XIX Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Jana Pestalozziego 11/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rodzina45 - opinia wątek zamknięty Szkoła dla tych, którzy chcą się uczyć i cenią dobrą atmosferę.
~Rodzina45
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Nie żałuję swojego wyboru wątek zamknięty Od zeszłego roku szkoła zmienia się na lepsze. Zaczęto dbać o wyposażenie...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2019

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Szkoła jest naprawdę przyjazna dla ucznia, nie czułam wyścigu szczurów i...
~Adela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2019

Stanowczo nie polecam wątek zamknięty Mimo że xix lo ma nie za wysokie progi punktowe to uważam że są one stanowczo...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

polecam! wątek zamknięty Wspaniała szkoła, bo tworzą ją cudowni nauczyciele, wspaniała p....
~uczeń tej szkoły
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2018

Jestem zadowolona! wątek zamknięty Wspaniała szkoła, świetna atmosfera, bardzo mili ludzie. Poziom jest w...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Opinia o XIX LO wątek zamknięty Przede wszystkim zdecydowana większość nauczycieli nie potrafi nauczać. Duża...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

pomocy wątek zamknięty chciałabym iść do klasy mat-geo ale nie wiem jak z nauczaniem,czy dobrze uczą...
~kobieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Fajna atmosfera wątek zamknięty Odniosę się do komentarze Pana z lingwisty który jest bardzo uprzedzony....
~Uczennica human
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

Niezadowolona z biolchemu wątek zamknięty Jestem absolwentką XIX LO z klasy biol-chem. Pragnę odradzić wybór tego...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2017

Ta szkoła nigdy nie będzie mieć takiej reputacji jak II LO. wątek zamknięty Jestem uczniem drugiej klasy w tymże liceum.XIX LO byłą szkołą mojego...
~Lingwista123
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

super szkolA wątek zamknięty kocham xix poznalam tu milosc swojego zycia takze polecam!!!!
~Ścisłe tajne
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2017

Najlepsza atmosfera jaką można znaleźć wątek zamknięty Zdecydowanie polecam szkołę dla osób, które szukają przyjaźni na całe życie....
~XYZ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2017

POLECAM wątek zamknięty Najlepsza nauczycielka w szkole- Pani GOHR. Świetna, z poczuciem humoru....
~A
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Aktualne opinie o klasie ekonomicznej? wątek zamknięty Zaraz czas składania papierów i zastanawiam się nad pójściem do XIX LO....
~Gimnazjalista
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Język rosyjski wątek zamknięty Cześć! Mam takie pytanie, czy jest w szkole jezyk rosyjski i jesli tak, to z...
~Anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

POLECAM wątek zamknięty Jestem uczniem drugiej klasy, uważam, że szkoła dobrze przygotowuje do matury...
~uczeńXIX
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

~anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Jestem w klasie matematyczno-geograficznej i jestem z wyboru szkoły i profilu...
~uczennica
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Klasa humanistyczna wątek zamknięty Bardzo długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły ponadgimnazjalnej, raczej...
~Uczeń
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
104

postów

76

wątków

do góry