Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adrian - opinia wątek zamknięty Bardzo mila obsługa oraz fachowa opieka zdrowotna. Polecam!
~Adrian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Feline.eve - opinia wątek zamknięty Zachowanie personelu karygodne, bez znamion jakichkolwiek standardów czy...
~Feline.eve
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Spotkałam sie z karygodnym zaniedbaniem czy niedopatrzeniem . Opinia dotyczy...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 maja 2019

Dobrzy specjalisci wątek zamknięty Polecam klinike,duzo dobrych specjalistow w jednym miejscu,dosc szybkie...
~Alicja Kowalczyk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 grudnia 2018

Przemiła Pani ginekolog, wszytsko sprawnie i miło wątek zamknięty Bardzo polecam dr Tomasińską, świetnie tłumaczy i służy pomocą. Polecam :)
~Krysia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

USG 4D - Katarzyna Podsiadlo wątek zamknięty Byłam na USG 4D na którą czekałam godzinę. Koszt wizyty 220 zł. Badanie...
~Anna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Zadowolenie z obslugi wątek zamknięty W zeszlym tygodniu korzystalam z uslug ginekologiczno - polozniczych w...
~Anna S
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

SZCZERZE ODRADZAM wątek zamknięty Ocena dotyczy gabinetu ginekologicznego. Babka młoda i niekompetentna. Na...
~Zdegustowana Dziewczyna
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

Promocje na pokaz wątek zamknięty Bardzo zdziwił mnie ostatnio fakt, że promocje jakimi klinika się reklamuje,...
~STUDENTKA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

ginekolog 6+ wątek zamknięty Doktor Katarzyna Bladocha- Kołodziej to cudowna kobieta, ciepła, wszystko...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2015

Oceniam na 6 wątek zamknięty Korzystałam z usług różnych przychodni, zarówno państwowych jak i prywatnych....
~Ewa K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

Spotkania z położną wątek zamknięty Spotkanie organizowane dla przyszłych mam, w miłej atmosferze prowadzone...
~Iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

dr.Katarzyna Bladocha-Kolodziej gdynia evi-med koszmar!! wątek zamknięty j nie bedzie chciala pojsc do ginekologa.kobieta jest ze tak to...
~zawiedziona
12

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2011

Jest dobrze wątek zamknięty korzystam z usług lekarza internisty, ginekologa (Pani Zielińskiej, polecam),...
~Aneta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

polecam bardzo wątek zamknięty Bardzo lubię EviM, a miałam już okazję skorzystać z innych prywatnych...
~Anna Sz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 października 2013

Polecam !!! :) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, zwłaszcza opiekę ginekologiczną. Korzystałam z usług...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

prywatnie za pieniądze spodziewałem się czegoś lepszego wątek zamknięty Generalnie słabo, rejestratorki mało zorientowane, siedziało ich 3 a jedna...
~pacjentus
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2012

ekhm... wątek zamknięty Lekarze są fajni, ogólnie.... Ale te sfochowane rejestratorki...? Deszcz...
~Ula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

nie polecam...!!!!!! trzeba unikać.... wątek zamknięty Byłam parę razy na placówce 1 i nie polecam, bo obsługa pielęgniarek jest...
~bodzio....
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2012

Najlepsza placówka w jakiej się leczyłem! wątek zamknięty Korzystałem już z usług wielu przychodni, ale żadna nawet w połowie nie równa...
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
55

postów

36

wątków

do góry