Widok

zabawki fisher price

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
1.wóz strażacki, stan bardzo dobry, zabawka w pełni kompletna, wydaje dźwieki i ma światelka, cena - 40 zł
image

Uploaded with ImageShack.us

2.2zestaw kopalnia FP Little People , w komplecie : kopalnia, samochód, dwa ludziki, kamień, stan idealny, nawet rysy nie ma zadnej, zestaw na baterie .- 50 zł

image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
więcej zdjęć na maila mogę wysłac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wzięłabym chętnie ten wóz strażacki,ale za 40zł już z wysyłką, dało by radę?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem ile wysyłka bedzie kosztowała, wsadzę w karton i zobaczę na cenniku poczty ile to wyjdzi. A skąd jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam kartonu zeby to zważyc dokladnie al epo zapakowaniu przekroczy 1 kg, i wyjdzi ewg ich cennika że to gabaryt B i koszt ok.14 zł. napisz a za 26 zl srednio jest sprzedać zabawkę ktora kosztowała prawie 100 zł. Ale napisz skąd jesteś, moze sie uda zorganizowacodbiór osobisty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem z Redy,a gdzie byłby ewentualny odbiór osobisty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beti ja tezjestem z Redy;) i nie wim czy juz keidys nie kupowąłaąs od nas zabawek tez fisher price?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale numer:)) kupowałam pociąg i telefon:))a mogę dziś przyjść po ten wóz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dokladnie twój mąż odbieral wtedy z tego co pamiętam;) Możesz wpaśc dzisiaj ale dopiero ok.20 pasuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok:)to pewnie mąż podejdzie:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam, bok pewniepamieta, nr mieszkania 3. Dobrze ze sie zgadałyśmy, bo szkoda by bylo z tych 40 zl, 14 oddac jako haracz dla poczty polskiej:) za to ze dostarczy paczke z jednej ulicy na drugą;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wóz strazacki sprzedany, zostala jeszcze kopalnia, w stanie idealnym , w zasadzie jak nowa, tylko bz kartonu - 50 zł

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
buuu , coś zdjęci aobcięło , jakby ktoś chcial to mam więcej zdjęć i moge na maila wyslac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktos się skusi na kopalnię??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

nnt. leczenie alkoholizmu w szpitalu na Srebrzysku (22 odpowiedzi)

moze ktos podpowie mi cos o tym oddziale, bo ktos z mojej rodziny potrzebuje takiej pomocy w...

do góry