Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia Miałam problem z baterią w HTC ultra, sądziłam, że muszę się pożegnać z...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

Chałupniczy serwis naprawia ekrany na skróty wątek zamknięty Telefon z naprawy przyszedł z digitizerem przyklejonym na skróty- punktowo...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

naprawa telefonu ZTE Blade L5 Plus wątek zamknięty telefon oddaany do naprawy wymiana glosnika -inne punkty uslugowe odmowily...
~Tadeusz Ruta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Uszkodzony przycisk od glosu Samsung Galaxy Note 8 wątek zamknięty Profesjonalna obsluga,czas,koszta,jakosc bez zastrzezen,super kontakt z...
~Slawomir
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

Polecam!! Warto! wątek zamknięty Naprawiałam iPhona 6 i jestem zadowolona z obsługi. Widać ze panowie znają...
~Monika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Świetny Serwis. Świetne Ceny . PoLeCaM wątek zamknięty Korzystałam już z wielu serwisów telefonów w Trójmieście ( głównie Sieciówek...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

Pelen profesjonalizm polecam wątek zamknięty Najnizsza cena za wymiane wyswietlacza. Naprawa wykonana profesjonalnie i...
~Rafal Seremak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Szybka naprawa najniższe ceny profesjonalna obsługa wątek zamknięty Moja Xperia z 5 był totalnie rozbity panowie z serwisu naprawiłem mi ją do...
~Rafal
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

Szczerze polecam :) wątek zamknięty W związku z tym, że dziś rano upuściłam smartfona, który tym razem niestety...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Dobra cena ale słabe podejście do klienta wątek zamknięty Naprawa zamiast 3 dni trwała miesiąc! To była tylko zbita szybka. Brak...
~Ania
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2016

Firma godna polecenia. Profesjonalnie, rzetelnie, tanio i szybko. wątek zamknięty Oddałem do serwisu Samsunga J5 po utopieniu w słonej wodzie. Byłem bardzo...
~Jacek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Dobry serwis wątek zamknięty Szukałem w internecie serwisu żeby naprawić telefon córki i warto było trochę...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

Błyskawiczny i tani serwis wątek zamknięty Ze zbitym ekranem w Sony Xperia Z2 serwis poradził sobie w jeden dzień....
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

polecam wątek zamknięty Gorąco polecam do skorzystania z usług
~paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Uczciwy serwis w Gdyni wątek zamknięty Mimo iż dla wielu z Was wyda się dziwne, że tak wysoko oceniam firme która...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Najlepsza Firma w całym Trójmieście wątek zamknięty Naprawiałem u Pana Rafała w 3city nie jeden telefon. Co mogę powiedzieć?...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Bardzo przyjazny serwis :) wątek zamknięty Treść opinii: Polecam serwis :) Bardzo miła obsługa, straszne w pozytywnym...
~Radosław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Polecam salon 3city gsm wątek zamknięty Bardzo dobra jakość usług szybka wysyłka w kraju jak i za granicę. Polecam...
~Seba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry