Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zabudowa typu komandor oraz komoda na zamówienie wątek zamknięty Skorzystałem z promocji świątecznej 2014r. zamówienie zostało zrealizowane w...
~Marco
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Dobra oferta wątek zamknięty bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy, jak również zniżka cenowa za...
~ziołowa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Gdyby nie fachowy montaż zareklamowalabym każda z zamówionych szaf wątek zamknięty Zamówiłam 3 szafy w Indeco i niestety jakość prezentowanych na spotkaniu z...
~Nr umowy 501/02/15
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Polecam INDECO wątek zamknięty Polecam firme INDECO TROJMIASTO. Projekt szafy robilam na wzgórzu,wszystko...
~Klaudia
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2012

meble kuchenne - niedrogo i solidnie wątek zamknięty skorzystałam z oferty tej firmy bo polecili mi ją znajomi. rzeczywiście meble...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Reklamacja wątek zamknięty Nie całe dwa lata temu montowałem szafę z firmy Indeco jakiś czas temu...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Szok szybkość radość wątek zamknięty Około rok temu korzystałam z innej firmy i oczekiwanie na realizację był...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

NIE POLECAM!!!!!! FIRMA TYLKO DLA BARDZO CIERPLIWYCH.... wątek zamknięty Jestem bardzo niezadowolona ze "współpracy" z firmą INDECO. Może kontakt z...
~klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2013

Zła to mało powiedziane>:/ wątek zamknięty Skorzystaliśmy z promocji 16% znizki na zamówienie złozone w grudniu z...
~Monika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

Polecam każdemu, radość żony bezcenna! wątek zamknięty W połowie Września zamówiłem szafę w Indeco i już mam ją zamontowaną. Od razu...
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

Warto czekać wątek zamknięty Ja nie sądziłam, że ta firma robi coś więcej niż szafy. Trochę się zdziwiłam...
~Sandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

DUŻY POZYTYW! wątek zamknięty Długo szukaliśmy firmy, która zaprojektuje i wykona meble do naszego nowego...
~Magda i Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

Ciężka sprawa... wątek zamknięty Zazdroszczę osobom, które tak wysoko oceniły Indeco... Może ja miałem pecha,...
~M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

Jak dla mnie rewelacja - a porównywałem oferty konkurencynej firmy i 3 prywatnych wykonawców. wątek zamknięty Obsługa perfekcyjna - projekt dokonany w salonie INDECO na Matarni, na drugi...
~Kamil F.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2014

Przestrzegam przed laminografiką! wątek zamknięty Do klientów, którzy chcą zamówić laminografikę Indeco przysyła gościa z f-my...
~L.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2014

Wybor materialow wątek zamknięty Przekonal mnie duzy wybor materialow. Musialam troche dluzej czekac, ale...
~IwaAda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

wszystko super, ale obsluga klienta to PORAŻKA wątek zamknięty w indeco zamowilam niewielka szafe do przedpokoju, w ktorej po kilku dniach...
~marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

Polecam drzwi ze szkła z nadrukowanym zdjęciem – świetny efekt! wątek zamknięty Widzieliśmy w salonie na Matarni drzwi do szafy zrobione w całości ze szkła z...
~Przemek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Piękna szafa wątek zamknięty Polecam szczególnie Pana projektanta Pawła. Bardzo elegancki i grzeczny....
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

zrealizowana wątek zamknięty polecam projektanta p.Marcina, profesjonalny projekt i doradztwo, elastyczny...
~Hanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
138

postów

121

wątków

do góry