Widok

zapadniete ciemiaczko

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny moja mała jest chora .ma zapalenie gadła i ucha.

ale martwi mnie zapadniete ciemiaczko. je sporo

ciemiaczko jest cały czas troszke zapadniete ale zauwazyłam ze jak lezy to mniej a jak nosze ja pionowo to bardzo.lekarze mówia ze jest ok ze to pojedynczy objaw ale sie martwie.
czy wasze pociechy tez tak maja?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapadniete ciemiączko jest m.in. objawem odwodnienia...
jak karmisz małą mlekiem modyfikowanym daj jej 2 razy na dzień wodę z glukozą (tak mi radziła lekarka)..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karmie ja piersia i 2 lekarzy stwierdziło ze mała nie jest odwodniona


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez bym powiedziała ze to obiaw odwodnienia,spróbuj jeszcze na wziąć fałdkę skóry miedzy palce i zbliz do siebie jezeli szybko wróci do równwj powierzchni to ok jeżeli jezeli ten wałeczek bedzie troche wolniej schodził to jest odwodniona.dla porównania zrób to u siebie na skórze.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wraca od razu na miejsce


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie wiem,ale myślę ze powinien to zobaczyc lekarz ja bym sie bała czegoś przegapić.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam u 3 lekarzy i zaden sie tym faktem nie zaniepokoił


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To myślę że jest ok. Mój synek też ma teraz delikatnie zapadnięte ciemiączko i wszystko jest ok. Jest zdrowy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ma być! Ja też się martwiłam, ale lekarka powiedziała, że to normalne i w necie też wyczytałam, że w pozycji pionowej jest lekko zapadnięte.

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
strega obno lekko zapadniete jest jak lezy a w pozycji pionowej juz mocno


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dajesz jej cos do picia??ja dawalam wode z glukozą:)jest cieplo wiec moze pic jej sie chce

Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ona nie chce nic pic


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja myślę, że cycek wystarczy. Moja też ma czasami zapadnięte lekko jak lezy. Zrób obserwację. Zobacz, czy po karmieniu dalej ma zapadnięte, jeśli tak zadzwoń do pediatry. Ja też się bałam, jak zobaczyłam u mojej zapadnięte ciemiączko i pojechałam z miejsca do pediatry. Powiedziała, że tak jest czasami jak jest gorąco i że wszystko jest ok. Dawaj jej często cycusia.

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ona własnie nie chce jesc dzisiaj


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yyy chyba cos nie w temacie

Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a jak mocno zapada sie to ciemiaczko ?
nie wiem kiedy zaczac panikowac ?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak ? nie wiem ile może sie zapaść ciemiączko ale jeżeli mała jest senna lub odwrotnie grymaśna poprostu inna niz zwykle nie czekałabym.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzwoniłam do lekarza kazał dac glukoze ale ciezko nam idzie


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może się rozkręci ,powodzenia i współczuję pewnie noc będzie ciężka.Miejmy nadzieje że jutro rano będzie juz o wiele lepiej,czego Ci zyczę!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w nocy ona ładnie spi nie wiem czemu przesypia nawet 5 godzin


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba wolałabym ją budzić dzisiaj na dopajanie będzie bezpieczniej.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja chce ja budzic na cycka co 3 h


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśle że to dobra myśł,życze zdrowia dla małej.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak byłam w szpitalu tez mi kazali budzić dziecko co 3 h... ale w domku jak przyszla połozna środowiskowa powiedziała, że dziecko to nie maszyna.. czasami jest głodne co 2h a czasami co 5h.. Twoje córeczka już ma ponad miesiąc więc budzenie jej na sile co 3 h.. nie wiem czy jest dobrym pomyslem... Pamietam mój synek jak byl w wieku Twojej coreczki raz przespal 12h! w nocy... powiem szczerze że zorientowałam się dopiero gdy się obudzilam ze nikt do niego nie wstawał.. mały się sam obudzil, zadowolony... zjadł mega porcje mleka i nic sie nie stało...

to był jednorazowy incydent :)czasami warto dać się wyspać dziecku po gorszym dniu niż wybudzac na siłę.. bo jeszcze bardziej będzie marudna i zmęczona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeczytałam wój post dopiero teraz a mała wybudzałam i dobrze bo ładnie spała po jedzeniu

teraz nie chce jesc i marudzi


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj zapalenie ucha jest bolesne :-((( napewno dlatego marudzi , dawaj pic czesto szczególnie jak ma do tego goraczkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma goraczki na szczescie


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ? (62 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone obozy dla dzieci? Moja córa ma 10 lat i w tym roku...

Puszczanie mleka nosem??? (9 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

do góry