Widok

odchudzenie, wspólna siłownia ktoś chętny?

Sport Temat dostępny też na forum:
Cześć ! Mam 27 lat i doszedłem do wniosku że czas zabrać sie za siebie bo tylko brzuszek rośnie a wraz z nim stan zdrowia sie pogarsza :-( samemu jakoś trudno sie motywować a że mieszkam w gdańsku od 4 mc to za bardzo nie mam towarzystwa do takich rewolucji ;-) więc może tu znajdę jakiegoś towarzysza ? Razem razniej ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka dzielnica ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zabianka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem w podobnej sytuacji, mam pewne doświadczenia zarówno w odchudzaniu jak i aktywności fizycznej.
Mogę Ci coś zaproponować.
Napisz na bielnar@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj meila to zgadamy sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
martinez@spoko.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mozna się dołączyć do siłowni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do tej pory nie padło tu słowo siłownia więc skąd wniosek że ktoś wypowiadający się tu chodzi na siłownię ?
W sumie może tak jest ale tu musi wypowiedzieć się autor wątku.

Ja ćwiczę 6 lat sporty walki.
Chcesz dołączyć, nie ma problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie ze można ;-) więc jeśli masz czas i chęci to lecim na szczecin :-D czyli na silownie :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie są szanse że ktoś kto dostał 2 oferty i najwyraźniej nic nie zaczął robić bo odpowiada na kolejną tym razem zacznie ćwiczyć.
Powiedziałbym że nie duże.

Ciekawe czy panowie znajdą "wspólny" wolny czas przynajmniej 3 razy w tygodniu bo 2 razy to za mało na siłkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dostał jedną nie dwie.. to raz. dwa to że ta jedna to reklama.. a trzy zaczął robić zaczął..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę info od Are i gd92 to są chyba jednak dwie oferty.
Twierdzisz że zacząłeś coś ćwiczyć ale z chęcią pójdziesz też na siłownie. Ciekawe że masz tyle wolnego czasu i z leniucha zrobił się z Ciebie ćwiczący codziennie zawodowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
twierdze że chodzę na siłownie 3 razy w tyg.. a co ty tam sobie myślisz to twoja sprawa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Starszy pozna mlodsza (4 odpowiedzi)

Masz 18 lat i szukasz takowej relacji z facetem 35+ ?

Gdzie spotkać faceta (53 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym poznać kogoś na żywo, nie przez forum. Tylko gdzie ? Często spaceruję sama po...

Znajomi (10 odpowiedzi)

Cześć, zastanawiam się dlaczego ludzie zamieszczają tutaj ogłoszenia o tym że chcą kogoś poznać....

do góry