Widok

Gdzie spotkać faceta

Cześć
Chciałabym poznać kogoś na żywo, nie przez forum.
Tylko gdzie ? Często spaceruję sama po plaży, po starówce. Widuje same pary. Czy singli nie ma na tym świecie ? Czy są instnieją tylko w internecie?
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kochana nie szukaj, może za bardzo się na tym skupiasz?
Ja akurat mam psa więc nowych ludzi poznaję co chwile jak psy się spotykają na spacerach. Ciężko byłoby iść plażą i zaczepiać obcych gości hehe to samo przychodzi tak naturalnie, przypadkiem..
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 18
Mam na myśli bardziej to że nigdzie nie widzę samotnych ludzi, nie mam możliwości żeby kogoś poznać. Nie lubię spotkań z " forumowiczami", to nie ma sensu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam cie ja Dariusz jak chcesz to możemy się poznac bliżej spotkać ja z Gdańska 50.lat 570 348 668
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

bo za bardzo chcesz widziec, przestan o tym myslec zajmij sie czym masz i przyjdzie samo. Jak mi tak mowili tez bylo mi ciezko w to uwierzyc bo samotnosc to nie fajna rzecz w tym smutnym kraju, ale tak to działa powodzenia
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Kochana nie szukaj, może za bardzo się na tym skupiasz?
https://newtoki.me/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Cześć, naprawdę świetnie Cie rozumiem. Może przełam stereotypowe nastawienie tłumu, że facet musi zagadać pierwszy i kiedy jesteś w jakiejś galerii i widzisz ciekawego mężczyznę, zaczep go. Zagadaj. Nie każdy zaraz odbierze to jako zaproszenie do łóżka. :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak chcesz się spotkać na starówce, to może w środę po 18.00?
Mam podobne zaburzenia widzenia (wszędzie same pary)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie mogę, wyjeżdżam na tydzień. Nie wiem czy jest sens się umawiać przez forum, tutaj kazdy ma niewiadomo jakie oczekiwania :/
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja lubię poznawać ludzi. I coraz mniej łączę ich ze swoimi oczekiwaniami. Większość jest jak meteor: zabłysną, poświecą chwilę i zgasną. A człowiek zostaje ze wszystkim sam. Da się to znieść, ale po to się żyje? By tylko znosić?
Czasem nawet dawać nie ma komu.
Niestety, w pojedynkę związku się nie wykreuje:-)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wiesz Ilono dlaczego nie możesz znaleźć osoby do towarzystwa ? Bo już góry widzisz samo zło u innych ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Heh, dobre. Jednak się nie zgodzę. Często widuję pojedyncze osobniki różnej płci na tzw.miescie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam cie milo ciebie poznac ja z Gdańska jestem 50lat chętnie się z tobą poznac Dariusz z tej strony 662756480.to muj numer
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Witam cie bardzo mi miło będzie poznac moge oferować spacery jestem zainteresowany by cie poznac powaznie Dariusz z Gdańska 50.lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
+48785498809 WhatsApp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wyjedź w góry na urlop,tam spotkasz wiele osób spacerujących samych.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja często bywam w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Malzenstwo pozna panią 513 465 827
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Polecam Gruzinów z przewozów parataksówkarskich. Przyjaźni i mili, do rany przytul. A jacy szarmanccy!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

taaa jeszcze lepsi bezdomni
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja przez jakiś czas próbowałam poznać kogoś na siłę przez internet... Oczywiście same niewypały.
Nagle poczułam taką potrzebę wyjechać za granicę na 3 miesiące do pracy, gdzie nigdy w życiu bym nie podejrzewała siebie, że się na to odważę :D I tam poznałam faceta z którym jestem ponad 5 lat. Myślę, że nie ma co skupiać się na tym szukaniu, spotkasz go w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

to akurat zadna nowosc u naszych rodaczek, jak ma pieniadze i spokojne zycie to zaraz sie zakocha... a nie jakis tam Polak. typowe dla tego pokolenia Polek
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zgadza się . Może być krzywy , garbaty i łysy byle dużo kasy miał
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale to już pewnie jakiś kolorowy ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dalej sama spacerujesz?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Parku na Kolibkach wieczorami można spotkać sporo singli szukających przygody w okolicznych zagajnikach. Park za orłem jest miejscem spotkań.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
To już akt desperacji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Trójmiasto.pl jest specjalna rubryka, gdzie możesz zamieścić ogłoszenie, będą do ciebie przyjeżdżać i ci płacic za godzinę xD
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
Zapraszamy do Grupy Integracyjnej Trójmiasto znajdziesz nas na Facebooku
Jeżeli będzie problem ze znalezieniem proszę wysłać maila
mkobeszko100@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

cześć! rozumiem twoje dylematy, to faktycznie moze byc frustrujace. singli jest pelno, tylko moze nie zawsze tam, gdzie my bywamy. na plaży czy w starej części miasta często ludzie przychodzą z partnerami, to fakt. ale co powiesz na jakieś zajęcia grupowe? może jakiś sport, taniec, czy warsztaty kulinarne? takie miejsca to prawdziwe kopalnie singli! a jak nie, to może jakiś wolontariat? super sprawa, pomagasz innym i spotykasz fajnych ludzi. imprezy tematyczne, koncerty, wystawy tam też ludzie często są sami. jak się boisz, że to będzie dziwne, idź na coś, co cię naprawdę interesuje. wtedy łatwiej nawiązać rozmowę, bo już masz wspólny temat. warto też może poprosić znajomych, żeby cię wprowadzili w swoje towarzystwo. czesto tak się zaczyna. a jak ci się nie uśmiecha nic z tego, to może kursy językowe? uczysz się i poznajesz nowych ludzi, a wśród nich na pewno są singielki i single. no i zawsze warto mieć oczy szeroko otwarte, czasem ktoś ciekawy jest tuż obok, a my tego nie zauważamy. trzymam kciuki! ️
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witaj Ilonka mam na imię Sławek jeżeli chcesz się poznać to prosiłbym Ciebie o wysłanie zdjęcia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jak jesteś singielką, to zawsze tak jest, że wszyscy wokół są szczęśliwi, a Ty jedna nie... Rzeczywiście trudno znaleźć kogoś odpowiedniego, z kim można porozmawiać, pośmiać się i miło spędzić czas. Może sama stwórz okazję wyjdź gdzieś wieczorem, spróbuj obserwować otoczenie. Miłość czasem leży na ulicy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czasem nawet prosi o zauważenie:-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Możesz to rozwinąć:-) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć! Rozumiem, że poszukujesz nowych znajomości poza światem wirtualnym, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że coraz więcej relacji nawiązywanych jest online. Jednakże, znalezienie towarzystwa w rzeczywistości może być wyzwaniem, zwłaszcza gdy większość ludzi skupia się na swoich własnych sprawach, a także ze względu na zmieniające się zwyczaje społeczne. Jeśli często spacerujesz po plaży czy starówce, to już świetny krok w kierunku poznawania nowych osób. Oto kilka sugestii, które mogą pomóc Ci znaleźć singli w rzeczywistości:

1. Wydarzenia społeczne i spotkania lokalne: Spróbuj znaleźć wydarzenia społeczne, spotkania lub grupy zainteresowań w Twojej okolicy. Może to być klub książki, grupa do biegania, czy nawet zajęcia z tańca. Te miejsca często przyciągają ludzi o podobnych zainteresowaniach.

2. Wolontariat: Przyłącz się do organizacji charytatywnej lub projektu wolontariackiego. To świetny sposób na poznanie osób o otwartym sercu, którzy również poświęcają swój czas dla innych.

3. Lokalne kawiarnie i restauracje: Przez miejscowe kawiarnie i restauracje przewijają się różni ludzie. Warto spróbować odwiedzić takie miejsca, by nawiązać luźne rozmowy z innymi gośćmi.

4. Kursy i warsztaty: Zapisz się na kurs czy warsztat, który zawsze cię interesował. To świetny sposób na nawiązywanie kontaktów z osobami o wspólnych zainteresowaniach.

5. Sport: Jeśli interesuje Cię jakiś konkretny sport, dołącz do lokalnego klubu sportowego lub drużyny. Spotkasz tam ludzi, którzy również cenią aktywność fizyczną.

6. Wydarzenia społecznościowe: Sprawdź ogłoszenia dotyczące wydarzeń społecznościowych w lokalnych gazetach, plakatach czy stronach internetowych. Często organizowane są festiwale, koncerty czy inne imprezy, które przyciągają różne osoby.

Warto pamiętać, że singli jest na pewno wiele także w świecie rzeczywistym. Trzeba tylko nieco bardziej się zaangażować w lokalne społeczności, by ich spotkać. Powodzenia! :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani Ilona już się nie odzywa. Ale co tam.. proszę wyjść na spacer bez komórki ..pomysł ze słuchanego podcastu, jak również przyczyna zajrzenia wczoraj na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opisz co zrobisz gdy ktoś do ciebie "zagada" ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stworzyć zdrową relację z drugim człowiek może tylko ten, kto ma zdrową relację z samym sobą
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1


slogany z life coachow, tak samo 'naucz sie byc sama ze sobą','pokochaj siebie' 'zaopiekuj sie soba' ' badz sama nie samotna' to klasyka .
Wg. mnie zamiast uczyc sie byc samemu, lepiej uczyc sie poznac fajnego faceta i dbac o niego, a on zadba o ciebie.
Człowiek jak kazdy ssak w samotnosci bedzie mial depresje - Netflix+wino, Piwo+meczyki (to tylko ucieczka od depresji,maskowani depresji).

W zwiazkach powinno sie dbac o siebie wzajenie, znalsc co najnajmniej 1h dziennie na rozmowy o wspolnych problemach dnia codziennego, dotyk ponad pare godzin dziennie.

Zwiazki sie buduje, Mezczyzni sa ok , sa potrzebni i dbac trzeba i o kobiety i o mezczyzn i o ich relacje.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

swieta prawda...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochana, nie szukaj.
Ja na przykład mam koszyk i ludzi spotykam co chwilę. Koszyki, się spotykają przy kasie... !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Samotne duszyczki zapraszam do siebie na Instagrama tylko kobiety, chętnie poznam _voskaro pozdrawiam wiek 20-28 :D i które uważają się za inteligentne... I w miarę atrakcyjne, najlepiej szczupłe pozdrawiam jeszcze raz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14
Nie ma złych sposobów na poznanie swojej ulubionej osoby na świecie.Byc może apki takie jak tinder nie są najlepsze,często są dość agresywne i nastawione na FwB, ale mogę polecić aplikację randkową na Facebooku.3lata temu poleciłam ją swojej przyjaciółce,mieszka za granicą,znalazla,pokochała,we wrześniu tego biorą ślub.Miesiac po niej także założyłam tam konto,w czerwcu jest mój ślub. 100%true story.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2


Ja jestem samotnym facetem po 40stce, tez spaceruje sam po akurat ulicach, plaze to latem. Jak ciebie spotkam to zagadam. Nie poznamy się jesli nie inicjujemy 1szego kontaktu. To stres ale ni ma innej drogi. Zycie to nie loteria , albo inaczej: los trzeba kupic.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ze wszystkim się z Tobą zgadzam ale jest jedno ale . Nie kupuj losu bo będziesz miał prze........bane . Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Co złego jest w umowieniu się nan spotkanie w internecie? Sorry, ale to tak jakby 100 lat temu ludzie unikali pisania do siebie listów: to była podstawa ich omunikacji poza werbalną i tyle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś w nocy spotkałem jedną dziewczynę w trochę śmiesznych okolicznosciach. To było jak strzała amora. Potem jakiś komentarz na forum, setki godzin na gadu gadu, wreszcie spotkania na żywo. Sielanka trwała dwa miesiące po czy okazało się że ma kogoś za granicą. Tyle, że kiedy zabrnęło to za daleko nie miała odwagi o tym powiedzieć. Gdy już się zdobyła, byłem wkurzony i zamiast walczyć o swoje wszedłem na pierwsze lepsze forum i napisałem do jakiejś dziewczyny, żeby tamtej zrobić na złość. I tak jej robiłem na złość, że z tą drugą jestem już 15 lat po ślubie. Heh, z pierwszą utrzymuje kontakt, również poslubiła tamtego gościa co był za granicą, choć wszystkiego się dowiedział... Skrycie jednak i ja i ona chyba żałujemy, że wyszło jak wyszło. Mieliśmy tak wiele wspólnego... Sorry, za przynudzanie, ale faceta można spotkać wszędzie. Za moich czasów królowało gadu gadu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

wszędzie...wystarczy tylko uśmiech, być kontaktowym...sky is the limit...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na tinderze :P w pracy, na imprezie :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chętnie cie poznam na żywo ja Dariusz z Gdańska 50.lat 570 348 668
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie już koleżanka znalazła swojego ukochanego ale może warto napisać. Artur
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej.
19 Kwietnia 2024 będzie sporo chłopa na Polsat Plus Arena .Wpadnij z szalikiem i spaceruj .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (6 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...

Szukam przyjaciółki :) (60 odpowiedzi)

Jestem samotna 27 letnia kobieta która szuka koleżanki przyjaciółki aby poprostu pogadać...

Ton (3 odpowiedzi)

Na trojmiasto z tym że często nie wpisują wieku

do góry