Widok

1000+

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jak to ma być ja mając 32 lata dostanę kasę jak urodziłam 4 dzieci + do tego 500+?? Czy muszę czekać na wiek emerytalny? JeSli nie to mam 3 więc jak l zajde teraz w ciążę to w przyszłym roku będę mieć 4 dzieci i kasę tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Boszszsze, rodzisz dzieci dla pieniędzy?!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli 1000
2000 ( na dzieci)
Ok 1000 rodzinne samotna matka
= 4000
Dotacja do czynszu darmowe przejazdy wypass żyć nie umierać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie trzeba pracować kasa sama spada
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

na papierochy i browara wystarczy, a dzieciaki niewykształcone w podartych butach będą wytykane palcami i później bedą powielać Twoje " cudowne, godne naśladowania postępowanie" i tak się tworzy patologia gratulacje

A emeryturę droga pani dostaje si jak osiągnie się wiek emerytalny.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

No miała byc ta emerytura dla wszystkich odrazu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No przeciez nie dadzą ci emerytury w wieku 32 lat :D haha
Widac ze ktoś tu pazerny na kasę. Nie rób sobie dzieci ze względu na pieniądze. Dziś są jutro mogą zabrać wszelkie dotacje i zostaniesz z ręką w nocniku bo kasa nie będzie z nieba spływać.

Też jestem mamą 4 dzieci ale nie liczę na długofalową pomoc ze strony naszego państwa. I gdyby zabrano 500+ to i tak sobie poradzimy bo nie robilismy dzieci ze względu na kasę bo to chore.
Jak to mówią... Umiesz liczyć licz na siebie. Bo możesz się rozczarować ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi się zdaje że jak będę mieć 4 dzieci to odrazu będę dostawać tysiąca wiecej. Nikt nic nie wi e? Wszyscy biorą kasę a pomoc mi to ciężko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

to jeszcze nie przeszlo, ale planowo PIS chcial wprowadzic, zeby kazda matki przynajmniej 4 dzieci, w momencie w ktorym osiagnie wiek emerytalny dostala min. emeryture w wysokosci tego 1000zl. jezeli pracowala i np. wypracowala 500zl emerytury, to drugie 500zl ma byc dorzucone. jak nigdy nie pracowala tylko wychowywala ta 4 dzieci to ma dostac wlasnie ten 1000zl od panstwa.
ale ja bym nie liczyla, ze ze 30 lat dostanie sie za friko cos co ktos teraz obiecuje :>
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autorka postu to jakis troll :p post dla wywolania niepotrzebnej burzy ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie karmić trola!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezu jak można liczyć, że w wieku 32 lat państwo da emeryturę!
Na głupotę nie ma lekarstwa... Sorry...
Emeryturę jeśli to w ogóle wejdzie w życie to dostaniesz jak już odchowasz dzieci i na nią zasłużysz w wieku 60 lat, a więc jeszcze prawie 30 lat czekania. Powodzenia :P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

do góry