Widok

zespół ALASKA z Pucka - proszę o opinie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś miał okazję bawić się przy tym zespole? Z tego co widziałam na filmie to fajnie grają, ale chciałabym posluchac opinii kogoś kto sluchał ich na zywo:) Grają teraz w trójkę z saksofonistą.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 54
Słyszałem jeszcze w składzie bez saksofonu i było to bardzo dobrze zagrane wesele. Prowadzenie z dużą energią i humorem. Wybrany przez parę repertuar był dość swojski, a co najciekawsze ujął gości z zagranicy nie mniej niż miejscowych.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 5
wielkie dzięki:) ponoć z saksofonistą jest jeszcze lepiej:) Mam zamiar podpisać z nimi umowę :) jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zdanie na ich temat to bardzo proszę o info:)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 57
Aniu a ja mam takie pytanie albo prośbę, napisałaś że widziałaś jak grają a czy masz może jakieś filmiki albo cokolwiek z ich udziałem tez się nad nimi zastanawiam ale nigdy i nigdzie ich nie widziałam i nie słyszałam a chcialabym chociaz fragment usłyszeć lub zobaczyć bardzo prosze o odp a w razie czego to na email joanna_lubczynska@op.pl
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9
AsiekAsiek przepraszam, że dopiero teraz, ale przez długi czas nie zaglądałam na ten wątek:) nie można zobaczyć filmików z ich imprez nigdzie indziej niż umawiając się z jednym z nich na spotkanie+ obejrzenie fimlików z wesela. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Są ponoć OK!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7
rozmawiałam z panem z zespołu alaska i dowiedziałam się ze graja razem do końca roku każdy z panów będzie miał swój nowy skład
popieram tę opinię 129 nie zgadzam się z tą opinią 4
co? jak nowy skład? to z kim podpisałam umowe?
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0
spokojnie ania jeżeli podpisalaś umowe to napewno beda grali na waszym weselu bo nie wierze zeby cie wyrolowali bo znam tego pana z Mechowa i wiem ze jest słowny
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 92
ok, tylko jest mowa, że do końca roku tylko grają razem a ja mam wesele w drugiej połowie następnego...
Czym spowodowane miałoby być rozejście się zespołu?
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 7
To o co tu w końcu chodzi? Byłam na spotkaniu z panem z Mechowa i nie wspominał nic o zmianie składu, mam zamiar się na nich zdecydować, więc nie chciałabym żadnych niemiłych niespodzianek.
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam serdecznie bardzo proszę o namiary do pana z zespołu alaska ale nie tego pana z Mechowa tylko tego drugiego bardzo pilne
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 15
Zmiana składu zespołów to rzecz naturalna to nie są " małżeństwa" i ślubuję ci, że będziemy grali razem na wieki wieków..." Zespoły zmieniaja składy z różnych powodów, a w szczególności w celu polepszenia jakości świadczenia usług. Szef zespołu własnie o to dba i on gwarantuje za jakość muzyczną , a nie np. gitarzysta który zagra pięć solówek w ciągu wieczoru. Be good :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 106
własnie co to ma znaczyć zmiana składu ja podpisałam umowę z tym panem z Mechowa przed podpisaniem umowy obejrzałam i film z wesela i podoba mi się bardzo zależny mi na wokaliście tego zespołu proszę napisać kto odchodzi ja rozumiem ze składy się zmieniają jak ktoś napisał ale mnie to nie interesuje o co tu chodzi bardzo proszę o odpowiedz
popieram tę opinię 64 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz z tego co ja wiem to oni nie maja jednego wokalisty tylko wszyscy trzej śpiewaja także nie rozumiem dlaczego piszesz że zależy ci na wokaliście ale domyślam się że jesteś z konkurencji dlatego zależy tobie na zepsuciu opini weż wyluzuj bo i tak nie ma lepszego zespołu niż Alaska no a teraz z saksofonem to już w ogóle jest super
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 86
Dzwoniłam jakiś czas temu w tej sprawie do Pana z Mechowa i zaprzeczył tym informacjom, a już na pewno osoby które już podpisały umowę nie mają się czym martwić a jeśli już coś się będzie działo ( o czym nie mówił) to na pewno nas powiadomi. Ja mam wesele we wrześniu 2014. Pewnie konkurencja sieje zamęt:)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 96
Zespół Alaska rewelacja- lepszej orkiestry nie widzieliśmy. Panowie bardzo sympatyczni i profesjonalnie podchodzą do sprawy. Właśnie wróciliśmy z kolejnego wesela na którym grali i było zarąbiśćie!!!!! Naprawdę godni polecenia. Wiedzą co robią:) a robią to dobrze:) Serdecznie pozdrawiamy MMMJ - MADZIA, MARIUSZ, MANIEK I JOLKA:) SZACUN PANOWIE I DO ZOBACZENIA NA NASZYM WESELISKU:):):):):)):):)
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 28

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry