Widok

gdzie najtaniej znajdę dachówkę i okna dachowe

Witam.

Możecie mi polecić miejsca/firmy, w których są bardzo konkurencyjne ceny dachówki. Mężowi podoba się bardzo rustykalna firmy Roben (jesienny liść) ale chcę się również zorientować ile możemy zaoszczędzić biorąc inną dachówkę.

Proszę również o namiary o firmy produkujące/montujące okna dachowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zrezygnowalismy z Robena, bo niby mają 'płytkie' zamki i źle się montuje tę dachówkę. Zresztą była pormocja na Creatona i na taką dachówkę się zdecydowaliśmy!
Polecam Ambit i Bat, można negocjować ceny!!
Wybraliśmy zakup w Bacie, zarówno dachówka, jak i okna ( okna Fakro).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my swoja dachowke zamawiamy w Bacie, mozna negocjowac ceny, fachowe doradztwo, duzy wybór
10.06.2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam współpracę z AMBIT Kokoszki - my akurat mamy od nich dachówkę podójną "S" brązową firmy Euronit, rynny firmy Gamrat oraz okna dachowe firmy Fakro - jesteśmy ze wszystkiego zadowoleni :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja nie polecam tej firmy - probowalem od nich kupic dachowke i nie udalo mi sie. Moze dlatego ze jestem inzynierem i umiem liczyc ???
Dali wycene na caly dach, wynegocjowalem inna cene na dachowke (bo inna firma dawala mi lepsza) i sie zgodzili. Uwazalem ich za specjalistow wtedy jeszcze. Po jakims czasie przesylaja wycene ponownie (miala byc zmieniona cena dachowki na mniejsza i byla) - ale podniesli inne ceny tak ze calosc wyszla na minus dla mnie. I tak mialem przez ponad kwartal rozne wyceny, robili je rozni ludzie i zwalali zawsze na poprzednikow bo niby sezon urlopowy - a sezon na dachy to pewnie w zimie.....
Wzialem inna firme, wycenieli profesjonalnie, negocjacje przeprowadzone profesjonalnie.
A AMBIT z KOKOSZEK odezwal sie po roku czy interesuje mnie ich wycena.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bat z Pruszcza ok. Facet zajmujacy się dachami , zna się na tym co robi, wyliczył bardzo dokładnie ilość. Kupilismy Creatona glazurowaną, barwioną w masie oczywiście ceramiczną, była promocja więc za dobrą cene mamy bardzo dobrą dachówke. O Robenie, słyszałam rózne opinie, ale zgadzam się z powyższą na temat płytkich zamków. Pogadaj z dekarzami, ale też uważaj, żeby nie polecili dachówki , która dla nich będzie łatwa do polożenia. W Ambicie też może być ok. z cenami , ale chłopak który wyliczał mi dachówkę, policzył dużo za dużo szt. a potem nie ma zwrotów więc trzeba uważać. Okna Fakro. Rynny, najlepiej metalowe, my kupiliśmy szwedzkie, Siba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam Seeger Dach, gdzie jest chyba największy wybór pokryć i okien dachowych w Trójmieście, duża ekspozycja - można zobaczyć dachówkę w realu. Można też negocjować ceny na podstawie kalkulacji z innych sklepów.
Ja skorzystałem tez z ich usługi dekarskiej - od momentu pierwszej wizyty byli gotowi do pracy na mojej budowie w ciągu tygodnia, a po miesiącu miałem gotowy dach. Sprawnie, solidnie i bez stresów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam firmę klinkierbud.pl. Mają dobre ceny i szeroki wybor. Warto się tam rozejrzeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest taka firma jak Pekabet, u nich mi się zdarzyło w tym roku kupować trochę dachówki holenderki, mają rozsądne ceny, dachówka bardzo przyjemna i szybka w montażu, sprzedają w różnych wariantach co do koloru, na pekabet.pl jest do nich kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dość regularnie od jakiegoś czasu materiały kupuję od Pekabet (tutaj masz do nich namiar pekabet.pl). Szybka dostawa, jeśli się zdarzyło że jakiś pustak doszedł uszkodzony to mi dosyłali nowy na swój koszt, także uczciwe podejście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Klinkierbud rzeczywiście ma fajne ceny. Poza tym kontakt z nimi jest bardzo przyjemny - wszystko na czas i bez owijania w bawełnę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jakie okna polecacie? (142 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (3 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

Brama garażowa (24 odpowiedzi)

Witam,poszukuję firmy z okolic Redy, Wejherowa, Rumi która zajmuje się montażem i sprzedażą bram...

do góry