Widok

zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi (piórkowy) szczerze polecam salon!

Gabinet Zdrowia Stóp Temat dostępny też na forum:
hej. na początku chciałabym zaznaczyć, że nikt mi za tą powiedzmy "reklamę" nie zapłacił, nie jestem ani właścicielką tego obiektu, ani jej rodziną, ani przyjaciółką ani pracownikiem. jestem osobą, która długo (także na tym forum) szukała fajnego miejsca do zrobienia makijażu brwi, z nieprzyjemnymi doświadczeniami w temacie, wiem że sporo osób jest w takiej sytuacji w jakiej byłam ja jeszcze 2 tygodnie temu więc szczerze i bezinteresownie polecam miejsce w którym finalnie sobie go zrobiłam.

namiary na salon możecie znaleźć tutaj: http://dobra-kosmetyczka.pl/kosmetyczki/gdansk/salonik-zdrowia-i-urody.html

może nie jest to luksusowe miejsce ale mi nie o to chodziło. mi chodziło o efekt. i mam taki jakiego chciałam. Pani, która wykonuje usługi jest mistrzem kosmetyczką i widać że ma doświadczenie, wiedzę i talent w ręku. jest perfekcjonistka tak jak ja więc nie robiła niczego na odwal i byle szybko. ja akurat brwi nie miałam prawie w ogóle (po nieudolnej regulacji przez lata) więc połączyła u mnie metodę piórkową - włoskową z tradycyjną. poza tym miałam pozostałości po poprzednim nieudanych permanencie więc zadania łatwego nie miała. a efekt jest super, tzn taki jaki chciałam. Poza tym Pani co chwilę pokazywała mi jak wychodzi w lusterku, nie tak jak podczas moich wczesniejszych makijażach gdzie najpierw rysują kształt, konsultują, a potem patrzysz w lusterko dopiero po zakończeniu pracy i nic już się zrobić nie da. nie. Pani Beata słuchała za każdym razem co bym zmieniła, gdzie dodała, gdzie pociemniła itd. Więc mam dokładnie taki kształt brwi jakiego chciałam, taki odcień (choć jestem kilka dni po zabiegu i jest jeszcze trochę ciemniejszy ale wiem, że zblednie) i przede wszystkim wyglądają bardzo naturalnie. Wcześniejsze moje doświadczenia z piórkowym (w 3 salonach) były nie porównywalne z efektem jaki mam teraz. Pani rysuje brwi tak jak one faktycznie w naturze wyglądają - jedne są cieńsze, inne grubsze, nie "od linijki" i pod naturalnym kątem. No i cena...Śmieszna jak na taki efekt. 350 zł wraz z korektą. A pigmenty ma dobre, wiem, bo się troszkę orientuję, sama jestem wizażystką. Jednym słowem szczerze i autentycznie polecam wszystkim Paniom. Poczekam jeszcze jak z trwałością ale jak na razie i tak jest lepiej niż poprzednimi razy, kiedy po kilku dniach prawie wszystko mi znikało. Korektę mam za miesiąc, napiszę jak po niej.
PS Jeszcze jedno, ta Pani przyjmuje także w weekendy, ja robiłam w niedzielę rano! jak dla mnie, osoby która pracuje od rana do wieczora to bardzo wygodne. Poza tym jest b. sympatyczną i ciepłą osobą :) Profesjonalistka w każdym calu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie ten gabinet się mieści??proszę o odpowiedź
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej małami, ale dałaś czadu z tym namiarem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jak z trwalością pigmentu? dalej chodzisz do tej Pani? od dłuższego czasu mysle o tym by to zrobić i rzęsy tez ale boje sie nienaturalnego efektu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

do góry