Widok

szpital / bole brzucha

Co sądzicie o szpitalu w wojewodzkim w gdansku? Słyszałam same złe opinie gdy już urodziłam.

Ogólnie mam problem.
2 miesiące temu urodziłam syna przez cesarke. Ogólnie gdy położna do mnie przychodziła mówiła ze to były szwy rozpuszczalne a okazało się ze jednak nie wiec mojej mamy znajoma jest lekarka w szpitalu w gdyni inna mi w domu ściągnęła ale już za późno gdyż w środku zostały szwy.
2 tyg temu krwawilam dosyć mocno ale od 2 dni juz nie teraz tylko tak lekko podejrzewam ze to pierwsza miesiączka po porodzie.
Ale od kilku dni codziennie czuje bol brzucha gdy go wciągam gdy jestem w pozycji stojącej bądź siedzącej.
A gdy leżę na boku nie wciągam brzucha a też mnie boli.
I tak co jakiś czas od tygodnia. Dziś rano mnie obudził tez mocy bol brzucha trwał 15 min i teraz gdy wyszłam na zakupy tez zaczął mnie boleć i tez przez 15 min
Co to może być?
Czy to dlatego że źle zostałam zszyta czy coś?
Może ciaza ?
Narazie nie mam jak wyjść do apteki po test gdyż chłopak wraca późno a ja Joe mam pieniędzy.
A do ginekologa ode za 2 tyg.
Ale się martwię.
Prosze pomóżcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ból może też być przez zrosty. To w szpitalu powinni powiedzieć, jakie masz szwy założone. Jeśli będziesz nadal czuła silne bóle, to powinnaś pojechać na sor. Ciąża raczej nie powodowałaby takich bóli. Poza tym po cesarce nie zaleca się zachodzić w ciążę przez 3 lata i to też lekarz powinien przekazać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale jest prawdopodobieństwo że zajdzie się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak się będziesz bzykac bez zabezpieczenia to wiadomo że tak. Boże...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niee umiesz normarnie odpisać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

do góry