Widok

Gdzie spotkać faceta

Cześć
Chciałabym poznać kogoś na żywo, nie przez forum.
Tylko gdzie ? Często spaceruję sama po plaży, po starówce. Widuje same pary. Czy singli nie ma na tym świecie ? Czy są instnieją tylko w internecie?
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej.
19 Kwietnia 2024 będzie sporo chłopa na Polsat Plus Arena .Wpadnij z szalikiem i spaceruj .
.....bać pisland z Gdańska!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie już koleżanka znalazła swojego ukochanego ale może warto napisać. Artur
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie cie poznam na żywo ja Dariusz z Gdańska 50.lat 570 348 668
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na tinderze :P w pracy, na imprezie :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć, naprawdę świetnie Cie rozumiem. Może przełam stereotypowe nastawienie tłumu, że facet musi zagadać pierwszy i kiedy jesteś w jakiejś galerii i widzisz ciekawego mężczyznę, zaczep go. Zagadaj. Nie każdy zaraz odbierze to jako zaproszenie do łóżka. :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

swieta prawda...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszędzie...wystarczy tylko uśmiech, być kontaktowym...sky is the limit...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

facet
2024-01-16 19:37:52
Ilona
2023-06-11 23:47:29
Cześć
Chciałabym poznać kogoś na żywo, nie przez forum.
Tylko gdzie ? Często spaceruję sama po plaży, po starówce. Widuje same pary. Czy singli nie ma na tym świecie ? Czy są instnieją tylko w internecie?
Ja jestem samotnym facetem po 40stce, tez spaceruje sam po akurat ulicach, plaze to latem. Jak ciebie spotkam to zagadam. Nie poznamy się jesli nie inicjujemy 1szego kontaktu. To stres ale ni ma innej drogi. Zycie to nie loteria , albo inaczej: los trzeba kupic.
Ze wszystkim się z Tobą zgadzam ale jest jedno ale . Nie kupuj losu bo będziesz miał prze........bane . Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś w nocy spotkałem jedną dziewczynę w trochę śmiesznych okolicznosciach. To było jak strzała amora. Potem jakiś komentarz na forum, setki godzin na gadu gadu, wreszcie spotkania na żywo. Sielanka trwała dwa miesiące po czy okazało się że ma kogoś za granicą. Tyle, że kiedy zabrnęło to za daleko nie miała odwagi o tym powiedzieć. Gdy już się zdobyła, byłem wkurzony i zamiast walczyć o swoje wszedłem na pierwsze lepsze forum i napisałem do jakiejś dziewczyny, żeby tamtej zrobić na złość. I tak jej robiłem na złość, że z tą drugą jestem już 15 lat po ślubie. Heh, z pierwszą utrzymuje kontakt, również poslubiła tamtego gościa co był za granicą, choć wszystkiego się dowiedział... Skrycie jednak i ja i ona chyba żałujemy, że wyszło jak wyszło. Mieliśmy tak wiele wspólnego... Sorry, za przynudzanie, ale faceta można spotkać wszędzie. Za moich czasów królowało gadu gadu
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ilona
2023-06-11 23:47:29
Cześć
Chciałabym poznać kogoś na żywo, nie przez forum.
Tylko gdzie ? Często spaceruję sama po plaży, po starówce. Widuje same pary. Czy singli nie ma na tym świecie ? Czy są instnieją tylko w internecie?
Co złego jest w umowieniu się nan spotkanie w internecie? Sorry, ale to tak jakby 100 lat temu ludzie unikali pisania do siebie listów: to była podstawa ich omunikacji poza werbalną i tyle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

najpierw terapia
2024-01-16 19:08:43
stworzyć zdrową relację z drugim człowiek może tylko ten, kto ma zdrową relację z samym sobą
slogany z life coachow, tak samo 'naucz sie byc sama ze sobą','pokochaj siebie' 'zaopiekuj sie soba' ' badz sama nie samotna' to klasyka .
Wg. mnie zamiast uczyc sie byc samemu, lepiej uczyc sie poznac fajnego faceta i dbac o niego, a on zadba o ciebie.
Człowiek jak kazdy ssak w samotnosci bedzie mial depresje - Netflix+wino, Piwo+meczyki (to tylko ucieczka od depresji,maskowani depresji).

W zwiazkach powinno sie dbac o siebie wzajenie, znalsc co najnajmniej 1h dziennie na rozmowy o wspolnych problemach dnia codziennego, dotyk ponad pare godzin dziennie.

Zwiazki sie buduje, Mezczyzni sa ok , sa potrzebni i dbac trzeba i o kobiety i o mezczyzn i o ich relacje.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ilona
2023-06-11 23:47:29
Cześć
Chciałabym poznać kogoś na żywo, nie przez forum.
Tylko gdzie ? Często spaceruję sama po plaży, po starówce. Widuje same pary. Czy singli nie ma na tym świecie ? Czy są instnieją tylko w internecie?
Ja jestem samotnym facetem po 40stce, tez spaceruje sam po akurat ulicach, plaze to latem. Jak ciebie spotkam to zagadam. Nie poznamy się jesli nie inicjujemy 1szego kontaktu. To stres ale ni ma innej drogi. Zycie to nie loteria , albo inaczej: los trzeba kupic.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma złych sposobów na poznanie swojej ulubionej osoby na świecie.Byc może apki takie jak tinder nie są najlepsze,często są dość agresywne i nastawione na FwB, ale mogę polecić aplikację randkową na Facebooku.3lata temu poleciłam ją swojej przyjaciółce,mieszka za granicą,znalazla,pokochała,we wrześniu tego biorą ślub.Miesiac po niej także założyłam tam konto,w czerwcu jest mój ślub. 100%true story.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Samotne duszyczki zapraszam do siebie na Instagrama tylko kobiety, chętnie poznam _voskaro pozdrawiam wiek 20-28 :D i które uważają się za inteligentne... I w miarę atrakcyjne, najlepiej szczupłe pozdrawiam jeszcze raz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16
Kochana, nie szukaj.
Ja na przykład mam koszyk i ludzi spotykam co chwilę. Koszyki, się spotykają przy kasie... !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
stworzyć zdrową relację z drugim człowiek może tylko ten, kto ma zdrową relację z samym sobą
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opisz co zrobisz gdy ktoś do ciebie "zagada" ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Ilona już się nie odzywa. Ale co tam.. proszę wyjść na spacer bez komórki ..pomysł ze słuchanego podcastu, jak również przyczyna zajrzenia wczoraj na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć! Rozumiem, że poszukujesz nowych znajomości poza światem wirtualnym, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że coraz więcej relacji nawiązywanych jest online. Jednakże, znalezienie towarzystwa w rzeczywistości może być wyzwaniem, zwłaszcza gdy większość ludzi skupia się na swoich własnych sprawach, a także ze względu na zmieniające się zwyczaje społeczne. Jeśli często spacerujesz po plaży czy starówce, to już świetny krok w kierunku poznawania nowych osób. Oto kilka sugestii, które mogą pomóc Ci znaleźć singli w rzeczywistości:

1. Wydarzenia społeczne i spotkania lokalne: Spróbuj znaleźć wydarzenia społeczne, spotkania lub grupy zainteresowań w Twojej okolicy. Może to być klub książki, grupa do biegania, czy nawet zajęcia z tańca. Te miejsca często przyciągają ludzi o podobnych zainteresowaniach.

2. Wolontariat: Przyłącz się do organizacji charytatywnej lub projektu wolontariackiego. To świetny sposób na poznanie osób o otwartym sercu, którzy również poświęcają swój czas dla innych.

3. Lokalne kawiarnie i restauracje: Przez miejscowe kawiarnie i restauracje przewijają się różni ludzie. Warto spróbować odwiedzić takie miejsca, by nawiązać luźne rozmowy z innymi gośćmi.

4. Kursy i warsztaty: Zapisz się na kurs czy warsztat, który zawsze cię interesował. To świetny sposób na nawiązywanie kontaktów z osobami o wspólnych zainteresowaniach.

5. Sport: Jeśli interesuje Cię jakiś konkretny sport, dołącz do lokalnego klubu sportowego lub drużyny. Spotkasz tam ludzi, którzy również cenią aktywność fizyczną.

6. Wydarzenia społecznościowe: Sprawdź ogłoszenia dotyczące wydarzeń społecznościowych w lokalnych gazetach, plakatach czy stronach internetowych. Często organizowane są festiwale, koncerty czy inne imprezy, które przyciągają różne osoby.

Warto pamiętać, że singli jest na pewno wiele także w świecie rzeczywistym. Trzeba tylko nieco bardziej się zaangażować w lokalne społeczności, by ich spotkać. Powodzenia! :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry