OSK Oliwka

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Floriana Ceynowy 2/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SUPER!!!!!!!!! wątek zamknięty Bardzo mi się podobało, i teoria i praktyka, jeździłam głównie z P. Jerzym i...
~Ala
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2008

Goście są naprawdę dobrzy w tym co robią wątek zamknięty Polecam wszystkim, atmosfera wręcz rodzinna. Można kawkę sobie zaparzyć - na...
~Mario.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2008

DZIĘKUJĘ!! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem kategoria B;) I to nie tylko ja ale i 2 osoby z...
~Magdalena Ł
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2008

podziękowanie dla Pana Andrzeja K. wątek zamknięty Dnia 08.04.2008 zdałam egzamin za PIERWSZYM RAZEM, a to przede wszystkim...
~Leokadia J.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2008

:))) wątek zamknięty Egzamin na kat. B zdałam za pierwszym razem !!! Pan egzaminator spytał mnie o...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2008

ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM wątek zamknięty UDAŁO MI SIE ZDAĆ ZA PIERWSYM RAZEM ALE To TYLKO DLA teGO ŻE MIAŁEM Z...
~ŁUKASZ
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 marca 2008

Nowicki Ł. - opinia wątek zamknięty Własnie dzisaj zdałem za 2 razem.Nauczanie super a jesli chodzi o...
~Nowicki Ł.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 marca 2008

Incognito - opinia wątek zamknięty Świetna atmosfera w obiekcie jak i na jazdach. Instruktorzy uczą konkretnie i...
~Incognito
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 marca 2008

Obydwie kategorie za 1 razem.... wątek zamknięty czy trzeba cos jeszcze dodac? Wynik chyba mowi sam za siebie! Super...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 marca 2008

Zdecydowanie jestem na taaak!!:) wątek zamknięty Co prawda zdałam za 3 razem, ale jest naprawdę super! Polecam Pana Piotra...
~Magda S.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 marca 2008

Zdecydowanie polecam Oliwkę! wątek zamknięty Kurs rozpoczęłam 5 grudnia 2007, zdałam za pierwszym podejściem 3 marca...
~Ewa Jakubowska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 marca 2008

Oliwka-godna polecenia szkoła wątek zamknięty Właśnie zdałam egzamin-za drugim podejściem. Jeśli chodzi o Oliwkę to mogę...
~Aga Sz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 lutego 2008

Pierwsze podejście... mówi samo za siebie... wątek zamknięty Oliwka zdecydowanie daje możliwość zdania egzaminu za pierwszym podejściem....
~Karol
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 lutego 2008

OŚRODEK GODNY POLECENIA wątek zamknięty Sam fakt zdania egzaminu za drugim razem mówi sam za siebie!!!Mogło być za...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 lutego 2008

Panie Jerzy! Zdałam ! wątek zamknięty tak, zdałam za drugim razem choć mogłam za pierwszym.Dziękuję za pomoc i...
~Ilona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 grudnia 2007

POLECAM ,,OLIWKĘ'' ZDAJĄCYM NA KAT.,,A'' wątek zamknięty Witam wszystkich odwiedzających tą stronę i czytających opinie na temat...
~LAZY S3M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 grudnia 2007

Zdałem za drugim razem!!!! wątek zamknięty Jeździłem ze wszystkimi instruktorami i wszyscy byli doskonali w swoim fachu,...
~ludek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 grudnia 2007

A mnie te dobre opinie nie dziwią;) wątek zamknięty Kurs teoretyczny i praktyczny świetnie przygotowany. Sporo się nauczyłam, za...
~Ola B.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 grudnia 2007

jestem ździwiona tak dobrych opinii wątek zamknięty Z mojego doświadczenia wnioskuje, iż opinie w internecie to nie wszystko, nie...
~byla kursantka
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 listopada 2007

dobry instruktor wątek zamknięty Pan Antoni to wspanily instruktor
~zyczliwy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
306

postów

279

wątków

do góry