4Kids

Przedszkola Opieka nad dziećmi Żłobki

Gdynia, Wrocławska 100C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gosia - ocena Polecam! Co jak co, ale miejsce jest godne zaufania. Dbają o dzieci,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 grudnia 2023

Monika - ocena Nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona. Wybór trafiony. Moje dziecko...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 listopada 2023

Monika - opinia Nie spodziewałam się że będę tak zadowolona. Moje dziecko chodzi z uśmiechem...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 18 czerwca 2023

Anna - opinia Bardzo polecam. Panie zawsze uśmiechnięte, sympatyczne. Duża placówka z...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lutego 2023

kuba - opinia Bardzo polecam to miejsce :) Pomocna i sympatyczna kadra, zawsze dyspozycyjna...
~kuba
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2023

Iza - opinia Super miejsce. Pani Dyrektor zawsze miła i pomocna. Adaptacja przebiegła...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Mama - opinia Absolutnie odradzam to miejsce. Metody wychowawcze prosto z prlu. Adaptacja...
~Mama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 stycznia 2023

Mama - opinia Nasza córka jest zachwycona przedszkolem, my również. Teraz wiemy gdzie...
~Mama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 maja 2022

Laura - opinia Polecam przedszkole oraz Żlobek . Mój synek uczęszcza do 4 Kids na...
~Laura
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 maja 2022

POLECAM!!! wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola do którego chodzi nasz synek. Dzieci...
~ZATROSKANA MAMA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Jedyny słuszny wybór! Przedszkole 4 Kids! :) wątek zamknięty Mój synek uczęszczał do przedszkola od najmłodszych lat, nie chciał wracać do...
~WirtemberskaP
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Wychowawczynie na medal wątek zamknięty Dwa obce języki, ładnie i starannie wyposażone pokoje to oczywiście bardzo...
~KachnaGrubachna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

żłobek wątek zamknięty mój synek zaczął uczęszczać do grupy żłobkowej i jestem bardzo zadowolona -...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Łatwość nawiązywania kontaktów, poczucie własnej wartości, języki wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do tej placówki. Nim posłaliśmy ją do przedszkola...
~Tata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Super Miejsce wątek zamknięty Jestem mama dwóch chłopców . Starszy syn uczęszczał do tego przedszkola od 2...
~A
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

Świetne przedszkole wątek zamknięty Małe, kameralne przedszkole. Panie wychowawczynie całym sercem oddane...
~Babcia Lucyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Przygoda językowa wątek zamknięty Wspaniałe miejsce poza zgiełkiem samochodów; duży, bezpieczny ogród do zabawy...
~Mama Przedszkolaka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

mama - opinia wątek zamknięty całodzienny kontakt z językiem angielskim i hiszpańskim, duży ogród i super...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry