Widok

:)

Bosman-Lesniczy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Powoli nowego znaczenia nabiera zdanie:
-"wiesz idę się dotlenić nad Motławę, bo coś nie mogę zasnąć..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawo ciążenia

Tyle miałam trudności z nauką chodzenia
Za wszelką cenę chciałam przezwyciężyć prawo ciążenia.
Upadałam i wstawałam...
Wstawałam i upadałam...
Za każdym razem twardo lądując na d...
"kto ma miękkie serce
musi mieć twardą d..."
-mówili życzliwi...
Myślałam,że jak w końcu wstanę, uchylą czoła...
A oni... w twarz
Nic nie rozumiem...
I ciągle uczę się chodzić po świecie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

Ale Ty chyba mieszkasz daleko od Motławy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kropeczko

Ale potrafię latać.;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

Tak właśnie myślałam!
Ba...
Byłam tego pewna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kropeczko

To skąd to pytanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

T Love, fajny stary kawałek
właściwie klasyka...
A skoro już jesteśmy na muzyce to co powiesz na:
http://pl.youtube.com/watch?v=gZ5SdGC2kwo
I wiesz co-byłam na nim!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

c

Piii? Pipi. Piii piii bip ppi.

Aaach, i to Ty jesteś tym mrocznym, łopoczącym peleryną kształtem, który czasem widuję jak sunie majestatycznie na tle rozświetlonego księżycową poświatą nieba i ciągnie za sobą na ziemi klin z lunatyków!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku

Co się nawinie...

Uświadomiłaś mi właśnie, po co buduję taaaki ogromny ceglany grill w ogródku.
Fundament, oczywiście w kształcie litery C, jest już wylany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kropeczka

Trochę słaba jakość nagrania.
Klimatyczny kawałek i fajnie się rozwija.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

Masz rację, to nagranie z tel komórkowego ale było fantastycznie.
Trochę długo kazali na siebie czekać ale bylo warto!
Zajrzyj na stronkę poniżej, mój ulubiony kawałek to "Out Of Myself"...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cd...prawo ciążenia

Wstałam
Chodzę
Tu i tam...
i jeszcze tam...
lecz nie ma wiele domów z otwartymi drzwiami
Pukam
puk puk
puk...
zamknietę
I nie wierzę już w nic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mój ulubiony poranny zestaw

lavazza crema i rmf classic

jeszcze kilka dni
i bedę pijać poranną kawę na tarasie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ćmo

burżuazyjne przyzwyczajenia...
a może jednak kawa zbożowa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

c

też pijam
bardzo lubię kujawiankę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cmo

Lavazza? Przyrządzasz ją w sposób tradycyjny czy parzysz jakoś magicznie?;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gronholm w Gdańsku

Witam Wszystkich!
Nie wiem czy miałem wczoraj zwid czy widziałem Markusa Gronholma jadącego swojim Focusem WRC po Gdańsku.
Jeśli też ktoś widział niech napisze. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gronholm w Gdańsku

Witam Wszystkich!
Nie wiem czy miałem wczoraj zwid czy widziałem Markusa Gronholma jadącego swojim Focusem WRC po Gdańsku.
Jeśli też ktoś widział niech napisze. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gronholm w Gdańsku

Witam Wszystkich!
Nie wiem czy miałem wczoraj zwid czy widziałem Markusa Gronholma jadącego swojim Focusem WRC po Gdańsku.
Jeśli też ktoś widział niech napisze. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ćmo barowa

Zbożówką poiła mnie kiedyś strasznie moja babcia.
Teraz rano mielę ziarna chicco d'oro-tradition.
To dobra włoska kawa.

Na wszystkie włoskie, ciśnieniowe, skondensowane, wynalazki w formie naparstka, choć mają swój urok, się wypinam.
Wybieram czajnik i ogień.
(tak mi dziadek przykazał)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (246 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry