Widok

25-lecie ślubu

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć dziewczyny! Mam problem z kupnem prezentu dla teściów na 25-lecie, może macie jakieś ciekawe pomysły. Napewno chcemy tort z ich zdjęciem ze ślubu ale najpierw szwagierka sprawdzi czy u nich takie robia;) Licze na Waszą pomoc:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olkaa moi tesciowie mieli 50 lecie slubu .
zrobilismy im niepoodzianke bo ne było ich w domku i przgotowalismy male przyjecie.
zaprosilismy dzieci i wnówki oraz ich rodzenstwo.
Na scianie wisiał napis , który zaraz ci wkleje a na prezet dostali zdjecie ze swojego slubu, pokolorowane i wywolane na płótnie.prezet nie był drogi a byli zachwyceni. Do tej pory znajomi podziwiaja ten prezent

a tydzien po dostali prezentacje na płycie z tego przyjecia


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten napis był duzy i naklejony na scianie
literak buyła wielkosci 20-25 cm


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomysł jest fajny, sama nad tym myślałam, ale po pierwsze rodzice mieszkaja daleko i w sumie rocznice mają 25.12 tylko że my wtedy nie będziemy mogli być i jedziemy w tym albo następnym tygodniu, a po drugie nie widze tego przyjęcia organizacyjnie :-)Ale dzięki za myśl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas tez był problem bo mieszkamy z rodzicami a ojciec nie chodzi ale sie udało


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (41 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

Płaczące dziecko a sąsiedzi (70 odpowiedzi)

Witajcie, piszę bo mam ogromny dylemat i ciekawa jestem, czy ktoś może sobie z czymś podobnym...

jaki krem przeciwsłoneczny dla dzieci łatwo się rozsmarowuje? (50 odpowiedzi)

faktor +50, bez filtrów chemicznych. Ziajka - okropnie ciężko się rozsmarowuje, zwłaszcza na...

do góry