3 Burger

Burgery

Gdynia, Świętojańska 61

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobre burgery -- POLECAM wątek zamknięty Jadłem tam wiele razy i nigdy się nie zawiodłem. Kozi ze serem też...
~OKO
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Super burger wątek zamknięty Jako stała klientka polecam. Wolę brać na wynos, ale smak jest fenomenalny....
~Elżbieta Wiśniewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Było przepysznie wątek zamknięty Przemiła obsługa, frytki z prawdziwych ziemniaczków i pyszny sos serowy....
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Burger z kozim serem. wątek zamknięty Diabelnie słony , ogólnie kiepski smak. Najgorszy jaki jadłem w Trojmieście.
~Bbking
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Naprawdę Polecam wątek zamknięty Zawsze Robią idealne burgery , mają dużą oferte . Każdy coś dla Siebie...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

katastrofa wątek zamknięty Czekałam i czekałam, a jak sie doczekalam to katastrofa. Obrzydliwe, klejace...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Byłem tam wiele razy. Przeważnie nie miałem zastrzeżeń. Jedyne co mi...
~PP
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Polecam wątek zamknięty Jadłem burgera jakiś już czas temu. Bardzo mi smakowało. Duże wrażenie zrobił...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Przepyszne burgery! wątek zamknięty Miła profesjonalna obsługa, zarówno w lokalu jak i na dowóz. Zresztą, mają...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Ciekawe i miłe miejsce wątek zamknięty Dziś Po raz pierwszy spróbowałem burgera w tym miejscu. Bardzo mi smakował,...
~Daro
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Alek - opinia wątek zamknięty Po prostu cios poniżej pasa. Byłem dziś z dziewczyną na burgerach wzieliśmy...
~Alek
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Slono, słono mnostwo soli ! wątek zamknięty Burger byl slony !!!! Frytki mega slone ! Jesli chcecie sami zaoszczedzic...
~jas
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

Happy Hours we troje w 3 burger wątek zamknięty Ja zjadłem Dzikiego - za dużo jałowca, mały, za cenę Happy Hours'ową jeszcze...
~Miki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

Burger wątek zamknięty Wybór burgerów jak nigdzie, mięso z wołowiny, baraniny i dzika, a jakby komuś...
~Koziołek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

moje odkrycie wątek zamknięty właśnie wpałaszowałam burgera rybnego ! pyszny ! rybka świeżutka bułeczka...
~grazia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 września 2013

pyszne wątek zamknięty Korzystałam juz kilka razy, ostatnio moim faworytem jest burger z dorszem i...
~mago
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 września 2013

Bez smaku wątek zamknięty Bardzo długo czekaliśmy na swoje burgery. Mogłabym to zrozumieć, bo był to...
~Marysia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2013

rozczarowanie wątek zamknięty Knajpa pod hasłem "Slow food" zachęciła nas do spróbowania. Wchodzimy:...
~jadziak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2013

Octoburgery wątek zamknięty Z radością udałem się do tego miejsca. Po wejściu, gdy już udało mi się...
~Muminek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

Pycha:) wątek zamknięty Co tu dużo mówić Burgery pyszne :) na dzikiego na pewno wrócę :)
~RaV
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry