nowy w徠eknowy w徠ek
fryzura z cienkich w這s闚 jakies pomys造???
[Wesele bez og這sze鎞

dziewczyny co mozna zrobic z cieniute鎥ich jak pi鏎ka w這s闚, o d逝go軼i 10 cm za ramiona, koka nie ma za bardzo z czego upia, lok闚 nie ma z czego zakr璚i, rozpuszczone - to takie pi鏎ka ze niezbyt to wygl康a - pom霩cie plissssssss

Re: fryzura z cienkich w這s闚 jakies pomys造???

dzi瘯i wielkie za zainteresowanie watkiem i pomoc :(

to nieprawda ze koka nie da rady zrobic, fryzjer nawet z kr鏒szych potrafi wyczarowac cudo

image
image

niestety ci nie pomoge, nie znam sie.... :/
a moze jednak zakrecic je...?? moja kumpelka tez ma bardzo cieniutkie wloski i nie za dlugie a miala bardzo ladnie upiete wloski na swoim weselu... idz do fryzjera - na pewno ci cos podpowie....

image
image

wszelkie kr璚enie bardzo szybko si odkr璚a niestety, a fryzjerki zawsze narzekaj namoje w這sy

A nie chcesz spr鏏owa delikatnej trwa貫j? W這sy b璠 bardziej puszyste no i wtedy mo瞠 jakie loki da si zrobi i d逝瞠j si utrzymaj?

image

juz pr鏏owa豉m, wysz豉m z salonu z lekko pofalowanymi (niezbyt mi to pasowa這) - a nastepnego dnia wr鏂i豉m z reklamacj - bo po myciu juz mi sie nie skreci造 tylko by造 lekko sianowate.

Po 3 minutach sie denerwowa? Spokojnie...

Znajd forumk Kry鄂a, napisz maila z pytaniem o fryzjerke, ktora miala naprawde genialn- z Brze幡a. Tylko ze do tej fryzjerki ustawiaja sie niemozliwe kolejki, wiec sie trzeba spieszyc.

image

asinek - po dobie i trzech minutach :)

ano fakt

ja tez widzialam ze tylko 3 min
:)

image
2rabbits.eu - po軼iele, kocyki i przytulanki dla maluch闚

W zadnym wypadku nie myje sie wlosow po trwalej!!!
Trzeba odczekac ze dwa dni, bo inaczej masz siano a nie wlosy. Nic dziwnego ze sie popsuly.

image

aa, to chyba zapomnieli mi o tym powiedziec :)

Sierota ze mnie... Racja :)

Naprawde polecam fryzjerke Kry鄂i. Mamy obie cienkie wlosy i to jaka ta kobieta zrobila Jej fryzurke, to mistrzostwo swiata. Ja sie niestety nie dostalam, bo za pozno sie skontaktowalam i wszystko bylo juz zajete.

image

juz znalaz豉m maila, spr鏏uje napisac i sie czegos dowiedziec, dzi瘯i :)

Mo瞠 co takiego?

image

image

...

Ta pierwsza fryzurka jest ca趾iem ciekawa i romantyczna :))
Sama mam cienkie w這sy i te problem z doborem dobrej fryzjerki
By豉m ju raz zakr璚i sobie w這sy na lok闚k spiraln
Nawet mi sie podoba這, ale zrobi豉m sobie kilka zdj耩 i nie jestem do ko鎍a przekonana do tej fryzury
Loki si szybko rozprostowuj niestety, cho nie do鎍a ale jednak

image

andzik to wklej jaks fotke z tamta fryzurka, moze bedzie latwiej nam cos poszukac

imageimage

Kryska byla u fryzjera w Nowym Porcie ;) o ile dobrze pamietam salon nazywa sie "Tania" ?:P Gdzies powinnam miec do nich numer telefonu, poszukam i dam znac ;)

znam osob, kt鏎a kupi豉 tresk i z niej by zrobiony kok. Nikt o tym nie wiedzia tylko osoby, kt鏎ym powiedzia豉. Rewelacja, nic nie by這 wida a kok pi瘯ny :) Tylko musisz i嗆 z tym do fryzjera 瞠by w這sy na kolor treski zafarbowali.

image

"Studio Relaks Tania" Tatiana Adamczyk-Marciniak
80-541 Gda雟k, Wolno軼i 21 d
tel. 058 343 29 20

o ten salon mi chodzilo :P

Aha, mozesz sie sprobowac umowic do Magdy bo to chyba Ona czesala Krystyne, chociaz nie chcialabym wprowadzac w blad... :)

Mam nadzieje, ze nikt nie bedzie mial mi za zle, ze odpowiedzialam za Kryske ;)
I szkoda, ze nie mozna tutaj edytowac postow :|

Hmmm. ci瞛ko mi si odwa篡 ;) na wklejenie fotki

image

Nie ukrywam, 瞠 z pewn doz nie鄉ia這軼i to robi
Nigdy wcze郾iej si nie ujawnia豉m
Oto moja fryzurka

image

image

bardzo ladnie ci w tej fryzurce, mi sie podoba tylko niewiem czy dobra na slub bo faktycznie jezeli wloski ci sie szybko prostuja to moga zostac straki...ale uwazam ze mozna na twojej glowce wyczarowac cos ladniutkiego.ja osobiscie moge polecic p. anete z moreny w czwartek ide do niej na podciecie wloskow a siorka moja na balejaz i tez sciecie wiec napisze jaki efekt a slyszalam ze czesze tez bardzo ladnie...moja probna 7.07. zobczymy co ztego wyjdzie;)

imageimage

Prawde m闚i帷 chcia豉m mie loki ale upi皻e albo ca貫 albo cz窷ciowo
My郵 jednak, ze sie zdecyduje na inn fryzurk. Mniej przyklepan ;0
Czekam na relacj :) z wizyty u fryzjera

image

twoje wloski mozna bardzo ladnie upiac i dobra fryzjerka nie bedzie miala z tym problemu, moja kumpela ma podobne wloski do twoich i byla ostatnio u p. anety na scieciu i farbowaniu i bardzo jest zadowolona. zawsze miala problem z ulozeniem swoich piorek a teraz bez problemu...takze zobaczymy ;)

imageimage

andzik, bardzo 豉dna fryzurka!!!

Pozdrawiam
Ola

Ja znalaz豉m takie:
image
image
image
image
image
image
image

POLIGRAFIA 印UBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage

image

image

image

image

image

image

image

image

image
image

http://wdziek.info/galeria_fryzur_slubnych.html

image

image

郵iczna fryzurka!

image

przepraszam 瞠 dopiero teraz ale nie mia豉m wcze郾iej 陰czno軼i; nimrodel masz absolutn racj; to by這 w studio TANIA w Nowym Porcie u Magdy; potrafi robi cuda z czego czego prawie nie ma :) (moje s dok豉dnie takie jak pisze Asinek: cieniutkie, sypi帷e si i nie do u這瞠nia bo wszystko puszcza po chwili); Magd mog poleci z ca貫go serca; robi w這sy u niej chyba z 6 lat i za ka盥ym razem jestem zadowolona (co na zasadzie - co chcesz miec na glowie? wszystko jedno bylelby wygl康a這 na du穎 i nie trzeba by這 czesa:); mimowszystko odpisuj Ci na meila i postaram si wrzuci jakie zdj璚ia; moze co Ci si spodoba; aha Magda jest w ci捫y i termin ma na pocz徠ek pa寮ziernika (przepraszam ale nie zwroci豉m uwagi na dat na suwaczku).

pozdrawiam serdecznie

Kry鄂a

Ja tez mam cieniutkie wloski, ale zapuszczam i sa juz dosc dlugie (prawie do lopatek :)) i licze, ze cos da sie z nich zrobic :) juz sama cos probowalam... zakrecilam na bardzo cieniutkie walki (typu papiloty), rozciagnelam te loczki i upielam u dolu. dzieki cienkim loczkom wydaje sie, ze mam wiecej wlosow :) moze to pomoze.

a tak na marginesie, to fryzurka
image
i
image
bardzo mi sie podobaja!

i po slubie chyba tak sobie zetne, bo juz nie moge wytrzymac z moimi dlugimi piorkami. a czy uda sie uzyskac takie "fale" po trwalej? czy lepiej nie ryzykowac?

cywilny
image
koscielny
image

czy jest kto mi w stanie odpowiedzie jak d逝gie trzeba mie w這sy na t pi瘯n fryzurk
image