Widok

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ?

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic lifting twarzy . Czy ktos byl na takim zabiegu i ile w Gdańsku to moze kosztowac ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Moja mama była na tym zabiegu i jest bardzo zadowolona żeby nie powiedzieć zachwycona choć zabieg do najtańszych nie należy. 1200zł za twarz robiła w salonie Yasumi na Suchaninie. Jeśli kogoś stać to myśle, że warto bo gołym okiem widać efekty.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

coś nie mogę uwierzyć że za całą twarz tylko 1200 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To bujda cała twarz policzki podbródek i boki rzuchwy to cena 6000zl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Świnoujściu cała twarz u szuka 1800 bez szyji 1500
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to bardzo malo placila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak,Ja też tam robiłam na ul Focha i polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szanowna Pani nie wiem, co zmieniło się na twarzy u Pani Mamy. Miałam wykonywane HIFU juz parę razy i efektów żadnych nie widzę. Ceny są straszne. Obiecują lifting bez skalpela. Powiedziałam w gabinecie , że szkoda na to pieniędzy i dziwie się , że ktokolwiek decyduje się na tak drogi zabieg. Niestety każdy chciałby zatrzymać czas i zrobi wszystko. Zabieg miałam wykonywany w bardzo dobrym salonie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5

Też miałam i zero efektu
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja miałam raz i niestety gorszy efekt ,niż przed..utrata tkanki tłuszczowej na twarzy ...nigdy już tego nie powtórzę. Strata pieniędzy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proszę o kontakt mam tak samo i nie wiem co mam robić jestem załamana ewelinaziemak@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To po co robiła Pani parę razy jak efektów nie widać?
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 6

bo wykonuje się serię. a końcowy efekt widać po 3-ch miesiącach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Droga Pani jest Pani w błędzie HIFu to jeden zabieg ,który mozna powtórzyć po 6 miesiącach jesli jest taka koniecznośc efekt utrzymuje sie 2 lata
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie prawda nie robi się żadnych serii pomyliło ci się z jakimś innym zabiegiem , hifu miałam zrobiony 2 lata temu Raz i utrzymywał się około 1.5 roku, teraz będę robić 2 raz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Serie to chyba nie mówimy o tym samym zabiegu ️ Można go zrobić drugi raz dopiero po pół roku albo raz do roku a rezultaty widać po 3 miesiącach to prawda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziwne skoro miala pani kilka razy to jednak w to pani wierzyla ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Każdy na początku wierzy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

To jak raz nie pomogło , to po co robiła pani kilka razy ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też nie widzę żadnej poprawy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na efekty trzeba czekać ok 3 miesięcy.Ja jestem kilka dni po zabiegu falami radiowymi na twarz ,efekt widać od razu, za 2 tyg idę na powtórkę-przypomnienie koszt różnie 120-150 zł.Dzis konsultowalam się odnośnie Hifu i wolę jednak fale.Obkurczaja skóra,głównie chodziło mi o podbródek ,jestem zadowolona już po jednym zabiegu Trzeba wziąć 2-3 zabiegi A później dla przypomnienia np raz do roku,Zależy jaki jest stan skóry,każdy reaguje inaczej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tez bylam zadowolona z fal, ale one dzialaja na plytkim poziomie i dlatego zdecydowalam sie na zabieg HIFU. Jestem 3 dni po zabiegu i juz widze różnice w napietości skóry a przy tym gladkosci. Do pol roku trwa okres regeneracji i odbudowy. Bede czekakac cierpliwie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy można wiedziec jak dokładnie nazywał się zabieg który Pani wykonała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy można wiedziec jaki zabieg dokładnie Pani wykonała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezeli nic sie nie zmienilo , to dlaczego byla tam Pani wiele razy ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie rozumie, skoro efektów nie widziałaś to poco robiłaś pare razy????
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

trochę logiki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Omg jaka analfabetka, małe zdanie a byk na byku️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Racja zabieg nic nie daje wiele koleżanek robili i brak efektu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dokładnie, robiłam 3 miesiące temu i efektów brak. Pani doktor probowala mi wmówić, że widać efekt bezposrednio po zabiegu. Ewidentna ściema i naciąganie na nie małe pieniądze . Nigdy więcej, nie dajcie sie oszukać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Witam.
Efekty hifu w dużej mierze zależą i od sprzętu ! Już wielokrotnie słyszałam ,że "mercedes " wśród sprzętów jest bolesny i nie przynosi zadowalających efektów-ma starą technologię.Sama wykonuję zabiegi hifu i jeśli chodzi o lifting to klientki są b.zadowolone,wszystko zależy od sprzętu i od osoby wykonującej zabieg.Co do ceny np.twarzy to koszt 1500-2000
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak nazywa się ten sprzęt? ja robiłam 1 zabieg na twarz za 1500 zł już minęło 3 m-ce od tego zabiegu i nie widzę żeby się cokolwiek uniosło. Uważam że to strata pieniędzy, są lepsze zabiegi na pewno .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szanowna Pani, po co robic cos kilka razy jak juz Pani wspomniala , ak po pierwszym razie efektu nie ma :-) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro zero efektów to po co powtarzała pani kilka razy? Ja jestem po pierwszym zabiegu efekt fenomenalny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To w takim razie czemu robiła go Pani kilka razy??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To dlaczego robila to Pani kilka razy,skoro efektów brak po pierwszym,drugim etc.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogła bus podać dokładna nazwę tego zabiegu :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bzdura. 1200 za twarz? Cała twarz to koszt około 6 tysięcy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

1200 zl wystarczy sprawdzic cene przez neta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

1600zl twarz nie wiem skąd wzięłaś 6000
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cała twarz 2000 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Google wynika ze w Gdańsku jest w Yasumi i Abacosun. Obie dobre i sprawdzone zdają się być. Znajoma chodzi do Yasumi i jest zadowolona, ale nie wiem jak z HIFU.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Klinika Morena cała twarz dekolt i szyja 2500.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwsze słyszę :O nie mam pojęcia czy robi się u nas coś takiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wykonywalam w Yasumi w Gdansku i moge polecić. Zabieg jest troche bolesny, ale spokojnie do wytrzymania. Efekty na pewno współmierne do kosztów biorąc pod uwage, że wcześniej wydawałam pieniadze na różne liftingi w seriach, a ten zabieg jednak wystarczy raz zrobić.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Po takim zabiegu nie ma problemów z cerą? Co dokładnie podczas niego się dzieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z tego co sie dowiedzialam to zabieg polega na wytworzeniu wewnatrz tkanki mikrouszkodzen ultradzwiekami a co za tym idzie pobudzenie organizmu do odbudowy przez co powstaje efekt.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

No tak mniej więcej. Chodzi mniej więcej o to, że im jesteśmy starsi tym nasza skóra traci zdolność do odbudowy i regeneracji, bo produkujemy coraz mniej kolagenu, który odpowiada za elastyczność skóry. I dzięki działaniu tymi falami pobudza się organizm do jego produkcji w zwiększonych ilościach, dlatego efektu nie ma od razu tylko musimy na niego poczekać, bo wszystko dzieje się naturalnie :) Tutaj można trochę przeczytać o samym HIFU https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ultraformer-iii-hifu/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez bym chciala wiedziec . Wystepuja jakies wypryski. Opuchlizna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie występuje żadna opuchlizna można wrzucić normalnie do swoich zajęć jest zaczerwieniona skóra ale po zabiegu nakładają maseczkę schodzajaca i efekty są super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdura, jeszcze się nie spotkałam żeby pomógł jeden zabieg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zabieg hifu jest jednorazowy ! (raz na rok, w zależności od wieku i kondycji skóry) Czas odbudowy włókien kolagenowych to 3-6 miesięcy,dlatego efekt spektakularny jest właśnie po 3 miesiącach,zaraz po zabiegu to 20-30 %
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja bylam na zabiegu w infinity med na przymorzu, i jestem bardzo zadowolona z efektu. Nie spodziewalam sie ze mozna bez operacji i powaznego zabiegu tak poprawic wyglad. Skóra jest bardziej jedrna i wygladam mlodziej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Poszłam zgodnie z Twoim poleceniem , poprawialam owal twarzy i naprawde efekt jest widoczny. Dzieki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja znalazłam gabinet przez strone hifumed.pl, okazuje się że są różne urządzenia więc warto poczytać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajnie, że niczego 'obcego' dla organizmu nie trzeba wstrzykiwać i że wystarczy jeden zabieg. Jak moja cera zacznie mocno wiotczeć i kremy przestaną ją ratować, zastanowię się nad tym zabiegiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

pierwsze słyszę, nigdy z czymś takim się nie spotkałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczytalam troche i bylam na zabiegu, naprawde efekt jest rewelacyjny, od razu po zabiegu wyostrzyl sie kontur mojej twarzy, a skóra mocno się napięła. Efekt będzie narastał, ale i tak juz jestem mega zaskoczona bo nie myslalam ze bez operacji można uzyskac takie efekty. Polecam. znalazlam gabinet wlasnie przez strone o ktorej pisalam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

a jak wyglądają u Pani efekty po 3 i 4 miesiącach?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja Musialam Przerwa bo bol byl niedozniesienia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naprawdę? Mnie to łaskotało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łaskotało? Nie do uwierzenia... Mnie też bolało bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierdu pierdu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Akurat, efekty nie są od razu widoczne, więc to co pani pisze to bujda. Kolejna reklama jakiejś striny
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłam w gabinecie na przymorzu Infinity Med. Jestem zaskoczona rezultatami bo juz chwile po zabiegu widoczny jest efekt. Nic mnie nie bolało bo czytałam że czasem może tak być. Obawiałam się że będzie bardzo bolało i się mile zaskoczyłam. Polecam, miło profesjonalnie i co najważniejsze efekt jest.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

HIFU to nieinwazyjny lifting zarówno twarzy jak i ciała. Ja robiłam twarz (poprawa owalu, likwidacja podbródka) i brzuch (napięcie skóry po ciąży). Z obu zabiegów jestem zadowolona. Robiłam w Gdyni u dr Fleszara w klinice Mediderm (w centrum przy CH Batory)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Tez Robilam u pana doktora, dopiero 2 tyg a mam wrazenie ze policzki mniej wisza
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na zabiegu hifu około 2 tygodnie temu.. Nie zauważyłam żadnej zmiany póki co. W ogóle nie jest wykonywany zabieg wkoło oczu lub ust, trochę jestem tym zawiedziona, ponieważ oczy , wkoło ust i owal to było to, na czym najbardziej mi zależało, Po zabiegu lekko czerwona skóra. Prawda jest, że zabieg może przez chwilę boleć, ale jest to chwilowe i niezbyt bolesne. W tej chwili czuje bolesna twarz jakby po uderzenia. Ale tylko wtedy gdy dotykam inaczej jest to nie odczuwalne. Cóż... Czekam na efekty..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja zabieg robiłam na podbródek i policzki 3 mies temu , niestety u mnie nie widac efektów , zaraz po zabiegu lekka opuchlizna, i miejsce lekko drazliwe i zaczerwienione, ból da sie wytrzymac , można go dopasowac do siebie a wiec dostajesz lżejsze impulsy...cena troche drogo jak na coś czego nie widac na zewnątrz ...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam czy coś się zmieniło po 2 m-cach ?Jak efekty?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Żorach robią wokół oczu, wczoraj robiłam, koszt 360 zl . O bólu zostałam uprzedzona. Ponoć może się utrzymywać do trzech dni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie dokładnie?!Jakie wrażenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie dokładnie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W którym miejscu w zorach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 tygodnie to dużo za wcześnie jak na efekty hifu, raczej mówi się o 2 miesiącach albo nawet i 3. Jestem bardzo ciekawa, czy się w końcu doczekałaś. U mnie nie było takich objawów, wszystko w porządku i zero tkliwości, ale czytałam, że najlepsze efekty uzyskuje się na pulchnych buziach i ja taką niestety mam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam dzisiaj na tym zabiegu w Warszawie. Mam 56 lat. Za linię żuchwy, podbródek i policzki od linii nosa do skroni zapłaciłam 1500 zł w dobrym gabinecie. Zabieg trwał pół godziny i był średnio bolesny. Czy zauważyłam coś bezpośrednio po zabiegu? Tak. Delikatny lifting żuchwy i lekkie spłycenie bruzd nosowo wargowych. Efekt tuż po zabiegu oceniam na 20%. Zobaczymy jak będzie dalej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zabieg na Sygmalift mało że bezbolesny to bardzo miły a efekty są niesamowite !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja też polecam. jestem po 3 zabiegach i za 2 miesiące znów zrobię, bo każdym zabiegiem wyglądam coraz lepiej. Z tego co mi mówiono to będę z bezpieczniejszych zabiegów hifu i nie daje z czasem takiego przestudzenia jak inne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ten zabieg może być wykonywany tylko raz na rok
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Miałam HIFU prawie 4 miesiące temu. Mam 59 lat.
ZERO efektów... tylko pusty portfel!!,,, Nie warto, nie polecam, jestem rozczarowana, czuje się oszukana...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czym później zaczynamy o siebie dbać tymniej widać efekty niestety nic nie robimy kończąc 40 lat to co później wymagać od zabiegu cudu 1 zabieg to nic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też byłam 6 miesięcy temu na zabiegu HiFU i nie widzę różnicy. Nie polecam chyba, że chcecie wydać pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie mówiono Pani ze zabieg hifu jest polecany dla kobiet 35-55 lat? Podobno starsza skóra już nie odbudowuje kolagenu.Tak Ja słyszałam a nawet czytałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

madra kobieta . brawo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo ważna jest kwestia aplikacji HIFU 2D na skórę twarzy. Chiński patent, który polega na wykorzystaniu większej niż jedna ścieżka punktów skupienia HIFU na skórze, jest niebezpieczny dla skóry twarzy. Dlaczego? Bowiem jest możliwość tzw. odbicia się fali i skupienia się na skórze właściwej i w naskórku, a przez to jest możliwość poparzenia. Jest już wiele przypadków poparzeń taką głowicą. Pozostaje jeszcze możliwość manipulowania tak dużą głowicą na małych powierzchniach twarzy. Jest bardzo duże ryzyko stymulacji miejsc niechcianych, jak oczy, usta, miejsca nerwów, które należy omijać. Dochodzi do tego możliwość przestymulowania, przez nakładanie się za dużą ilość impulsów w to samo miejsce. Dodatkowo, niektóre miejsca na twarzy wymagają rzadszego (np. co 1,5 lub 2,0 mm) odstępu pomiędzy liniami. Wniosek – kartridże 2D tylko mogą być wykorzystane do ciała. Ponieważ technologia produkcji i precyzja wykonania głowic HIFU jest bardzo ważna, my polecamy jedynie urządzenia produkcji koreańskiej lub amerykańskiej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Chodzi chyba o ten ultraformer 3 tak? To jest też hifu ogólnie zabieg ponoć dość silny że wystarczy 1 no są wyjątki że 2 ale to rzadko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

miałam ultera hifu. mam prostokątn ślad na policzku, poparzenie ewidentne. nie polecam !!!! nigdy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam zabieg hifu w Diamond Clinic w Gdansku, efekty sa rewelacyjne! Mialam problem z opadnietymi "chomikami", 2 miesiace po zabiegu problem jest mniejszy o 70%! Zabieg zdecydowanie odczuwalny, ale zrobilabym po raz drugi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zrobiłam ten zabieg tydzień temu na partię policzków, niestety cały czas czuję kości policzkowe, czy to normalne że tak długo odczuwa si ból? Jak było u was?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie robilas? Zadzwon do swojej kosmetolog/lekarza i zapytaj. Do 2 tyg po zabiegu mozna odczuwac bol
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wprawdzie nie wiem, ile to kosztuje w Gdańsku, bo robiłam zabieg w klinice Eskulap w Londynie, ale sam zabieg mogę polecić. Jest bezpieczny i po kilkunastu tygodniach bardzo wyraźnie widać zmianę. Zanim technologia HIFU zaczęła być wykorzystywana do odmładzania twarzy, była już solidnie przetestowana w leczeniu raka. To jest technologia, która działa jak skalpel. W moim przypadku efekty przerosły oczekiwania. spodziewałam się, ze skóra będzie trochę bardziej jędrna, a ona zmniejszyła objętość Jest sprężysta, poprawił się owal twarzy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej. Przeczytalam twoj komentarz i chciala bym zamienic z Pania kilka slow odnosnie tego zabiegu. Bardzo prosze sie odedzwac na kamila_dora@yahoo.com. Dziekuje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka! Ja bylam ostatnio na zabiegu ultraformerem w Clinica Cosmetologica i naprawde polecma. Nie jest to zadne chinskie badziewie, dziala znakomicie :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

A w czym jest taki lepszy od tych chińskich jeśli mogłabym wiedzieć? Bo zastanawiam się nad nim cały czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ten sprzęt jest przede wszystkim dokładniejszy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam 2 tygodnie temu na zabiegu HIFU Sono Qeen / twarz / , jak na razie efektów b. wyraźnych nie ma , jedynie czoło od razu ładnie się wyprostowało . Czekam cierpliwie na kolejne efekty . No i muszę dodać, że mam 60 lat . Wiadomo, że młoda skóra regeneruje się szybciej
i efekty są lepsze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

HIFU tez robi świetna specjalistka kosmetolog w salonie kosmetycznym Maryla, Jagiellońska 2, Gdańsk. Cena twarz 1200, policzki 700 serdecznie polecam. Zbieram pieniążki i niebawem się wybieram
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trojmiasto drogie ceny polecam Golubie studio pięknego ciała za brzuch dałam 600 zł, tkz lepiej wydać 50zł na dojazd i zaoszczędzić jeszcze sporo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej mozesz napisac nazwę tego gabinetu lub konkretny namiar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie w Golubiu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też słyszałam o Hifu (wiem, że jest w Clinica Cosmetologica na Aiołkach), byłam i polecam- ważne, że konsultacja przed jest darmowa, efekt zdumiewający.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Byłam wczoraj w dobrym warszawskim salonie, więc raczej mają "ten lepszy" sprzęt. Zabieg trochę bolesny, ale całkowicie do przeżycia. Niestety, efekt jest kompletnie zerowy, żaden. Niby po 3 miesiącach ma być najlepszy. Za 2 tyg idę na jeszcze jeden zabieg, a jeśli nie będę zadowolona to jeszcze jeden (już za darmo). Robiłam sobie owal twarzy, bo jedyne co mam na twarzy nie tak, to bruzdy nosowo-wargowe. Pani mi jeździła tym urządzeniem po żuchwie i trochę po podbródku. Okolic bruzd nie ruszała. Bruzdy jakie były takie są. A żuchwa też nie jest jakoś specjalnie napięta. Taka sama jak była. Chciałabym na żywo zobaczyć kogoś przed i po, a nie fejkowe komentarze od producentów tutaj są wpisywane.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

I jak efekt HIFU rozważam zrobienie sobie na twarz i tak zwane chomiki, ale zastanawiam się czy warto wydawać kasę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli jest robiony dobrym sprzętem to efekt powinien być. Mam 48 lat i efekty po 2 zabiegach hifu miałąm wręcz zdumiewające. Ludzie zaczęli móić mi że dobrze wyglądam nie wiedząc nic o tym że zrobiłąm sobie te zabiegi. Ja robiłąm na Sygmalift podczas targów za free panie mi zrobiły . Cudowny przyjemny zabieg rwelacja!!!!! podobno kosztuje 1000 zł polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

To prawda, sprzęt to podstawa. Tym sprowadzanym z podejrzanych źródeł i źle skalibrowanym można sobie zrobić tylko krzywdę :/ Ale niestety jakość = cena. 1000 zł to wydaje mi się jakoś trochę za niską kwotą, jak na taki zabieg, ale nie słyszałam nigdy o tym sprzęcie.
Jakby coś to w Klinice Cosmetologica mają teraz fajne zniżki, można zrobić zabieg na ultraformerze trochę taniej niż normalnie https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ultraformer-iii-hifu/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też polecam sygmalift hifu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oj coś nie wierzę w autentyczność tego wpisu. Zabieg jest trochę nie przyjemny i troszkę boli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia mi lekarz tłumaczył że hifu nie jest na bruzdy nosowo wargowe,tu trzeba zadziałać wypelniaczem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hifu nie wolno robić po 2 tyg najwcześniej po 2-3 miesiącach! Proszę poczytać na temat gifu więcej ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, słyszałam, podobno jest w Clinice Cosmetologica, koło GUMedu :) Korzystałam z Ultraformeru iii hifu, ale w innej klinice i muszę przyznać, że pozytywnie się zaskoczyłam efektami :) Moja skóra jest wyraźnie napięta i widzę sporą różnicę między zdjęciami: przed i po :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

A ile miałaś zabiegów? Tez się nad Hifu zastanawiałam na oczy przede wszystkim, tylko nie wiem czy to do konca bezpieczne takm 'mocnym sprzetem'. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ile masz lat? Jeśli masz 40+, to absolutnie nie masz czego się obawiać.
:)
Moja mama (48 lat) ostatnio miała ten zabieg. Wróciła bardzo zadowolona z niego. I szczerze mówiąc widzę sporą różnicę na jej twarzy, mama ma o wiele mniej zmarszczek koło oczu i jej twarz wygląda promiennie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja również wykonałam zabieg (zaledwie jeden) na moją wiotką skórę twarzy, poprawiło to jej owal i ogólną kondycję. Odmłodziło mnie to o jakąś dekadę a patrząc w lustro widzę świeżość na mojej twarzy. Klinika Dr Michajłowskiego to genialne miejsce. Jak dobrze, że mamy taką klinikę w Trójmieście :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Zastanawiam dlaczego ludzie tak chwalą to miejsce. Sama stoję przed wyborem kliniki, dla mnie liczy się nie tylko efekt, ale też podejście do pacjenta, ogólna atmosfera...mogłabyś Kasiu napisać coś więcej na temat tej kliniki?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Elu, jeśli mogę, to napiszę parę słów od siebie : ) Jakiś czas temu byłam na tym zabiegu w tej klinice. I moje wrażenia są ogólnie dobre. Co prawda nie mam porównania z innymi klinikami, ale mimo wszystko. Jestem zadowolona :) Klinika jest czysta, zadbana, obsługa miła i pomocna. Jeśli miałabym komuś ją polecić, to na pewno bym to zrobiła.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Beautyline instytut w Poznaniu!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy co to dla Ciebie znaczy ta ogólna atmosfera. Jedni wolą jak się nad nimi skacze jak nad królową angielską a inni żeby im dać spokój i nie męczyć rozmową. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby mnie słuchać i traktować jak człowieka nie jak klienta, któremu można wszystko wcisnąć. Przyszłam z konkretnym problemem, który został rozwiązany, wszystko terminowo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten zabieg wykonuje się raz w roku Efekt po pół roku Robiłam ale cena podbródek i boki rzuchwy to 3000 zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy któraś z Was robiła ten zabieg w Clinica cosmetologica?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja byłam. Postanowiłam zlikwidować w ten sposób chomiki. Zastanawiałam się nad falami radiowymi albo własnie nad hifu. Postanowiłam wybrać się na hifu i jestem zadowolona. Efekt generalnie nie jest widoczny od razu ale po miesiącu. Jest jednak spora różnica. Swojego zdjęcia na forum nie umieszczę ale możesz sobie zobaczyć zdjęcia w sieci jakie efekty mają dziewczyny, które się na to zdecydowały.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to wyglądało cenowo? Generalnie czytam sobie i mają pozytywne opinie, ale nie ukrywam, że cena również jest dla mnie istotna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2400 za policzki. Z jednej strony nie jest tanio, z drugiej za operacyjny lifting twarzy musiałabym pewnie zapłacić o wiele więcej. Ja nie żałuję. I nie polecam tutaj sugerować się jedynie ceną bo urządzenia do hifu są różne a tam gdzie chodziłam maja ultraformer III, a jest to najnowocześniejsze urządzenie do wykonywania zabiegu hifu, Wcześniej poczytałam sobie informacje o poszczególnych urzadzeniach na forach o medycynie estetycznej i polecali właśnie to.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Orientujesz się może czy jeszcze można łączyć zabieg hifu z wstrzyknięciem kwasem hialuronowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy jaka okolica. Jeśli wstrzyknęłaś w tej okolicy w jakiej chcesz zrobić sobie hifu to nie polecam się tego łączyć. Lepiej jest poczekać aby uniknąć powikłań oraz nie ma sensu zaprzepaścić efektów wcześniejszych zabiegów. Jeśli jednak była to inna okolica to nie ma żadnego problemu. Sama regularnie wstrzykuję sobie botoks w czoło ( zmarszczki poprzeczne, chodze co 8 miesięcy) i nie kolidowało się to z hifu na którym byłam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

o to by trzeba było zapytać lekarza. tez mnie to zastanawia.
czytałam, że można łączyć tylko trzeba odczekać 2 tygodnie ale nie wiem na ile to sprawdzona informacja.
chociaż ja bym chyba zrobiła najpierw jedno, poczekała na efekty i dopiero wtedy się zastanawiała czy chcę jeszcze kwas hialuronowy, czy wystarczy.

a na innych obszarach nie ma problemu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie można. Musi minąć parę tygodni. Ale dokładnie nie wiem ile .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja robiłam hifu w clinica cosmetologica, zostałam dokładnie poinformowana o całym działaniu tego urządzenia , także w ogóle niczego się nie obawiałam. Zabieg robiłam na drugi podbródek, różnica przed a po jest nieopisana. To trzeba poczuć na własnej skórze, żeby wiedzieć o czym pisze. Polecam zapisać się na darmowe konsultacje, bo tam możecie dowiedzieć się czy faktycznie potrzebujecie tego zabiegu czy innego, tu macie numer 791 604 604 polecam i pozdrawiam, Konwalia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

To jest gdzieś na Wrzeszczu, bo słyszałam tą nazwę? Koło RCKiK, w tym wielkim budynku? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba są jeszcze Aniołki, ale to rzeczywiście jest w okolicy RCKiK - dokładnie Marii Skłodowskiej-Curie 3. Wiem, bo właśnie zastanawiam się nad wybraniem się tam na hifu. słyszałam już o efektach - i nie sposób w nie wątpić - a jak z obsługą klienta w tej klinice? Dla mnie to też jest bardzo ważne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obsługa jest super! Wszyscy dobrze poinformowani, przyjemni w obyciu. Doktor który robił mi zabieg cały czas się upewniał, czy przypadkiem nic nie boli ani nic - no, mały dyskomfort było czuć, ale to akurat normalne.
A sam efekt na moich udach to po prostu bajka! Po kilku miesiącach moje nogi jakby były innej osoby. Trudno mi było się przyzwyczaić. :O
Jak chcesz dowiedzieć się trochę więcej o tym zabiegu to zajrzyj tu https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ultraformer-iii-hifu/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A jak długo czekałaś na efekty i jak długo się utrzymuje? Nie powiem - jestem naprawdę pod wrażeniem tego zabiegu i tego sprzętu, ale mimo wszystko ceny są zaporowe. Jesli miałabym się zdecydować, to muszę być pewna skuteczności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to prawda cena trochę odstrasza... szczęście w nieszczęściu, że jeden lub dwa zabiegi wystarczają, żeby rezultaty były widoczne, więc nie jest aż tak źle. czytałam, że u niektórych dziewczyn efekty pojawiają się już po 2 miesiącach, ja akurat musiałam poczekać trochę ponad miesiąc, żeby było cokolwiek widać i od tego czasu buzia wyglądała coraz lepiej. jak masz wątpliwości to możesz umówić się na bezpłatne konsultacje w cc, personel na pewno pomoże wybrać dobry zabieg dla Ciebie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmm miesiąc to jakoś mega szybko. Albo moja mama jest takim "ciężkim przypadkiem". Robiła tez tam, czyli sprzęt ten sam więc ciekawe od czego to zależy. U niej największa zmiana była gdzieś pomiędzy 2 a 3 miesiącem. Trochę sobie poczekała kobitka. No ale koniec końców efekty były i to dużo lepsze niż się spodziewałyśmy po pierwszych tygodniach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Domi A czy miałaś na początku wrażenie jakby skóra wygladala gorzej po zabiegu? Bo ja jestem dwa tygodnie po i wydaje mi sie właśnie ,ze moje policzki się zapadły i wszystko jest bardziej zwiotczale.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokladnie, ja robilam HIFU w Diamond Beauty w Zabrzu i mam dokladnie te same obserwacje co Pani
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaki to byl sprzet i w jakiej cenie zabieg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja koleżanka również robiła w Yasumi na Focha w Gdańsku i jest mocno zadowolona. Co ciekawe ceny mają niższe niż inne salony z tej samej półki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałam o tym Yasumi od mojej koleżanki i akurat ona nie była zbytnio zadowolona. Nawet po czasie, jaki powinno się oczekiwać od zabiegu, efekty nie były jakoś specjalnie zadowalające. Za to już inna koleżanka miała zabieg robiony Ultraformerem i efekt naprwadę był widoczny! Nie wiem w sumie od czego to zależy, ale jeśli sama miałabym to robić, to stawiałabym na Ultraformer.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

yasumi próbuje zachęcić ceną, ale podobno nie ma rewelacji... różnica raczej w jakości sprzętu, też polecam ultraformer, jest dokładniejszy. w clinica cosmetologica na Skłodowskiej 3 w Gdańsku mają fajny nowy sprzęt. ja się nie nastawiałam nie wiadomo jakie rezultaty, a miło się zaskoczyłam. po tych 2-3 miesiącach efekty różnica jest faktycznie zauważalna, szczególnie pod oczami ładnie się napięła. zresztą zawsze można się umówić na bezpłatną konsultację i dopytać, co i jak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A mogłabyś coś więcej napisać o tym sprzęcie? Czym one się różnią i dlaczego jest lepszy? Chciałabym zrobić ten zabieg, ale nie będę ukrywać, w moim przypadku cena też odgrywa dużą rolę, to chwilowo duży wydatek jak na moją kieszeń...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co, nie będę Ci niczego polecać ale jeśli mogę coś podpowiedzieć to po prostu zastanów się na spokojnie, poczytaj i przekalkuluj wszystkie opcje, co się bardziej opłaca. Niestety smutna (ale w sumie też oczywista) wiadomość jest taka, że w kosmetologii powodzenie zabiegu zależy w dużej mierze od jakości sprzętu. Koszt zakupu to jedno, za utrzymanie maszyny w dobrym stanie też się płaci. Nie mówiąc już o specjalistach. Z drugiej strony im większa moc takiego urządzenia, tym mniejsze prawdopodobieństw tego, że zabieg trzeba będzie powtarzać. Dlatego wg mnie lepiej odłożyć zabieg w czasie niż próbować przyoszczędzić, bo można w taki sposób wtopić więcej pieniędzy.
A jeśli chodzi o sprzęty do HIFU to miałam styczność z Ultherą, Med liftem właśnie i Ultraformerem trójką. Różnica między nim a dwoma pierwszymi wynika głównie z zaawansowania technologii i możliwości precyzyjnej kalibracji, co przekłada się na moc zabiegu i rezultaty na plus dla Ultraformera, on jest po prostu najnowszy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

no tak, zależy od podejścia. i tego ile się ma pieniędzy do wydania. kilka zabiegów słabszym sprzętem może kosztować, więcej od jednego razu ultraformerem.
i jeszcze dochodzi czas, bo między zabiegami trzeba stosować odstępy. nie można ich robić od razu po sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny robienie kilku słabszych zabiegów zamiast jednego silniejszego jest bez sensu i nie opłaca się w ogóle. Weźcie się zastanówcie, jak powtórzycie kilka razy coś co nie działa to na jakiej zasadzie za którymś razem ma jednak zadziałać?
Tu nie chodzi o powierzchnię skóry tylko o docieranie głęboko przez podgrzewanie tkanek. Jak sprzęt jest niedokładny i działa zbyt płytko to wtedy działa się na nie tej głębokości na której trzeba żeby pobudzić skórę do regeneracji. I nie ma efektów. Lepiej dorzucić te kilka złotych do ultraformera jednak niż bawić się w półśrodki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ja to bym w ogóle zamiast czytać na forum opinie jakichś randomowych lasek z neta najpierw pogadała z jakimś lekarzem albo kimkolwiek kto się na tym zna xd no i polecam trochę poczytać co to jest za metoda i jak działa zanim się weźmiecie za wybieranie sprzętu. jakieś podstawy tu chociażby https://www.cosmopolitan.pl/milosc-seks/18248/na-czym-polega-technologia-hifu i na medycznych też pewnie jakieś materiały można znaleźć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lekarze wlasnie naciągają na zabieg ,bo mają kasę za to...tu są szczere wypowiedzi osób,które to przeszły...pomyśl..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tam robiłam,ceny konkurencyjne i efekty są widoczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam w czasie wakacji w Yasumi w Warszawie i...jestem zachwycona, a zarazem załamana. Efekty są rewelacyjne pozbyłam się drugiego podbródka, a skóra twarzy jest jest duzo lepsza. Jednak zapłaciłam 2600zl, a się okazuje, ze w Gdańsku robią to samo i tym samym urządzeniem za 1200zl..jak się dowiadywałam roznica rynków po prostu. Yasumi maja te same urządzenia wszędzie. W rybniku można zrobić za 1000zl..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sorki ale to akurat nie jest nic niespodziewanego, w Warszawie jest zawsze drożej niż w innych częściach Polski. I mnie to nie dziwi, bo zarobki też są na innym poziomie. Z tego co słyszałam to różnica nawet 1-2 tys. na podobnych stanowiskach w tej samej branży, także tego... Trochę się inaczej wydatki rozkładają. Teraz już po wszystkim, więc nie ma co rozpamiętywać, na przyszłość polecam wcześnie research i będzie ok. A akurat w Gdańsku można znaleźć miejsca z lepszymi aparatami niż w Y. ale to tak swoją drogą...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A na jakim sprzęcie pracują w Rybniku? Czy jest to dobry wybór aby się na udać na ten zabieg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, że ten zabieg jest wykonywany w elaser studio obok targu. Teraz się ogłasza również gabinet Barbara beauty na Kościuszki. Zastanawiam się nad zapisem ale boje się poparzenia lub wydania kupy kasy na efekt zerowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 tygodnie temu byłam w warszawskim Sc Beauty na Saskiej na zabiegu SMAStherapy. I przyznam, że już po tej jednej sesji byłam pozytywnie zaskoczona napięciem skóry - efekt naprawdę porównywalny do liftingu operacyjnego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem co to za metoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

słyszałyście :) nawet się bardzo mocno zastanawiam tylko chwilowo mieszkam w stolicy, a warszawskie ceny to jest jakiś żart... serio dziewczyny nie macie na co narzekać. jak się uda dograć terminy to umówię się na wizytę w tej klinice na Skłodowskiej-Curie przy okazji wizyty w domu, bo niby jest opcja na niewiążącą konsultację, a w ciemno trochę boję się zapisywać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja ide na ten zabieg w poznaniu,cena na twarz 1900zł,wiec zdecydowanie drozej niz w gdansku,efekty dopiero zobacze,sama jestem ciekawa..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Czy widać rezultaty po zabiegu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mineły już dwa miesiące od zabiegu i mogę śmiało powiedzieć, że to najlepszy zabieg pod kątem efektów jaki robiłam. Wart pieniędzy, które wydałam. Robiłam w Yasumi na Focha.
Również dużo czytałam przed zabiegiem gdzie pójść. Jedno co się powtarzało to dużo wpisów o tym, że u lekarza jest po prostu drożej z tytułu takiego, że jest lekarzem, a nie jest to na pewno zabieg, który musi wykonywać tylko lekarz. W Yasumi jest jednak dużo taniej zabieg wykonują kosmetolożki i przyznam, że babka, która mi robiła zabieg była bardzo kompetentna. Nie wiem kto ma lepszy sprzęt bo się na tym nie znam nie mniej jednak mają moją 100% rekomendacje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciężko nie odnieść wrażenia, ze Clinica cosmetologica robi sobie sama reklamę w tym temacie. Opisywanie własnego sprzętu podawanie linków do swojej strony i pełno wpisów ze konsultacja bezpłatna. Aż się pofatygowałam i obdzwonilam salonu oferujące Hifu i konsultacja wszędzie jest bezpłatna. Fajnie by było jakby ten temat i forum służył do rzeczywistych opini osób które miały ten zabieg
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zabiegu nie mialam, ale na podstawie moich wizyt w wielu salonach w Gdansku pod katem jakości urządzeń i personelu polecam Yasumi i Diamond Clinic.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja byłam na liftingu twarzy bez skalpela. Koleżanka z Warszawy mi poleciła, tam jest lekarz, który jako jedyny w Polsce specjalizuje się w metodzie, która nazywa się EasyLift, robi lifting za pomocą specjalnych nici. Bardzo fajna metoda, długotrwała w dodatku, bo ponad 10 lat się utrzymuje. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu, twarz się odmłodziła, wszystko się podniosło tak jak trzeba :) Doktor nazywa się Franciszek Strzałkowski, jakby ktoś był zainteresowany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

M. L
A moze pani podac cena tego zabiegu. Easylift
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co się doczytałam to najlepszy i najnowszy jest ultraformer 3? Na resztę np znalazłam ultraskin 2 absolutne.to na ten sprzęt się nie pisać?No i mam pytanie.czy obrzęk się pojawia czy twarz jest napuchniete po zabiegu na drugi dzień?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy monduniq bo na tym miałam robiony zabieg jest ok.bo ja nie widzę efektu łałł..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem prawie dwa miesiące po zabiegu na podbródek i efekty są zaskakująco dobre. Płacąc 500zl w sumie niewiele się spodziewałam, a pozbyłam się problemu może nie w całości, ale w zadowalającym stopniu. Robiłam zabieg w Yasumi na osiedlu wzgórze focha. Z ciekawostek dodam, ze tak jak ktoś wyzej pisał ceny u nich mocno różnią się w zależności od miasta. Ja jestem z Warszawy i po prostu będąc w Gdańsku zrobiłam zabieg duzo taniej bo u nas cenią to za 1000zl
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważajcie na hifu. Skutki uboczne wychodzą po paru latach. Spróbujcie raczej Icoona. Moja mama zrobiła i efekt był od razu widoczny i jest to bezpieczna metoda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Icoon to masaz przeciez. To zupelnie odmienne technologie. Co ty wypisujesz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież to zupełnie inny zabieg kolejny marketingowiec
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zrobiłam sobie lifting HIFU Zenise, podobno koreańskie. Robi je dermatolog w Laguna Medical w Gdyni przy Pl. Kaszubski 1. Ja mam zawsze większe zaufanie do lekarzy w przypadku wykonywania tak precyzyjnych zabiegów, jak HIFU. Efekt się trzyma przez 3 miesiące i nie miałam żadnych powikłań.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na lifting twarzy i szyi hifu ultraformer III sprawdził się bardzo dobrze. Robiłam w clinica cosmetologica i nie pisze tutaj po to żeby reklamować tylko bardziej dla tych co jak ja nie są w stanie uzbierać tyle kaski na raz żeby wydać na zabieg i chcą rozłożyć to na raty no to jest fajna opcja. A z tego co wiem to jednak nie wszystkie gabinety to oferują.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

następny troll jeśli efekt się utrzymuje 3 miesiące po zabiegu hifu to znaczy, że nie masz pojęcia o tym zabiegu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak lifiting twarzy, to tylko z kwasem hialuronowym. A jak kwas hialuronowy, to tylko ten najbezpieczniejszy, posiadający certyfikaty i potwierdzony milionami przeprowadzonych zabiegów - czyli ten od Restylane. Sama miałam aplikowany i zmarszczki minęły jak ręką odjął.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A gdzie Pani to robiła proszę o adres
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej kobitki, chciałm sie podzielić z wami moimi przemyśleniami. Mam juz 52 lata.. Wiecie, zmarszczki na czole, tu cos opada tam dobrze nie przylega ;D ha ha. Testowałam mnóstwo kremów i chodziłam na przeeeróżne zabiegi. Kremy wiadomo nie od dziś - tylko nawilżają bo mają za duże cząsteczki żeby przedostały się do naszej skóry, oczywiscie i tak na codzien je stosuje. Chodzenie co miesiąc do kosmetyczki etc. to duzo czasu mi zabierało i wiadomo pieniążków. Moja przyjaciółka też w moim wieku, ale ona buszuje ciągle po intenecie i jakieś nowinki sprawdza. 4 miesiące temu zamówiła sobie urządzenie do lifitngu twarzy, powiedziałam ze ja w takie urządząnka nie wierze, bo coś musi boleć zeby działało ;D. Ona jednak stosowała codzinnie około 10 min to urządzenie. Po miesiącu, ja byłam w szoku, nie wierzyłam, że takie efekty przyniosło jej tylko ten masaż ultradźwiękami... sama sobie zaraz kupiłam i teraz mija 5 tydzien z tym urządzeniem. Zmarszcz bardzo wyraźnie się "ukryły" he he. Worki pod oczami jakby wyparowały, skóra zliftingowała.. Ja wierze też w kanały energii... do tego też stosowałam to urządzenie i dało mi to co chciałam osiągnąć ;) nie jest to lokowanie produktu hi hi, chciałm tylko się z tym z Wami kochane podzielić, że warto, mi bardzo pomogło, pięknego dnia buziaki. alshop.pl/pl/p/Urzadzenie-liftingujace-AmeliaLine/76
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

ale to chyba wypowiedź nie na temat, który dotyczy konkretnego urządzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wykonywałam zabieg w Yasumi na Suchaninie w sierpniu jakoś z promocji twarz + szyja płaciłam 1390zł. Pierwsze moja przemyślenia po zabiegu o matko co ja zrobiłam tyle pieniędzy. Dziś mogę powiedzieć, że było warto. Zabieg działa. Nie jestem 20 lat młodsza, ale zmarszczki na pewno spłycone i skóra widocznie mocniej napięta o co w zasadzie najbardziej mi chodziło. Nie było to przyjemne mizianie po buzi, ale też nie był to jakiś ból, który bym nie wytrzymała. Gorzej znosiłam jakiś czas temu nakłucia mezoterapią igłową.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałbym dołączyć się do dyskusji i opisać swoje wrażenia. Jestem strasznie dociekliwa więc przeczytałam wszystko na temat tego zabiegu pytałam ludzi. Ponieważ na zabieg i przy okazji weekend w Polsce leciałam specjalnie z Norwegii bo u nas jest to nie do zapłacenia w Oslo.
Ceny w Gdańsk wahają się bardzo mocno. Jak ktoś wyżej pisał ceny w gabinetach i klinikach tytuowanych przez lekarzy są dużo droższe nawet 3x. Zdecydowałam się spróbować tańszej opcji zapłaciłam 1600zł w Yasumi na Aniołkach sugerując się wieloma opinia z Gdańska jak i innych Yasumi w Polsce. Począwszy od kosmetolog , która dosłownie zamurowała mnie swoją szeroką wiedzą na każdy temat kosmetologi i medycyny estetycznej kończąc na zabiegu i efektach, które mam teraz po blisko dwóch miesiącach. Więc jeśli ktoś się zastanawia gdzie zrobić to ja polecam ten salon. Osoba, która mnie obsługiwała to Kamila.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobre polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałam z takiego zabiegu jednak we Wrocławiu w Esderm, także jeśli ktoś jest z okolic lub może dojechać to polecam. Daje fajne efekty, myślę że się opłaca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam się nad zabiegiem na worki pod oczami ale chciałabym to skonsultować tak aby to było wykonane porządnie. Jaka jest najlepsza klinika w Gdańsku do takich zabiegów, ewentualnie Gdynia też może być. Nie chodzi tutaj o cenę ale o efekt. Patrzyłam na wiele salonów i już nie mam pojęcia. Macie jakies osobiste doświadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam klinika kosmetologika miałam tam zabieg na cała twarz. Ale jeśli chodzi o worki pod oczami to wydaje mi sie,ze najlepiej byłoby skonsultować się z lekarzem oraz dopytać się czy nie jest to wina na przykłąd zastoju limfy czy innych problemów ze zdrowiem. Bo niekoniecznie jest to jedynie efekt kosmetyczny. U mnie osobiscie opuchnięcia pojawiają się jak jestem niedospana albo jak zjem coś bardzo słonego Potem to mija.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie nie, ogólnie mam genetyczne predyspozycje do powstawania worków pod oczami Bez znaczenia co będę jadła i jak bardzo będe się wysypiała to worki bede miała a z roku na rok się powiekszaja. Na początku zastanawiałam się nad wstrzyknięciem sobie w dolinę łez kwasu hialuronowego bo ponoć to też daje dobre efekty jeśli chodzi o wory ale potem wyczytałam, ze lepszy efekt moze dać hifu. co do tej kliniki to do którego ich punktu chodziłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku na Marii Skłodowskiej.Tylko u mnie był problem z chomikami na twarzy. Jestem zadowolona zniknęły praktycznie calkowicie. Ale po 3 miesiacach od zabiegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po 3 miesiacach? To efekt nie jest od razu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, sama o tym wiedziałam bo wczesniej czytałam o zabiegu na forach ale jeśli ktos by o tym nie wiedział to mógłby się poważnie zawieźć. Efekt pojawia sie z czasem bo skóra musi mieć czas na obkurczenie włókien kolagenowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj miałam robiony zabieg Hifu, natomiast mam do Was pytanie czy zabieg boli? Ponieważ ja nie czułam kompletnie niczego, nawet skory nie miałam zaczerwienionej. Wiec zastanawiam się czy zabieg został dobrze wykonany?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, wlasnie jestem po zabiegu hifu polecam klinikę dr Nowaka na ul Kilińskiego długo szukałam kogos kto by się mna zaopiekował i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania. Jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również robiłam HIFU tylko, że w Esderm we Wrocławiu. Także sobie chwalę! Wszystko dokładnie mi wyjaśnili jak wygląda sytuacja, co trzeba zrobić za ile itd. Miałam straszny kompleks ze względu na wygląd mojego brzucha, ale od razu po zabiegu można było zauważyć, że skóra była bardziej jędrna. Nieinwazyjne zabiegi to jest jednak przyszłość :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Laski, ja chyba z 3 lata biadoliłam, nad swoim owalem twarzy, że jakiś inny się zrobił. Nie proporcjonlany. Ale tylko na biadoleniu sie kończyło, bałam się jakiś kwasów i innych "sztuczek" estetycznych. W końcu udało mi się znależć coś co mi odpowiada. Zdecydowałam się na zabieg w klinice Dethloff z uzyciem ultradzwięków. Zero naruszania struktury twarzy, same fale i udało się. Teraz mogę pochwalić się nienagannym owalem i kazda moze mi tego pozazdrościć. ;). Jak się chce to się da.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pierwsze słysze. Chyba nie jestem na bieżąco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja już słyszałam, wygląda naprawdę bardzo ciekawie. Jak jesteś ciekawa co i jak to zajrzyj na blog dra Wasiluka, tam znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytam i stwierdzam ze strasznie drogo wszędzie. Ja robiłam sobie hifu na twarz i płaciłam 900zł w be beauty imperium piękna. Dziewczyna przyjmuje w Gdańsku na Osowie i wiem ze robi hifu tylko jeden dzień w miesiącu. Trzeba pytać kiedy :)
Nie mam drugiego podbródka i zmarszczek koło oczu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie jak się nazywa ten salon na Osowej? Poproszę o kontakt. Chce zrobić brzuch i boczki metodą HIFU.czy ktoś z Was miał robione te partie ciała? Czy jest efekt? Będę wdzieczna za info. Czy są po tym zabiegu powikłania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mini hifu lifting twarzy...znalazłam takie urzadzenie na allegro do stosowania w domu.kosztuje około 450 zł ale nie wiem czy sobie nie zrobie krzywdy bo podobno można uszkodzis sobie skórę przez nieumiejetne stosowanie.ktoś ma wiedze o takim domowym urz ądzeni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też się zastanawiam nad zakupem tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pierwsze słysze tak szczerze a widzę że opinie skrajne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja nie wierzę w takie rewelacyjne zabiego jakoś mnie to zupełnie nie przekonuje, ciekawe jak niby efekt długo miałby się utrzymać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I dobrze, ja uwierzyłam i zrobiłam, jestem dwa tygodnie po hifu i skutki są odwrotne wisząca skóra na policzkach, powiększone bruzdy, stan zapalny. Jestem załamana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak,cos się poprawiło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzxien dobry, jak u Pani się to skończyło, cxg skóra na policzkach sama się zregenerowała czy opadła po hifu? Ja jestem dawno po hifu i teraz nagle pojawiły mi się bóle pieczenie i mam wrażenie że jedna strona jest napuchnieta, jestem załamana żeby die nie poglebilo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, a gdzie robiłaś i na jakim urządzeniu, pamiętasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja słyszałam i polecam można poczytać hifu radom efekty są rewelacyjne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie rozumiem tego ze ceny w Gdańsku jeżeli chodzi o hifu sa tak skrajnie różne!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm, nie słyszałam ale ciekawe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na takim zabiegu tydzień temu i nie widzę efektów żadnych. Mam wrażenie za moją skóra, że tak powiem bardziej wisi. I nie jest to zabieg, który nie boli. Ja nie polecam. Nie widzę żadnych efektów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam dzisiaj, ból nie do wytrzymania.. Od razu po zabiegu byłam zachwycona, teraz kilka godzin po - już mniej, może spuchłam, ale wydaje mi się, że chomiki jakby większe... A może niepotrzebnie zrobiłam też k od razu kwas hialuronowy, tak zdecydował lekarz, że można. W miejscach podania kwasu mam siniaki i te miejsca są tkliwe i obrzmiale. Boli mnie twarz... Poczekam, może się to zmieni, ale jestem pełna niepokoju...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie nie bolało robiłam dwa razy ale z tego co wiem moja kosmetyczka schładza żel i nie czuć bólu odczuwalne jest schodzenie twarzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dajcie się nabrać. To całe Hifu to oszustwo. Po zabiegu będziecie wyglądać gorzej niż przed. Fale radiowe bezpowrotnie zniszczą głębsze warstwy skóry. Dałam się namówić znajomej kosmetyczce i takie właśnie mam doświadczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej mogę prosić o kontakt mam ten sam problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę prosić o kontakt mam ten sam problem mój mail ewelinaziemak@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Aleksa szukam pomocy mam tak samo moja skóra wisi podbródek tak samo wyglądam o 10 lat starzej przed zabiegiem wyglądałam super każdy mi odejmował lata teraz wyglądam okropnie jest jakaś szansa nadzieja na poprawę bardzo proszę o kontakt ewelinaziemak@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się że ktoś pani źle zrobił ja tu ilam dwa razy i jestem mega zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piszecie prawdę?
Jestem umowiona na ten zabieg za tydzień.
Przestraszyłyście mnie.
Mało jest opinii o tym zabiegu, i to szczerych opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Źle wykonany zabieg i tyle ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam już dwa razy i polecam ten zabieg jest rewelcyjnu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Pierwszy raz o czymś takim słyszę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...

Sklep stacjonarny Avon - gdzie w Gdańsku? (7 odpowiedzi)

Dziewczyny, gdzie w Gdańsku znajdę sklep /stoisko Avon? Z góry dziękuję za pomoc.

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

do góry