Widok

nie mogę nosić sandałów na gołą stopę - co poradzicie?

cześć dziewczyny!
Latem gdy założę sandały na gołą stopę strasznie puchną mi stopy, robią się otarcia.
Czy znacie jakiś specyfik który zabezpieczy stopy? Chodzi mi o to by na stopach powstała "niewidzialna warstwa", na zasadzie rajstop :) obojętnie co: krem, spray, puder. Już robi się ciepło a moje stopy mają dosyć bo albo balerinki i wycięte stópki albo sandały i ból...
czy rajstopy w sprayu coś takiego tworzą czy tylko wyrównują koloryt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba najlepsze będą skarpetki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest taki przezroczysty sztyft - kupuje sie go w rossmanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi pomogły żelowe wykładki - nogi mnie nie bolą i nie robią sie odciski na spodzie stopy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żelowe 'naklejki' na wewn. stronę buta - mi pomogło...

w ostateczności załóż skarpetki...
na całym świecie ludzie chodzą w skarpetach w sandałach i jest to normalne, nie przejmuj się idiotami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja narzeczona na okrągło kupuje żelowe naklejki, przydały mi się też w moich pantoflach przed weselem - compeed albo scholl robią takie, naklej w miejscach, w których buty Cię obcierają
po co wyrzucać skórzane buty, jak są usługi typu renowacja butów...mądry Polak po szkodzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sklep internetowy z markowymi ubraniami (94 odpowiedzi)

Hej, mam pytanie, ktoś zamawiał z was na tej stronie? Firma jest nowa, dosyć wysokie zniżki i...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

do góry