Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
invicta wątek zamknięty Invicta Miałam okazję skorzystać z usłau kliniki invicta i chcialabym...
~tertio stogi
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2009

Nie polecam-Dr.Gniadek wątek zamknięty Mimo umówionej wizyty na godzinę, do gabinetu weszłam z ponad 2 godzinnym...
~Megan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Porażka wątek zamknięty W klinice chodziłam do ginekologa i diagnozowałam niepłodność, teraz zaś...
~Agata
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

Polecam gorąco wątek zamknięty Jestem objęta programem all inclusive ,prowadzi mnie prof.Łukaszuk,lekarz z...
~Małgosia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Najlepszy lekarz ginekolog to ADAM STENCEL wątek zamknięty Witam, najlepszy lekarz godny polecenia z czystym sercem to Adam Stencel....
~Monika
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

dziękuję wątek zamknięty Dziękuję w szczególności Pani Agnieszce!która zainteresował się mną jak...
~karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

Omijać- recjestracja wątek zamknięty Po zawracać sobie głowę, taką obsługa w recepcji, Pani z rejestracji nie wie...
~Beata
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2011

polecam!jestem mamą! wątek zamknięty Skorzystałam przy okazji z promocji na badania genetyczne, kurcze naprawdę...
~kk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

program in vitro all inclusive + ciąża 6 tydzień! wątek zamknięty Jakoś nie wierzyłam ale udało. Wcześniej leczyłam się w białymstoku i w...
~DW
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

jako lekarz i jako pacjent polecam! wątek zamknięty Z żoną mieszkamy w anglii i korzystaliśmy dotychczas z 2 innych klinik + z...
~Martin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

jestem w ciąży! wątek zamknięty po 5 latach starań jestem w ciąży! wcześniej nieudane leczenie w innej...
~aawiol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

profesjonalizm wątek zamknięty jestem dopiero po pierwszej wizycie i badaniach, ale już mogę się...
~Nati
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

polecam wątek zamknięty polecam dr Stencla, sympatyczny i profesjonalista...zdiagnozował u mnie...
~Aluśka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

dz Sz. wątek zamknięty Nie polecam, kilka miesięcy musiałam do niej chodzić co - 2 tyg, zlecała...
~kirys
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2010

konsultacja wątek zamknięty Witam, jestem zadowolony z konsultacji u dermatologa. Teraz już wiem co mam...
~klient82
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 maja 2012

In victa wątek zamknięty Panie w recepcji zachowują się jak by pracowały tam za karę, często bywały...
~malwina178
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2012

adi - opinia wątek zamknięty Gabinet zabiegowy polecam każdemu, byłem wczoraj na pobraniu krwi. Obsługa...
~adi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

Klinika bardzo dobra.... wątek zamknięty Leczę się w tej klinice...moim zdaniem obsługa bardzo dobra:...
~AD
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Liczy się niestety tylko kasa :( wątek zamknięty Umówienie byliśmy na godz. 14:30 , weszliśmy do gabinetu o 16:10 . Mam...
~Ochlik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 stycznia 2012

odradzam wątek zamknięty Pisze aby uprzedzic wszytskich ktorzy chca miec dziecko przed pania doktor...
~Katarzyna
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
348

postów

182

wątków

do góry