Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Meble kuchenne IKEA, Castorama - proszę o opinie. wątek zamknięty Jestem na etapie przygotowań do grubszego remontu, planuję również zmiany w...
~margarett
20

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2015

materac na ból pleców wątek zamknięty Witam zamierzam kupić materac 160x200 jaką markę polecacie? Musi być wygodny...
maja52
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

program wątek zamknięty Witam, interesujecie się informatyką? Z tego co widze to sporo osób korzysta...
Reginald5532
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

przewozy do Holandii wątek zamknięty Cześć, są tutaj osoby, które kiedykolwiek jeździły busami za granice?...
Sylwiusz2316
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 stycznia 2022

Słabe meble i zawiasy wątek zamknięty Słabe zawiasy, bo kosztują krocie , a i tak stukają przy zamykaniu. Kupiłam...
~Elizka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 stycznia 2022

pilarki wątek zamknięty Cześć, mieliście kiedyś okazje kupować pilarki? Zastanawiam się, którą...
Celestyn8949
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

urządzenia ogrodowe wątek zamknięty Witam, jest na forum ktoś kto zna się na wyborze urządzeń akumulatorowych? Na...
Oleg9076
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 grudnia 2021

Dziecko zmieniło program w pralce wątek zamknięty Dziecko zmieniło program w pralko suszarce lg slim i teraz przy praniu...
~Szyfer.daria@onet.eu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 grudnia 2021

Co przygotować na budowę domu wątek zamknięty Jak w temacie. Zaczynamy budowę i zastanawiamy się co powinniśmy zapewnić...
~Comon
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Jaki ekspres na kapsułki? wątek zamknięty dziewczyny chciałabym kupić nie za drogi ekspres na kapsułki ale nie wiem...
asienkaj
23

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2014

Jaki odkurzacz przemysłowy warto kupić? wątek zamknięty Szukam odkurzacza który miałby dobre ssanie, automatyczne czyszczenie filtra...
~Hvac
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Panele na podczerwień w okolicach trójmiasta wątek zamknięty Cześć, Czy ktoś może polecić jakąś firmę w okolicach trójmiasta, która...
IceCold
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 listopada 2021

jaki odkurzacz dobrze zbiera piasek wątek zamknięty Mam psa z długą sierścią i sporo piasku w domu ,szukam odkurzacza ,może ktoś...
~alma
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 listopada 2021

Rękawice bramkarskie wątek zamknięty Hej, czy są tu jacyś pasjonaci piłki nożnej, którzy wytłumaczą mi różnicę...
Daniel223
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

jakie okna wybrać do pokoju dziecka wątek zamknięty Hej, ostatnio dużo czytam o tym jakie okna wybrać do pokoju dziecka, a...
wiwo12
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

kora sosnowa - gdzie? wątek zamknięty Może ktoś się orientuje gdzie w można nabyć korę sosnową w większych...
~q.
6

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lipca 2009

Umowa z projektantem wnętrz wątek zamknięty Umowa z projektantem wnętrz. Na co warto zwrócić uwagę? Co warto zawrzeć?
~Brake
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 października 2021

kosz na odpady wątek zamknięty Hej, zastanawiam się jaki kosz na odpady kupić do mojego świeżo wybudowanego...
wiwo12
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Meble z KFM wątek zamknięty Szczerze polecam ich. Mam od nich meble w salonie kupione kilka lat temu i do...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Plyta indukcyjna samsung wątek zamknięty na której płycie można gotować we wszystkich garnkach
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry