Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
klinika nie taka zla jaka ja opisuja wątek zamknięty Jako pacjentka, nie rozumiem tych negatywnych opinii wystawionych na lamach...
~Maja z corka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 lutego 2009

dr gniadek wątek zamknięty bardzo sympatyczny lekarz ma podejscie do czlowieka nie udziela zmylkowych...
~aneczka2248
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 lutego 2009

dr.Stencel wątek zamknięty Dość długo zastanawiałam się nad swoją opinią i myślę, że bedzie pomocna przy...
~Monika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lutego 2009

vera nie zaluj wątek zamknięty ze nie dostalas sie do dr P., serdecznie odradzam te pania. U mnie w 21 tc...
~lakszmi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 grudnia 2008

Brak profesjonalizmu na najwyższych lotach! wątek zamknięty Jestem w 1szym trymestrze ciązy. Po około 2 tyg. oczekiwania od rejest.(w...
~vera
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 listopada 2008

Bark kontaktu wątek zamknięty Witam Wrażenie ogólne jest bardzo dobre na samym początku ale jak dalej się...
~Pacjentka ginekologiczna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 listopada 2008

Polecam!!! wątek zamknięty Szczerze polecam dr. Śliwińskiego - dzięki Panu doktorowi dziś jestem w 25...
~Ja i mój synek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 października 2008

niezadowolona pacjentka - opinia wątek zamknięty Przeglądając opinie na temat Invikty, nasunął mi się pewien wniosek odnośnie...
~niezadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 lipca 2008

polecam dr Ś. wątek zamknięty popieram poprzednią opinię. Przez 1,5roku starałam się zajść w ciąże.Nasze...
~eterna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 lipca 2008

Zawidziona wątek zamknięty Chyba rzeczywiście wybrałaś nie tego lekarza.Dr Śliwiński jest wspaniałym...
~Za miesiąc będę mamą
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 lipca 2008

Dr. Śliwiński i psudo klinika niepłodności wątek zamknięty Na pierwszej wizycie Pan doktor podszedł do mnie i żony instrumentalnie, bez...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 lipca 2008

Nie polecam lek. med. Ś. wątek zamknięty Umówiłam się na wizytę u lek.Ś, jednego z trzech zajmujących się...
~Zawiedziona!
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 lipca 2008

szczerze polecam wątek zamknięty Jestem pacjentką dr Gniadka i jestem zadowolona z...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 czerwca 2008

KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI? wątek zamknięty To raczej klinika in vitro! Leczenie w Invikcie rozpoczęłam 1,5 roku temu....
~karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 czerwca 2008

Klinika leczenia niepłodności wątek zamknięty Generalnie klinice z całą pewnością przydałaby się porządna konkurencja....
~Mąż
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 maja 2008

dr. śliwiński wątek zamknięty Śliwa- super! To jest lekarz z przawdziwego zdarzenia!
~jankeska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2008

Polecam Dr. Paszkiewicz, Odradzam LEGAN!!! wątek zamknięty Ja chodzę od jakiegoś czas do dr. Ewy paszkiewicz i jestem zadowolona,...
~Hania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2008

Bardzo dziękujemy wątek zamknięty Bardzo dziękuję za opiekę i leczenie panu dr Robertowi Czechowi.Każda wizyta...
~A.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 marca 2008

NIE POLECAM! wątek zamknięty Jest okropny bałagan.Umawiają, potem się okazuje, że nie ma rezerwacji na ten...
~I.G
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 marca 2008

Klinika Leczenia niepłodności wątek zamknięty Dzięki doc.łukaszuk jestem w 13 tyg.Dziękujemy mu za to przeogromnie.Bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 lutego 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
348

postów

182

wątków

do góry