Widok
!!!!!!!!!!
Pozytywnie o egzaminatorach piszą ludzie, Którym udało się zdać za pierwszym razem. Niektórzy w ogóle nie mają pojęcia o wewnętrznym ichnim systemie prawa, które tam obowiązuje. Owszem, zgodzę się z opinią, że niektórzy są mili, ale umówmy się, PORD to jedna wielka instytucja, która bogaci się tylko i wyłącznie poprzez ludzi, którzy chcą zdać. Chory jest dla mnie fakt, że narzucają konieczność wykupienia dodatkowych 5 godzin jazd po 3 nie zdanych egzaminach. Oblewają ludzi naprawdę za głupie małostkowe pierdoły...potem przecież i tak każdy jeździ jak chce ;// A ilość wypadków na drogach, absolutnie nie jest spowodowana tym, że człowiek nie umie jeździć, tylko spowodowana jest ludzką głupotą i za zbyt dużą wyobraźnią ;)
Moja ocena
Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego
kategoria: Urzędy miejskie
obsługa: -
pomoc merytoryczna: -
czas oczekiwania: -
ocena ogólna: -
0.0
* maksymalna ocena 6