Widok

Puszczanie mleka nosem???

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma?
Jedna z bliźniaczek przy odbiciu - jakby to nazwać- ulewa nosem. Odbija i nosem wypływa jej trochę mleczka. Nie jakieś wielkie ilości ale jednak...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Normalne moja mała tez tak miala i wyrosła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja też wyrosła, ale była masakra.
Czasem odbijała i ulewała po godzinie i wtedy "twaróg" zatykał jej cały nosek i nie mogła oddychać. Raz się dusiła. Wtedy szybko głową w dół i frida w ruch.
Ja akurat musiała bardzo uważać - nie kładłam jej absolutnie nigdzie na płasko, w łóżeczku pod materacem miała klin i przede wszystkim robilam wszystko, żeby odbijała (przekładałam przez ramię, kładłam na chwilę i znów podnosiłam).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze.... Czyli podłożyć pod materacyk cos? A na brzuchu może leżeć? Pytam bo nie chce od razu do lekarza latać a nie miałam takich przygód ze starszą córą...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na brzuszku to nie tak zaraz po jedzeniu najlepiej na prawym boczku po jedzonku i odbiciu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie kładłam na brzuszku, bo się bałam - starałam się na boczku kłaść :)
Pod materacyk podkładałam taki klin: http://www.allegro.pl/item1028454931_klin_bezpieczna_poduszka_dla_niemowlat_zdrowy_sen.html

Mogę nawet oddać, tylko poszewka skurczyła mi się w praniu. Ale swoją rolę spełnia i bez tej oryginalnej poszewki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No teraz jej nie przewrócę już....

Po jedzeniu odbiła, poszło trochę nosem, poleżała mi na ramieniu, pioniacja, łóżeczko na pleckach i teraz śpi na brzuszku.

Od karmienia minęło jakieś 40 minut. Płaczu żadnego przy tym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja teraz przechodzę traumę, córeczka ma 3 tygodnie pierwszy raz się zaciągała noskiem kilka dni po powrocie ze szpitala, ciężko było jej złapać oddech robiła się wiodła z mężem wzywaliśmy karetkę, na szczęście przez telefon nam powiedzieli co robić i zanim do jechało oddech wrócił. Od tamtej pory mieliśmy już kilka incydentow jakoś sobie poradziliśmy z katarkiem do odkurzacza wyciągaliśmy mleko które zaciągała nosem podczas ulewania ! Po kilku aukcjach pojechaliśmy do szpitala na obserwację, niby mała ma refluks zalecili nam dokarmianie mlekiem Bebilon pepti mct jako dokarmianie bo na początku karmiłam piersią teraz pokarm mi zanika ze stresu ... W szpitalu nie wiele nam pomogli w domu ciągle ulewa, wręcz jak ty to były wymioty nasza pediatra na wizycie patronazowej nic nie pomogła tylko każe karmić przez 10 dni piersią i przyjsc na wagę w tym czasie bym zagłodziła dziecko. Szukam innego lekarza żeby nam ktoś pomógł z tym zarzucaniem pokarmem ulewaniem i zaciąganiem noskiem, strach spać, strach odejść od dziecka że się udusi jak jej nie pomożemy. Śpi wysoko z klinem i tylko na boku ! Żeby w tycz czasach była taka mizerna pomóż od lekarzy brak słów ! Przepraszam że pisze tak wylewnie pewnie z błędami jak ktoś miał podobny problem proszę o radę jak sobie z tym poradziliście ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej...u nas dokładnie to samo...dzisiaj tez wzywalismy pogotowie...chciałam podpytać czy udało Wam się dziewczyny jakoś temu zaradzić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

do góry