Widok

miejsce na wesele - Czarna Perła - proszę o opinie.

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej, szukam porady - w przyszłym roku planujemy z narzeczonym ślub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Hotel-Czarna-Perla-w-Przejazdowie-opinie-t410177,1,11.html

tu masz inny wątek. Miejsce ciekawe i przestrzenne. Ogladałam je pod kątem dekoracji weselnej, wiec mam zdjęcia jeśli chcesz mogę podesłać. szalec z kolorami nie za bardzo można bo wystrój jest w dość konkretnych kolorach.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My też zastanawiamy się nad perłą !
Sala jest piękna...
nie wiadomo tylko jak jedzenie,organizacja itp....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba nie wiele osób miało tam wesele..
a dowiadywałaś się już coś u nich ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam robić tam wesela ;) z jedzeniem jest masakra ;/ małe ilości i nie wiadomo czy świeże;/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam tam 3 razy na ( 2 sylwester , 1 karnawał ) jedzenie było dobre.. fakt porcje nie były gigantyczne... ale sala faktycznie jest piękna !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga M - dzięki za podlinkowanie innego wątku - troche mnie zaniepokil :/ Nie jestem z Gdańska (narzeczony jest), więc tylko raz tam byłam - podobało mi się - obsługa miła. Byliśmy właśnie obejrzeć jak to na żywo wygląda + włąsnie spróbować jedzenie. Mi smakolwalo i porcje byly ok, ale nie wiem jak to na weselu wygląda. Z tego co nam mowiono to ma byc nowy szef kuchni do czasu naszego ślubu, wiec mam nadzieje, ze zmiana bedzie na jeszcze lepsze, a manager, z ktorym rozmawialismy jest bardzo taki żywy, kontaktowy i oprocz standardowych usług proponował nam jeszcze dodatkowe atrakcje - jak pokaz tańca czy choreograf, ale tez takie rzeczy praktyczne jak animator, ktory moze sie dzieciakami zająć podczas wesela. No, ja jestem raczej na tak, choc decyzji jeszcze nie podjelam, ale wlasnie pytam Was, zeby zasiegnac opinii osób, które mają większe doświadczenia z tym lokalem. Za wasze głosy bede wdzieczna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma problemu, trzeba sobie pomagać, a o wiekszości lokali opinie są na forum, czasem moze nie są najnowsze, ale warto czytać i pytać. T,o czy jedzenie jest dobre to kwestia smaku i gustu. jeden powie, ze super, a inny, że niezjadliwe.

jesli chodzi o sale dla nas poza smakiem potraw istotna była organizacja wesela ( sprawne i szybkie, a do tego sympatyczne- uśmiechniete kelnerki, dobry kontakt z managerkę, brak korkowego , elestyczność w dostosowaniu się do naszych pomysłów,wystrój - ale to juz takie zawodowe widzi mi sie:)) można kilka razy podjechac na obiad i zobaczyc jak takie niezapowiedziane wizyty wypadają. powodzenia!
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
OOo no to widzę,że menager bardzo na plus :)
My maj/czerwiec też zaczniemy się już na poważnie zastanawiać...
a pytałaś jaki byłby koszt noclegu dla gości ? ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kiedy planujecie ślub ? :)
my na wrzesień 2014...
ale maj/czerwiec trzeba powoli wszystko załatwiać :(
ile gości ? :)
od Czarnej perły w stronę sobieszewa jest dużo ośrodków... można by tam przenocować gości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, manager bardzo na plus - zaangazowany i chetnie doradza. Z tego co mowią, to obslugę mogą załatwić full serwis, bo oprocz wspomnianych dodatkowych atrakcji, w wielu kwestiach mozna sie z nimi dogadac, np alkohol mozna wlasny (bez korkowego), a mozna od nich wziac, podobnie z tortem i ciastami, maja ponoc zaprzyjazniona florystke, kamerzyste itp takze jak sie komus nie chce szukac, to można wszystko u nich. A jeśli chodzi o pokoje - oczywiście maja, bo to hotel - są bardzo ladne, ceny nie pamietam, ale na pewno wiem, ze akceptowalna, bo gdyby mnie porazila, to bym zapamietala, ale na pewno wiem, ze cena jest juz ze sniadaniem, a apartament dla mlodych gratis :) To jak - myślicie, że mam się decydować...? JEdyna niewiadoma to w sumie menu - mozna sobie skomponowac, ale teraz jakos szef kuchni sie zmienia, wiec trzeba poczekac na jego propozycje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No my w maju/czerwcu też się tam wybierzemy :)
Przeglądałam w necie różne sale i jakoś żadna nie ma takiego klimatu..
Ta mi się bardzo podoba !
Dobrze by było poczekać na tego nowego szefa kuchni... żeby się potem nie okazało,że jedzenie do kitu :(( nie wiadomo od kiedy ma być ? :)
a Wy planujecie z poprawinami ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, się dowiadywałam - nowy szef kuchni juz jest, wiec ustalaja teraz z nim menu takie na co dzien i jak to ogarna, to dadza znac i bedzi mozna juz rozmawiac o menu welesnym :)

Jesli chodzi o poprawiny, to tak chcemy robic, bo jak pisalam jestem spoza Gdańska, wiec moja rodzina bedzie przemierzy spory kawalek, wiec bierzemy dla nich nocleg, no i warto ich nakarmic jeszcze przed powrotem nastepnego dnia ;) Chyba wybierzemy wersje tzw. resztki z wesela + obiad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No my też planujemy poprawiny , większość mojej rodziny przyjedzie zza granicy więc będziemy szukać w miarę taniego noclegu w okolicy :))
a na jaki miesiąc planujecie wesele ? :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szef kuchni nie jest nowy mial tylko przerwe w perle na miesiąc.Ale o co tam chodzi ze tak reklamuja się ,że inny to nie wiem .A z menagerem tez nie wiem o co chodzi bo co chwile rozmawia sie tam z innym .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krystian a skąd takie info ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olga - z tym szefem kuchni prrzekazalam, co mi powiedzieli - wiec ciezko mi sie do tego ustosunkowac co mowi krystian. A jesli chodzi o managera, to byl pan, a teraz jest babeczka - w sumie chyba nawet sie z tego ciesze, bo wiadomo babka z babka lepiej o jakis szczegolach i detalach pogada niz z chlopem ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o matko to widze ze faktycznie rotacja pracowników jest ogromna :P
w styczniu menagerem był jeszcze facet :)) najpierw była babka , potem właśnie ten koleś i teraz widze znów nowy menago :P troche zaczynam sie obawiać ....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, to po prostu zmiany przed sezonem - teraz wiosna, beda sie rozkrecac, to szukaja nowej kadry. a jesli jest jak krystian mowil, ze wraca ten sam kucharz, to moze tamten po prostu mial urlop czy cos? o tej zmianie to akurat przyszly tesc mi mowil, wiec moze cos źle zrozumial. ogladalam jeszcze raz inne oferty sal i ta zdecydowanie podoba mi sie najbardziej :) a mam pytanie Olgo, skoro jestes z okolic, to moglabys mi moze polecic zaufanego fryzjera albo makijazystke? bede wdzieczna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest duża rotacja... a kucharz który jest niby nowy to jednak jest stary i nie umie gotować. Zwolnili go a później przyjęli bo nie mieli nikogo innego ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
no właśnie.. za kadencji 1 kucharza byłam na zabawie sylwestrowej i... szału nie było.. zimne,mdłe... to może też wróciła menagerka ? którą również zwolnili... :| mi również ta sala podoba się najbardziej ale jak słyszę co sie tam dzieje to aż strach ryzykować :( płacić np. 170 od osoby po to żeby każdy zjadł mdłe i zimne nadania to aż wstyd ... Dziewczyny co myślicie ?

Anita - osobiście nikogo nie mam - a sama się jeszcze nie rozglądam ;)

- a Wy już zdecydowaliście się na perłę ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mdłe Dania **
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, hej - po dluzszej niobecnosci sie odzywam :) kontaktowalam sie z pania Hania z Perly - teraz maja duze oblozenie, bo wiadomo majowka sie zbliza. No, jak pisalam kucharza juz maja. Jesli chodzi o moje wesele :))) to sie decydujemy na Perle! :D wlasnie chyba na majowke pojade do przyszlych tesciow do Gdańska i przy tej okazji, zajrze do Perly porozmawiac, zeby dopytac o jakies szczegoly i podpisac umowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oo jednak się decydujecie ? :)) a na kiedy planujecie ślub ? :)
Wybraliście już wstępne menu? :)
I gdzie planujecie przenocować gości ? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, decydujemy sie :) Jednak ta sala jest naprawde najlepsza i w podobnej cenie, nie znajde czegos rownie fajnego. Poza tym jak mowilam wczesniej, jak tam bylismy to jedzenie bylo ok, poza tym bedac w maju pewnie jeszcze czegos sprobuje, wiec mysle, ze bedzie dobrze. Moj narzeczony sie napala, bo ponoc maja nowosc - zeberka z jackiem danielsem ;))) poogladamy sobie propozycje menu i moze wstepnie sie jakos rozpoznamy, ale jeszcze tyle czasu, ze do takich ustalen to daleko. pogadamy z kucharzem. slub w sierpniu. A goscie tylko z mojej strony sa przyjezdni, i sa w mniejszosci, wiec beda nocowac w Perle - pokoje ogladalam ładne i czyste ;)

A Wy jak? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to też będziemy musieli się wybrać na degustację menu :))
My planujemy na wrzesień :)
oj nie wiem gdzie my wszystkich przenocujemy :))
Planujemy też poprawiny - nie chcę gości odsyłać z wesela do domu :) zresztą duża część przyjedzie zza granicy więc nocleg i tak będę musiała załatwić :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
U mnie goście raczej sie pomieszcza, ale w Perle powiedzieli, ze jakby mialo byc ich wiecej, to maja po 2 stronie ulicy zaprzyjazniony hotel o podobnym standardzie,wiec moga sie dogadac i po takiej samej cenie przenocowac reszte gosci. No, my tez na bank poprawiny robimy, tylko sie zastanawiamy czy tylko takie przy przyslowiowym kotlecie, czy z graniem. A myslisz, ze jak lepiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile w krzyknęli sobie na nocleg ? Obniżyli ceny czy 100zł od osoby? ...
No my raczej bardziej muzyczne poprawiny będziemy chcieli :)
Może w 1 dzień zespół a na poprawiny Dj . :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, nie... co prawda ja w kosztach mniej siedze niz narzeczony ;P mnie interesuja detale, wystroj itp ;) - tak btw. masz moze polecic florystke...? ale z tego co pamietam to za pokoj 2-osobowy jest mniej niz 2 stowy i sniadanie chyba do tego jest w cenie. No, poprawiny tez bym tanczace chciala, ale to zobaczymy ile i w jakim wieku gosci na nich zostanie; poza tym to dodatkowa kasa... ale z drugiej strony wydaje mi sie, ze jak juz sie takie super-wesele wyprawi, to mozna sprobowac ponegocjowac z Perla o jakis rabacik ;) zobaczymy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
no dość drogo jak na weselny nocleg :) my raczej gdzieś w Sobieszewie poszukamy noclegów , w domkach lub jakimś ośrodku wczasowym :) U mnie bardzo wesoła i taneczna rodzinka więc poprawiny na 100% się odbędą :)) też będziemy negocjować jakiś rabacik :)) a byłaś teraz na Majówkę w Gdańsku ? odwiedziłaś Perłę? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, byłam na majówce i rozmawiałam właśnie ze wspominaną panią Hanią - ona włąśnie zajmuje sie sprawami weselnymi. rzeczywiscie najpierw zadawala pytania co bym chciala, a potem sie ustosunkowywala do tego - jak to ona widzi, co lepiej, co sie sprawdza, co neikoniecznie, wiec podpowiedziala kilka kwestii do rozwazenia jesli chodzi o rozlozenie jedzenia, sposob serwowania itp. na podstawie wstepnych rozmow, ma mi przedstawic kilka juz dokladnych wersji menu, tak zebysmy mogli sobie dobrac te wg nas najlepsze i ewentualnie ja zmodyfikowac. podala mi namiary na florystke - przyjemna babeczka, ale jeszcze nie rozmawialam z nia o konkretach. jesli chodzi o podejscie, to p. Hania sprawia wrazenie osoby zorganizowanej i twardo stapajacej po ziemi, wiec mam nadzieje, ze jako trzymajaca piecze nad weselem sie sprawdzi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Robiłam tam swoje wesele w lipcu 2012 roku, byliśmy pierwszymi nowożeńcami, trochę zaryzykowaliśmy ale opłacało się. Sala była piękna, mają fany sufit, który podczas tańca zmienia kolory. Pani Hania i szef kuchni zadbali o wszystko, było tyle jedzenia , że następnego dnia nie mogliśmy wszystkiego pomieścić do auta. Mieliśmy piękne okrągłe stoły a wszystko było serwowane na talerzach, dodatkowo bufety z boku. Było bardzo elegancko i polecam ten hotel. Zdjęcia jakie umieścili na stronie są właśnie z mojego wesela :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wszystkim zainteresowanym weselem w Czarnej Perle powiemy nie zastanawiajcie się więcej tylko rezerwujcie termin. Mieliśmy tam wesele 11 maja i wszystko udało się w 100%. Już przy samych rozmowach dotyczących menu, wystroju sali, rezerwacji pokoi, przywiezienia własnych ciast byli bardzo elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie. Nie było dla nich rzeczy niemożliwych. Pani Hania stanęła na wysokości zadania, na uroczystości cały czas obecna, czujnym okiem wszystkiego dopilnowała. Szef kuchni przygotował przepyszne dania, w ilościach nie do zjedzenia :D Pani Daria i pozostała obsługa przez całe wesele pilnowały aby na stołach niczego nie zabrakło. Talerze i sztućce na bieżąco wymieniane na czyste. Pakowały ciasta dla gości i pozostałe jedzenie dla nas. Spełniały wszystkie nasze prośby i były przy tym cały czas przemiłe. Na koniec otrzymaliśmy od lokalu niespodziankę która teraz cieszy nasze oko stojąc na półce. Nie bójcie się także okrągłych stolików, które idealnie pasują do tej sali. Mieliśmy wesele na 70 osób, było 9 stołów (przy stołach 10 osobowych usadzaliśmy po 8 osób) wszyscy czuli się komfortowo, było sporo miejsca nie tylko przy stołach ale także między nimi. Podsumowując możemy tylko stwierdzić, że był to idealny wybór, po prostu strzał w 10:D Dziękujemy i gorąco polecamy!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ciekawe ile z tych wypowiedzi jest ze strony pracowników :D tak samo jak w innych wątkach :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
data Oli wesela jest prawdziwa
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Osobiście odradzam.
To co się dzieję w perle przechodzi ludzkie pojęcie... Wiele osób z sobieszewa i okolic dziwi się że sanepid jeszcze nie zamknął tej 'knajpy'
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Oczywiście jeżeli wesele dla Was to przymus, aby, gdziekolwiek zaprosić gości to super. Prezenty zbierzecie i O.K.
Choć wydaje mi się że przyjemnie byłoby wspominać ten dzień jako ten najpiękniejszy w życiu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę bardzo dokładnie wczytac sie i wyciągnac wnioski .Nagle wszystko ok to czemu zwalniani są ludzie z umów o prace a przyjmowani są na zlecenia .Pewnie mają zamiar się zwijać .Czytajcie umowy zanim podpiszecie bo nagle moze okazac sie ,że nie bedziecie mieli gdzie robic imprezy.Nic nie sugeruję ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
byłam tam na weselu kuzynki,jedna wielka pomyłka! jedzenie zanim dotarło do stolu to było zimne,kelnerki ociążałe i nieogarniały tematu,szwedzki stoł to jeden wielki balagan,wyglądalo to tak jakby poszedł w zapomniane,niedokładali jedzenia,sala ładna,robi wrazenie,ale te okrągłe stoły to nie jest nic fajnego no i ta córka szefa ,która pilnowała wszystkiego mogła by się trochę pouśmiechać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
To w końcu fatima czy ola? ( http://forum.trojmiasto.pl/Hotel-Czarna-Perla-w-Przejazdowie-opinie-t410177,1,11.html ) bo to samo IP macie.

Chyba jednak nie byłaś gościem tylko byłym pracownikiem / konkurencją bo gość weselny nie wie kto jest córką szefa.

Ktoś tu robi lokalowi czarny PR.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
to ja już nic nie wiem ;( warto czy nie warto... Połowe opinii pewnie wstawiają pracownicy , 2 drugą połowe osoby które faktycznie tam były i może są nie zadowolone... chyba jednak poszukam innego lokalu... tutaj czuje sie bardzo nie pewnie .... eh . a szkoda...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Olgo, najlepiej jak tam sama pójdziesz, cos zjesz i porozmawiasz z babeczką, która się zajmuje weselami, to sama skonfrontujesz, które opinie są bardziej prawdziwe. Ja mówie, to co tu czytam gdzieś tam zachwiewa moją pewność, ale to co zobaczyłam i usłyszałam na miejscu oraz od osób trzecich, które chociaż raz tam były (co prawda nie na weselu, ale na obiedzie lub imprezie organizowanej) każe myśleć raczej optymistycznie. A z tego co wywnioskowałam na majowym spotkaniu tam, to oni raczej chcą się rozwijać niż zwijać. Potwierdzili owszem, że teraz przed sezonem mieli trochę przetasowań, ale teraz mają nowego kucharza i część zespołu i ma już zapanować ład. Mam nadzieję, że właśnie tak będzie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jak koszty Wam wyszły ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiadomo, że jeszcze nie da się tego policzyć i wszystko jest na mniej-więcej, poza tym prawda nie wiemy ilu faktycznie gości przybedzie. Menu wzięliśmy to w średniej cenie, ale nie wykluczamy opcji rozszerzenia o jakieś dodatkowe zakąski czy tzw. wiejski stól. Noclegi - cena za pokój 2-os. jest podobna jak cena menu dla 1 osoby. Na razie wzieliśmy na 80 osób, ale mamy nadzieję, że będzie około 100 gości, ale zawsze lepiej rozszerzyć tą ilość niż potem obcinac. Poprawiny wezmiemy chyba 'resztki z wesela' + obiad, no i jednak raczej skłaniamy się ku wersji z tancami :)

A jak u Was - byliście tam rozmawiać i oglądać? Jaką decyzję podjęliście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja chłopaczek - czytając wszystkie opinie jest przerażony hehehe :) i rozgląda się za innymi miejscami - Zobaczymy :) Dopiero pod koniec czerwca chyba uda nam się tam wybrać .. Nocleg na 80% będziemy szukać gdzie indziej bo przy 70/80 różnica 30zł/os. a min.70 to jednak spora różnica . Wstępnie upatrzyłam już kamerzystę i fotografa , i zespół też mam na oku. Patrząc w tym roku na ceny w porównaniu z tym jak robiłam rozeznanie ok 1,5 roku temu to ceny bardzo poszły w górę... Z kim teraz ustala się tam szczegóły ? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na rozmowie z menadżerem jakoś we wrześniu. Generalnie sala ładna - przestronna- gorzej z otoczeniem (blisko ulicy). Sama rozmowa z menadżerem na początku była miła. Zapewniał nas o tym że nie ma żadnych ukrytych opłat. Ale jak doszliśmy do konkretów zaczęły się schody. Przy rozmowie o napojach, poinformował nas że nie mają możliwości schłodzenia napojów. W dalszej rozmowie chcieliśmy wiedzieć, czy nie ma żadnych opłat za własny alkohol, ciasta, napoje i owoce. Pan nas skwitował "no nie może być tak że wszystko Państwo kupujecie. Państwo wezmą od nas alkohol i wtedy gratis schłodzimy napoje" ?!?!?!?! SZOK najpierw gadka o tym że nie ma możliwość schłodzenia, a potem jest to używane jako karta przetargowa. Rozmawiając o opcji z alkoholem od nich mieliśmy rzekomo płacić za wpity alkohol (ale nie wiadomo jak to liczą?). Zaproponował nam wino z KARTONU (bo przecież nie ma różnicy). No i porcjowane jedzenie (dla każdego gotowy talerz z jedzeniem). Cóż po tej rozmowie uznaliśmy z narzeczonym, że nie zaufamy takiej restauracji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Olga - z pania Hanią, od jakiegos czasu to ona przejela stery i wydaje sie, ze to im sluzy.

Kayia - rzeczywiscie byl tam wczesniej jakis manager, ale pewnie wlasnie z takich powodow co mowisz juz go tam nie ma. Co prawda nie doszlismy jeszcze do takich szczegolow w ustalaniu, ale mam wrazenie, ze teraz zalezy Perle bardzo na nadrobieniu reputacji i pokazaniu, ze teraz jest juz okej, wiec nie chca miec wiecej wpadek. Pani Hania wzbudza zaufanie i przede wszystkim od razu widać, że wszystko trzyma w garści i pilnuje. Ciasta, tort i alkohol mozna miec swoje, a mozna wziac u nich, wtedy jesli dobrze pamietam, do ceny hurtowej kazdej butelki biora dla siebie 5zl, wiec nie tak drogo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakieś nowinki o Perle ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A no w sumie nie wiem co Ci mam powiedzieć ;) przygotowania małymi kroczkami trwają, ale jeszcze jest czas; dostalismy do obejrzenia propozycje menu i wygladaja calkiem fajnie. W miedzyczasie ponoc bylo wesele, albo nawet 2 organizowane, to para byla zadowolona i przyslala do hotelu podziekowania, bo im sie podobalo. Troche zastanawiamy sie juz nad scenariuszem uroczystosci - co, o ktorej podac/robic i tak czas powoli płynie :) A juz u Was? Coś się ruszyło do przodu? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas ewidentny pass z perły ! :)
Bardzo ale to bardzo biedne menu za 195 zł :P
Podejrzewam,że goście by nas obśmiali za taką imprezę :P
Wybraliśmy inny hotel i za 200/os mamy 9 dań na ciepło + zakąski + owoce + ciasta :)) poprawiny 25zł a nie 65 :P i noclegi też tańsze więc generalne wgl mnie Czarna Perła to porażka :) - nie dziwię się teraz,że brak chętnych na wesela :))

Ale życzę żeby wszystko poszło po Waszej myśli :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Olga a gdzie Wybralas???nowa sale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nasze wesele obyło się 29.06.2013 i jesteśmy w 100% zadowoleni!! Sala duża i przestronna, mieliśmy okrągłe, które wyglądają bardzo elegancko. W prezencie nocleg dla młodej pary w ładnym, czystym apartamencie. Rezerwując nocleg dla gości otrzymaliśmy rabat.
Jeśli chodzi o organizację Pani Daria wykazała się profesjonalizmem(wszystko było konsultowane prze imprezą oraz podczas całego wesela doglądała aby niczego nie zabrakło i było tak jak ustaliliśmy).
Jedzenie bardzo dobre serwowane w dużej ilości. Godna polecenia jest płonąca szynka - smakowała najbardziej wybrednym. Alkohol i napoje które sami dostarczyliśmy do hotelu chłodzone i serwowane przez obsługę.
Na poprawinach również byliśmy zadowoleni z obsługi.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszej imprezy!
SERDECZNIE POLECAM!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam,
7 września mieliśmy Wesele w Czarnej Perle, wszystko super się udało. Jesteśmy zadowoleni z organizacji i z obsługi.Obsługa cały czas kontrolowała zapotrzebowanie na stole.Stoły były ustawione tak jak sobie życzyliśmy. Wszyscy goście zadowoleni. Jedzenie bardzo dobre. Serdeczne podziękowania dla Pani Hani.
POLECAMY W 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Daria , Pani Hania..... już nie wiadomo kto jest tym menagerem :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, w zeszlym miesiacu miala w Hotelu Czarna Perła wesele. Jestem razem z meżem bardzo pozytywie zaskoczona, zarówno pomocą przy organizacji wesela, w trakcie i po :) Pani Menager Hotelu zawsze byla do dyspozycji i odpisywala na kazde moje pytanie w szybkim czasie. Niesamowicie pogodny personel, bardzo pomocny w każdej kwestii. Wspaniałe jedzenie-my mielismy okragle stoliki i jedzenie bylo w postaci szweckiego stolu-nikomu nic nie zabraklo, nawet jeszcze dostalismy do domu. Kelnerki byly wrecz niewidoczne, tak dyskretnie obslugiwanl stoliki. Dostalismy piekny apartament i tak nam sie spodobalo ze przedluzylismy pobyt o jeden dzien :) Śmialo moge powiedziec, że wesele bylo baaardzo udane o czym swiadcza tez slowa Naszych Gosc. Polecam każdej zakochanej Parze!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałem przyjemność pracować na sali w tym roku. Poniżej zamieszczam parę zdjęć - z punktu widzenia fotografa to fotogeniczna sala na planie okręgu z ciekawie oświetlonym sufitem.

image

image

image

image

image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stanowczo odradzam
Obsługa sali jest fatalna, a kelnerki są wyzywane w obecności gości. Byliśmy świadkiem kłótni właściceli.
Ładny wygląd to nie waszystko.
Jedzenie w skromnych ilościach, zimne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry