiej lakierowane???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklepy obuwnicze Viola. Mają sklep na Suchaninie, a także w Sopocie i Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj tutaj: https://www.primamoda.com.pl/ zwłaszcza w dziale butów ślubnych mają piękne cieliste szpilki. Zdaje się, że widziałam też cieliste czółenka (tzn. z niskim obcasem). Piękne tam mają buty, piękne bardzo. Tylko portfel za chudy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm tego typu obuwie głownie włoskie nosze :) albo nie wiem czy kojarzysz takiego projektanta jak ballin - https://viadellaspiga.pl/buty/szpilki/projektant-ballin Ma piękne buty i bardzo wygodne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj na domodi albo na allani. Tam na pewno coś znajdziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej poszukaj w internecie. Najszybciej w ten sposób coś znajdziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

paznokcie zelowe gdzie? (76 odpowiedzi)

Gdzie polecacie zrobienie paznokci zelowych?I w miare nie drogo?

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry