Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Straszny personel. wątek zamknięty Chciałabym wyrazić swoje niezadowolenie z obsługi z jaką spotkałam się w...
~Suzi
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 maja 2011

Świetna obsługa! wątek zamknięty Nie miałam w planie zostawiać komentarza , ale jak zobaczyłam co tu jest...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

ŻENUJĄCE wątek zamknięty Korzystam z usług D&K od paru lat,z miesiąca na miesiąc jest coraz...
~k
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 marca 2013

Wolne żarty wątek zamknięty Za skorzystanie z komputera w celu wydruku Pani doliczyła 1zł. To chyba jakiś...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Obsługa rewelacja wątek zamknięty Nie wiem o co chodzi z tymi narzekaniami na obsługę w DK pojechałam, złożyłam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Beznadziejna obsługa !!! wątek zamknięty Byłam dzis w owym punkcie drukowac zdjecia. Pani ktora mnie obslugiwala na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ! wątek zamknięty Mimo ustaleń telefonicznych niepotrzebnie przebyłem ponad 40 km w jedną...
~Arek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

profesjonalne centrum kopiowania w trojmiescie wątek zamknięty witam,perfekcyjna i do tego szybka obsluga,wszystie formaty w super jakosci...
~mateusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

NAJGORSZA drukarnia w Gdańsku. wątek zamknięty Byłam już w wielu drukarniach w Gdańsku z racji, że drukuję wielkoformatowe...
~KAsia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 marca 2012

Obsługa straszna. wątek zamknięty Cały czas klient może odczuć presję braku czasu dla niego, co chwilę...
~jacek nie placek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Koszmarna obsługa gorzej niż za czasów komuny wątek zamknięty Fatalna obsługa, banda naburmuszonych pracowników, nie znają podstawowych...
~Robert :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 grudnia 2011

Obsługa... wątek zamknięty Widzę, że nie tylko ja dostrzegam bardzo słabą postawę obsługi. Przede...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2011

Jakość produktow BDB, ale obsluga FATALNA. wątek zamknięty Z usług punktu D&K w C.H Manhattan w Gdańsku korzystam dosc często,...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

... wątek zamknięty Oddalem projekt do skserowania i mowilem ze chce fakture. Odpowiedz byla ze...
~Roman
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2010

OBSŁUGA TRAGEDIA!!!!!! wątek zamknięty Jestem a raczej byłem stałym klientem D&K i do pewnego czasu zadowolony byłem...
~były klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2011

niezadowolony wątek zamknięty Zawitałem tam pierwszy raz i ostatni. Jakość wydruku bardzo słaba, przez...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 czerwca 2011

REWELACYJNY PUNKT wątek zamknięty Wszedłem w panel opinii przy okazji szukania numeru telefonu tej firmy,od...
~Władysław Więckiewicz (Alfa Trai
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2011

Bardzo nie miła obsługa ! wątek zamknięty Pani przy kasie krzyczała wprost na mnie, że nie wiem która to moja praca...
~BMG
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2011

JEDYNE PROFESJONALNE CENTRUM W GDAńSKU wątek zamknięty Drukowałem moją pracę magisterską w dwóch tanich budkach kserograficznych...
~Arkadiusz Chlebowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lipca 2010

to jakaś kpina.... wątek zamknięty Mimo, że oferta bogata, każdy znajdzie to czego szuka, stanowczo NIE POLECAM....
~Majkamam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

postów

51

wątków

do góry