Widok

dj Gucio!

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Byliśmy wczoraj u dj Gucia i polecam, super, miły, fajny, wyluzowany, dał nam płytki z weselem, robi tez prezentacje i jest bardzo konkurencyjny cenowo. Ogólnie jest rozchwytywany i widać, że chętnie ludzie go zapraszają na wesela. Napisałam ten post bo uważam, że ten pan na to zasługuje. Zresztą zawsze były tu o nim dobre opinie. Dołączam się. Po weselu napiszę więcej.

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
przylaczam sie do tego!!
Mialam go na swoim weselu i jest wspanialy. Wszyscy szaleli na parkiecie, do tego pelna kultura.
Oprocz tego ze puszcza muzyke to jeszcze (jak powiedzial to nasz fotograf daje cos od siebie)
Fotograf i kamerzysta zgodnie stwierdzili ze takiego DJ jeszcze nie spotkali, wiec polecam na 100%

i do tego nie pije wiec nie trzeba sie martwic ze zacznie robi siare. Zabawy tez ma kulturalne i bardzo smieszne:)

image

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hello ja własnie zadzwoniłam do Dj Gucio i ma termin wolny :) ale jak mozesz to napisz coś więcej Plis Myślisz ze warto. Ja bede miała małe wesele zgraną ekipę chętną do jakiś zabaw. Daje z siebie inicjatywę ? Wymyśla jakieś konkursy ?
Ela
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a możecie dać namiary na Gucia?

dzięki

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gwarantuje, ze z DJ Gucio impreza pierwsza klasa, o konkursach najlepiej rozmawiać z nim samym
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak tez znam Gucia :)) grał u nas na weselu, miał tez grać na weselu mojej kuzynki ale Gucio miał zajety termin , dał nr do swojego kolegi Tomka z którym wspólpracuje, dj Tomek spisał sie na medal,super poprowadził wesele,wyluzowany i w porządku gośc także obu polecam :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hahahahahah
dj gucio

nastepny jakiś kreciplyt hahahahahaha

Jestem taki i już.Trzeba sie przyzwyczaic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
dziewczyny poproszę na maila namiary na Gucia

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wymysla fajne konkursy, ja np mialam 'taniec z gwiazdami" ktory okazal sie mega hitem bo bylo 5 par ktore tanczyly do kilku piosenek(kawalkow piosenek) super zabawa!!!
on ma duzo pomyslow ale my nie chcielismy wiecej.
Tak jak Majaki mowi super zabawa, i nie slyszalam jeszczezadnej negatywnej opini o nim wiec moge z czystym sercem polecic
to jest jego numer 602783626

image

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
taniec z gwazdami?
no pewnie ze miało wziecie bo to trendy i nawet najgrubsza babeczka chce zatanczyc i pokazac ze sie nie przewroci.
Oj dajecie sie tej komercji kluseczki

Jestem taki i już.Trzeba sie przyzwyczaic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo nie ma roboty, dlatego albo on albo kilku kumpli pod innym nikiem pisze.
POPROSTU DARMOWA REKLAMA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
:) niedowiarku, skoro uważasz, że jestem Guciem lub jego kumplem to wpadaj i sprawdź. Kościół Zesłania Ducha św. Sopot. 16.00. Datę poszukaj sobie na liście 2008.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy to ty . Ale wiem że tak robią, i to mnie wkuża.Wiem kiedy piszą o nich prawdziwe pary a kiedy oni sami.

WIEM JEDNO NAJLEPŚ SIĘ TU SIĘ NIE REKLAMUJĄ


POZDO DLA PRAWDZIWCH DJ KTÓRZY TYLKO PRZEGLĄDAJA TO FORUM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gucio sie tu nie reklamuje a te wypoiedzi sa tylko od osob ktore moga potwierdic ze jest swietny.

zazdroscisz??

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gucio srucio..swietny najlepszy...sikacie ze szczescia ze go macie...najlepiej ogloscie go juz za zycia swietym......zobaczymy cobedziecie pisac jak pojawi sie jakas zla opinia na jego temat..czy bedziecie go tak bronic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bardzo ladnie napisane.
Ciekawe ze na ogol pojawia sie post ktory w temacie ma np. 4 pm polecamy !!! lub wlasnie dj Gucio ! i zaraz potem opis ze toswietny dj, ze wlasnie z wielkim trudem udalo mi sie zarezerwowac u niego termin bo on wlasciwie jest nieosiagalny i ze bardzo sie cieszymy itp ...itd ...Potem sie pojawiaja kolejne posty gdzie kolejne forumkowiczki rozprawiaja jaki to swietny wybor i ze nie tostrzal w dziesiatke ...ale jak przychodzi co do czego to sie nagle okazuje ze w opinii osob ktore naprawde zatrudnily danego podwykonawce to juz tak swietnie nie bylo np. watek:

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=402471&t=402471

Przychylam sie do opinii Tevye ze na tym forum poszczegolne firmy nakrecaja wlasna darmowa reklame, bazujac na naiwnosci tych forumowiczow ktorzy sie daja na to zlapac. Dobrzy DJ-je tutaj sie nie reklamuja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NO WŁAŚNIE DJ GUCIO ZA 7 STÓWEK - DOBRY DJ TO SIE CENI I JESZCZE JAK MOZNA NAZYWAC SIE DJ GUCIO SAMO PSELDO DAJE DUZO DO MYSLENIA --------- MALO PROFESJONALNIE CIEKAWE JAKI MA SPRZET PEWNIE TAKI JAK JEGO PSEUDO ZENADA


POZDRO DLA PRAWDZIWYCH DJ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
No przestan dj. Pewno mu zazdroscisz. Gucio jest rewelacyjny, ma komputer i jak zapuszcza muzyke z playlisty to potem moze przysiasc sie do gosci i bawic sie za frajer za kase mlodej pary. To prawdziwy dj, zna sie na wszystkim i gra super piosenki. Jak go ktos chce wynajac to musi go zarezerwowac co najmniej na piec lat wczesniej bo on jest po prostu rozrywany. A te jego konkursy, Taniec z Gwiazdami jest po prostu rewelacyjny, nikt nie wpadlby na taki superancki pomysl. Podobno na nastepnym weselu ma zamiar zalozyc kapelusz i chodzac miedzy stolami grac na bandzoli. Nie wiem jak wy dziewczyny, ale to dla mnie bomba. Jak byscie chcialy to moge podac do niego numer telefonu, ale szybko sie decydujcie bo zaraz nie bedzie mial wolnych terminow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NO PEWNO ZE MU ZAZDROSZCZE :-))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam, że to forum jest właśnie po to. Można o coś zapytać lub kogoś polecić. gdyby nie to, że ktoś kiedyś napisał o nim, nie wiedziałabym o jego istnieniu. Byłam podpisać umowę i zdałam na bieżąco relację chciałam, żeby to pomogło komuś kto się zastanawia nad wyborem. Nie życzę sobie, żeby ktoś mówił, że robię to z polecenia.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiscie, oczywiscie. Wytlumacz mi wiec jak to sie dzieje, ze jeszcze przed tym jak sie dany dj zaprezentuje na konkretnym weselu np. u Ciebie, Ty juz go polecasz ?
Przeciez nie wiesz czy rzeczywiscie u Ciebie nie zrobi siary i czy bedzie tak jak byc powinno ?
Jakos tak w 100 % mu ufasz i jestes przekonana ze rewelacyjna okazja Ci sie trafila. Ja po prostu wiem, ze w zyciu oceniamy prace danego fachowca dopiero po wykonaniu przez niego uslugi, a nie przed.
To jest tak samo jak w watku o 4 pm.

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=402471&t=402471

Ktos poleca firmę jeszcze zanim dana firma zrealizowala u niego zlecenie. To sie kupy nie trzyma. To mniej wiecej tak brzmii jakby kupujacy auto zachwalal sprzedawce zanim jeszcze wsiadl do jego wnetrza i przejechal pierwszy kilometr.
Jednoczesnie w tym samym czasie okazuje sie ze osoby ktore mialy przyjemnosc wynajac np. 4 pm, nie sa tak do konca zadowolone ze wspolpracy z ta firma.

Wiec jak to jest ? Najpierw chwalimy mimo ze nie wiemy jak dany uslugodawca zrealizuje nasze zlecenie ?

Podkreslam - takie wpisy to mamienie naiwniakow i poszukiwanie klientow przez konkretne firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co prawda to prawda.
Jeśli chcecie polecić danego dj- ok, ale pisząc o nim relacje , oprucz waszych zdjęć, wklejcie chociaż jedno zdjęcie z dj który prowadzoł wasze wesele.
Wtedy taka relacja będzie wiarygodna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anielka! Czy w moim poście jest cokolwiek napisane więcej, niż mogłam sprawdzić? Napisałam, że jest miły, wyluzowany, sympatyczny i że robi prezentacje bo to mogłam sprawdzić rozmawiając z nim. Napisałam przecież, że więcej napisze po weselu. Ośmieszasz się w oczach wielu osób na tym forum, które znają mnie osobiście i wiedzą, że nie mam nic więcej wspólnego z tym dj niż podpisana umowa to raz, dwa stawiasz mnie w głupiej sytuacji bo zdałam relacje ze spotkania z dj, przez co został posądzony, że sam siebie reklamuje, po trzecie jak byś wiedziała jaki to miły człowiek to było by Ci wstyd, że takie bzdury wypisujesz o kimś kogo nie znasz i ty a w szczególności ten dj co tu się wypowiada. Ludzie opamiętajcie się. Nie jestem pewna ale taki sam wątek stworzyłam jak wróciłam kilka miesięcy temu ze spotkania z AvMedia. I co może, ja, dj Gucio, pan Michał z AvMedia tworzymy jedną wielką rodzinę reklamową a i sorki jeszcze kierowniczka Róży Wiatrów bo z całego serca polecam ten lokal również.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To już nie chodzi tylko o dj Gucia, chodzi o wszystkich innych.

FOTKA DJ I OPIS WESELA KTÓRE PROWADZIŁ

CZY TO JEST ZŁY POMYSŁ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze polecam tego DJ`a/Wodzireja!

Dzień Dobry

Szczerze polecam Pana Andrzeja (Dj Gucio) na wesela. Mielismy przyjecie 3 czerwca 2011 r. w Gospodzie Gdańskiej, budynek NOTu. Wszyscy goscie byli bardzo zadowoleni z wesela, nam rowniez (Mlodej Parze) bardzo sie podobalo.

DJ jest bardzo kulturalny, gra fajna muzyke do tanczenia (duzo hitow z lat 80tych + typowe szlagiery weselne, disco polo ograniczyl jedynie do 'Szalonej' Boysow). Przejrzelismy tylko spis okolo 100 utworow, ktore puszcza i nie ingerowalismy w szczegoly bo lista przypadla nam do gustu. Wybralismy jedynie utwor na 1 taniec i ja jako niespodzianke dla Panny Mlodej poprosilem o 2 utwory z dedykacja w trakcie wesela.

Przed weselem omowilismy liste konkursow, zaproponowalismy dodatkowo 1 zabawe podpatrzona na youtube.
Podczas konkursow bylo mnostwo smiechu, zabawy wypadly znakomicie. Moj kuzyn powiedzial, ze generalnie nie lubi tego elementu wesela bo zabawy oklepane i czerstwe, ale nasze bardzo przypadly mu do gustu bo byly oryginalne i fajnie poprowadzone.
Poza wozkiem, oczepinami, rozpoznawaniem po glosie wzielismy mrozone t-shirty, taniec z gwiazdami, bieg z balonami oraz taniec na gazecie (dla dzieci).
Przyznam, ze bylem nieco sceptyczny do niektorych zabaw (TzG: facet ma niby zalozyc sukienke i peruke?) ale zawierzylismy mu i to byl strzal w 10! Panowie po polnocy byli juz rozluznieni i swietnie sie bawili.
Mrozone koszulki wypadly tez fajnie, bo przyjemnie chlodza zgrzanych facetow.


Oferowalismy Panu Andrzejowi lampke wina podczas imprezy ale on nie wypil kropli alkoholu, nie chcial ryzykowac bo prowadzil samochod. Tak wiec trzymal fason.

Jego honorarium to 1000 zl co jest smieszna kwota przy oglaszajacych sie na tym forum wodzirejach, ktorzy kasuja od 1500-2000 zl wzwyz.

Jestesmy swiezo po weselu wiec zdjec z zabaw weselnych mamy zaledwie kilka, materialy ciagle do nas splywaja. Zamieszczam jedynie zdjecie z zabawy z TzG. Uczestnicy to w wiekszoszci ludzie po dobrych studiach, na poziomie, ktorzy jak widac potrafia sie tez fajnie zabawic :)
http://i53.tinypic.com/rvghud.jpg



Szczerze polecam kazdemu niezdecydowamu DJ Gucio a jak sie ktos nie potrafi bawic to zaden wodzirej/orkiestra mu nie pomoze ;) Mozna spokojnie ustalic z nim kazdy szczegol: harmonogram wesela, muzyke, konkursy, dedykacje, wznoszenie toastow, slodzenie wodki itp.

Pozdrawiam,

Michał Żywna

mzywna@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
mam prosbe do osob, ktore niepotrzebnie wywoluja konflikty wokol watku:

nauczcie sie najpierw wypowiadac i pisac po polsku, a wtedy pogadamy...

A DJ Gucio jest swietny i nie potrzebuje reklamy, to wlasnie takie osoby, ktore probuja zepsuc o nim opinie, swiadcza tylko o sobie i swoim podejsciu do pracy!!! - ZERO PROFESJONALIZMU I UMIEJETNOSCI PRZETRWANIA WSROD BARDZO DOBREJ KONKURENCJI!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My również chcieliśmy go na naszym weselu, ale niestety miał zajęty termin. Znamy go już długo i polecamy wszystkim.
Będzie u nas na poprawinach i bardzo się cieszymy:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry