Widok

praca nowa szkoła na azaliowej- rekrutacja nauczycieli

Witam, czy jest tu ktoś kto tam składał CV i do kogo już się odzywali?
Napisali na swojej stronie,że mają dzwonić w maju.
Ja tam składałam ale mój tel akurat milczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem że w państwowym przedszkolu na chełmie będzie potrzebna od września, na rok na zastępstwo jedna nauczycielka, warto złożyć cv.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
skladalam cv na azaliowa i tez telefon milczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam to samo - brak odpowiedzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm...ciekawe, czy zatrudniają "swoich" czy po prostu jeszcze nie wyłonili dyrektora ds pedagogicznych i nie bardzo mają jak zrobic rekrutację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też mnie to zastanawia, nowa szkoła rusza już za chwilę bo podobno nauczyciele dyżurować mają też w wakacje, a nie ma tu nikogo kto dostał jakąś odpowiedź? zastanawiające...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślałam, ze tylko mój tel milczy.... Poszłabym sie zapytać osobiście ale tam budowa w pełni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka, w sumie dobry pomysl, można podejsc zapytac do tego punktu konsultacyjnego w Parku Technologicznym na Morenie. Mam niedaleko moze ktoregos dnia podejde.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie do mnie zadzwonili i zaprosili na rozmowe...rozmowa w Pucku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie, napisz jak możesz po rozmowie co oferują no i powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do mnie tez dzwonili rozmowa byla w pucku 13 czerwca dla nauczycieli wczesnej edukacji. Rozmowna dziwna jak dla mnie 4 osobowa komisja byla. Do kogos odzwonili ze dostal prace?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam na rozmowie wczoraj, wkurza mnie ze rozmowe prowadzili dyrektorzy szkol w Pucku, a nie dyrektor tej w gdansku. Rozmowa hmm taka o niczym, zadnych konkretow. Jak padlo pytanie o oczekiwania finansowe i powiedzialam 1600 netto to zostalam niemalze wysmiana:) a powiedzieli, ze decyzje podejma do konca czerwca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o rany, 1600 netto i Cię wysmiali? bez komentarza... szkoda, bo fajnie miało być, a nauczyciele którzy zgodzą się na takie warunki będą i tak szukać ciągle czegoś innego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiekszosc mowila 2 tys. i oni nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czego uczycie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem od angielskiego i do mnie nie dzwonili, poza tym chyba powinno się zarabiać tyle co zwykły nauczyciel plus reszta jak nadgodziny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście jeżeli chcą utrzymać kadrę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadgodzin to tam nie będzie, bo masz w umowie 40godzin, z tego do 25godzin przy tablicy, a reszta to wlasnie zajecia dodatkowe, zastępstwa etc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1600 netto? To jest ~2200 brutto... Chcesz za takie pieniądze uczyć cudze dzieci pracując po 160 godzin miesięcznie? Bez trzynastki, świadczenia urlopowego, wychowawstwa... Sorry, ale też mnie to śmieszy. Jak tyś to wyliczyła??? To jest 13 zł na godzinę (a netto poniżej 10). Nie lepiej pizzę rozwozić?
Ostatnio mówiło się o wprowadzeniu płacy minimalnej na godzinę na... 10 zł.
Ja bym Ciebie nie przyjął - skoro cenisz się tak nisko...
A te 2 tys. to netto czy brutto?
Ludzie, weźcie PITa z poprzedniego roku roku i podzielcie przez 12 - otrzymacie kwotę którą otrzymywaliście pracując w wymiarze jak z Karty nauczyciela (jeśli ktoś pracował)...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedz ze chcesz 800zl to odrazu masz robotke
kur*** mac co za narod popieprzony - powiedz myslisz ze jak powiesz mniej to dostaniesz kase?

co?
..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
~el - skąd informacja o dyżurowaniu w wakacje? To dziwne, bo zgodnie z dokumentacją konkursową http://www.gdansk.pl/start_nowy,1806,28279.html umowa będzie od 1 września... Gdzieby ci nauczyciele mieli dyżurować? W Pucku? A może na budowie jako cieć... za 10 zł netto za godzinę to by pasowało... :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wogle mocno podejrzane sa te Pozytywne Inicjatywy, dziwi mnie to, ze tylu rodziców zapisało tam dzieci, a nie wiedza kim jest dyrektor i nie przedstawiono im do tej pory wychowawców klas. Kaz, widzisz Ty byś mnie bie zatrudnil, a oni na moje 1600 rozesmiali sie mowiac, ze przecież nie jestem n. dyplomowanym żeby tyle zarabiać. Z jednej strony Kodeks Pracy z drugiej mowia mi o stopnuach awansu. Zresztą szjoda słów. Mam nadzieje, ze prawo zwycięży i prokurator generalny, ktory sie tą szkołą zainteresowal, wyda odpowiedni werdykt:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
~ruda - to po co starasz się tam o pracę? :-) I czego chciałabyś uczyć? Mam nadzieję, że nie polskiego... :-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja jestem nauczycielem wczesnej edukacji. I powiedziałam im 1800 na reke chce, i od razu zapowiedziami na karte nauczyciela nauczyciel z mgr zarabia okolo 1650 a za 40 powinnien zarabiać więcej. Przed mną byla kobieta i mówila ze chce 2000 na rękę. Przecież przedszkolanki w prywatnych przedszkolach za 8 godz 1900 zarabiają. W artykule było, że minimalna stawka to ma być 2000 na rękę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a rodzice maja poznać wychowawcow i sklad klas na przełomie lipca i sierpnia. A po drugie nauczyciel dyplomowany zarabia ok 2.5 - 3 tys na ręke z wysluga lat, jakims dodatkiem funkcyjnym itp
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zatrudnili kogoś na azaliowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No do mnie nie oddzwonili. A mieli zadzwonić do konca miesiąca jeśli decyzja bylaby pozytywna. Tak wiec szukam dalej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Najpóźniej w pierwszym tygodniu lipca zakończy się konkurs na dyrektora placówki, zaś do połowy tego miesiąca wybrana zostanie cała kadra nauczycielska. Będzie liczyła ok. 40 pedagogów."
http://www.azaliowa.pozytywneinicjatywy.pl/index/1/view/789

Jak się okazuje, rozmowy prowadził jednak dyrektor szkoły przy Azaliowej:
"Dyrektorem Pozytywnej Szkoły Podstawowej w Gdańsku Kokoszkach będzie Sebastian Krawczyk." "Sebastian Krawczyk jest wiceprezesem zarządu Fundacji Pozytywne Inicjatywy, dyrektorem Gimnazjum Ogólnokształcącego im. Macieja Płażyńskiego oraz Liceum Akademickiego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku."
http://www.azaliowa.pozytywneinicjatywy.pl/index/1/view/790
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pisałam do nich i o wynikach poinformuja, rzekomo w 2 tyg lipca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki to "wolny konkurs", pewnie z nauczycielami podobnie. Połowa z pucka będzie dojeżdżać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
informacja o dyżurowaniu w wakacje od "znajomej znajomej", która podobno była na rozmowie znacznie wczesniej i ma tam jakiegoś wujka czy coś. Pewnie niedługo okaże się jakie rzeczywiście będą warunki zatrudnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak tam, już po rekrutacji i kadra jest wybrana? Nie wiem czy jeszcze mieć nadzieję na jakiś odzew...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do mnie tez sie nie odezwali moze poprostu do nich napisac czy kogos juz przyjeli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do mnie dzwonili dzisiaj, dostalam prace:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ruda! Za 1.600,- w mocno podejrzanych Pozytywnych Inicjatywach?
I "wogle" to przyjęłaś?

Dobra rada: Jeśli jesteś faktycznie ruda, może warto do fryzjera się udać przed 14 lipca... aby mocno podejrzany pracodawca nie skojarzył... :-P hi hi :-) :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej Galla, mnie też rozśmieszyło to "wogle". Czyżby skład kadry pasował do całej reszty? Jeśli skompletują " taką" kadrę, to ja nie posłałabym tam swojego dziecka. Dziś jest już 10.07, ja już straciłam nadzieję... Wszystkim zawiedzionym życzę powodzenia. Trzymajcie się.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
do Ruda, napisz coś o warunkach zatrudnienia, czy będzie 1600 za 40 godzin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odzwonili do kogos kto uczy w klasach 1-3?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie tak, bo http://www.azaliowa.pozytywneinicjatywy.pl/index/1/view/792
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"nauczyciele pełni pozytywnej energii i gotowi do pracy" - nono, dobrze dobrze!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Markieting Panie, markieting! :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam stronę Biura Karier, na której dosyć często pojawiają się ogłoszenia o pracę dla nauczycieli i pedagogów: http://www.gwsh.gda.pl/pl/zobacz-takze/oferty-pracy.html

Może komuś z Was się przyda.

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

do góry