Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były...
~malinowe lato
17

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Jaki rodzaj pościeli dla 10 letniego alergika? Jaki rodzaj pościeli dla 10 letniego alergika?
katonina
-

dodano: 3 marca 2021

Jakie macie płyty indukcyjne - pomóżcie? Stoję przed wyborem płyty indukcyjnej. Nigdy nie korzystałam z indukcji i nie...
~wiola1
29

dodano: 22 stycznia 2015

Jakie drzwi wybrać? Ostatnio miałam problem z kupnem drzwi. Znalazłam na stronie...
moderamonia
-

dodano: 26 lutego 2021

meble kuchenne Cooke & Lewis z Castoramy - proszę o opinie. Czy ktoś z Was, kupił, zamontował i użytkował?Czy są warte...
aliszjaaa
16

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Polecam Deko-Roll Jak rolety to polecam panów z Deko-Roll Posiadają bardzo duży asortyment...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 grudnia 2020

Nawóz do trawnika Proszę polećcie dobry nawóz do trawnika pod tuje też coś sprawdzonego by się...
~Samina
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2020

naklejka/fototapeta na ścianę w kuchni - pytanie dziewczyny, orientujecie się moze, czy wszystkie naklejki/fototapety nadają...
Asiunia
10

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 września 2011

Bosch Nie polecam pralki firmy BOSCH posiadam ją od 4 m-cy podczas wirowania buczy...
~Netka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 października 2020

Jaki piec gazowy wybrać do kawalerki? Witam, Proszę o radę bo zaraz oszaleję... proszę osoby, które miały podobne...
~Dr. Quinn
23

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2012

elektryczna suszarka na pranie szukam opinii na temat elektrycznej suszarki na pranie. Chodzi o taką...
~suszarka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2020

Materac Z mężem urządzamy sypialnię i w sumie wybraliśmy już większość mebli ale...
~Czesia
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 maja 2020

Verte Elbląg Firma porażka, niesolidni, niedokladni, złe pomiary zdjęli a później zwalają...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 października 2020

Wyciskarka do soków i warzyw? Czy ktoś ma jakąś wypróbowaną wyciskarkę do soków i warzyw, która wyciska sok...
~Anna
13

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2015

Czy to dobra płyta Czy ktoś użytkuje płytę Beko HII 68811NT poproszę o opinię czy to dobra indukcja
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2020

Odkurzacz piorący Cześć! Jestem ciekawa opinii o odkurzaczach piorących. Czy warto kupować? Czy...
ewekia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2020

Jaki materac z twardością H2/H3 do 5tyś? Witam wszystkich forumowiczów. Mam do Was zapytanie, planuję kupić porządny...
~Filipiak
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2018

MATERAC! Jaki najlepszy ;] Mam dużo pytań, ale nie będę pytała o materac w pytaniu o smoczki ;) Wiec...
Fabiankowa
7

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 września 2010

Ekogroszek Witam, Czy ktoś może mi polecieć dobry i sprawdzony skład opału? Szukam...
~Szymon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Ogrodzenie działki Zastanawiam się w jaki sposób w miarę szybko i szczelnie można ogrodzić...
~7element
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry