Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Właściwi ludzie na właściwym miejscu :) wątek zamknięty Po słabym szkoleniu podstawowym u lokalnej konkurencji ("W" w Rumi) i trzech...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

kat.C wątek zamknięty Super!!! Zdałem za drugim podejściem(moja wina!) Pozdrawiam instruktora Artura.
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Polecam! wątek zamknięty Wszystkim serdecznie polecam tę szkołę. Na wykładach informacje przekazywane...
~Magda B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

a bylo by super... wątek zamknięty Zdalam za pierwszym razem i za to bardzo duze podziekowania dla pana Grzesia...
~aga
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Dzieki mojemu znajomemu trafiłam do tej szkoły, wcześniej miałam nie wiele...
~Emilia.G
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

ale jazda wątek zamknięty Kierownictwo jak i instruktorzy są mili i dobrymi fachowcami. Pan Jacek...
~Edyta
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2010

Polecam wątek zamknięty Zadałem kurs na C teraz robię tu kwalifikację wstępną i przyczepę. Wszystko...
~Krzychu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

POLECAM! wątek zamknięty Kurs robiłam 5 lat temu w innej szkole jazdy, podeszłam parokrotnie do...
~Joanna B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

Podziękowanie wątek zamknięty W imieniu Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Rumi oraz swoim...
~Marek T.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Polecam wątek zamknięty Wszystkim którzy się wahają jaką szkołę prawa jazdy wybrać podpowiadam: tylko...
~Łukasz L
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 października 2011

Patrycja - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim naukę w tej szkole jazdy. Zarówno zajęcia teoretyczne z p....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

Pan Piotr Tkacz wątek zamknięty Wspaniały człowiek, super instruktor Pan Piotr wie co mówi, daje fachowe...
~Tomaszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 września 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty Szkołe mi polecono i ja mogę z czystym sercem polecić ją również! Dziekuje...
~Marzena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

Podziękowania. Kat. B Automat. wątek zamknięty Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla całego zespołu RONDO BIS:),za...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2011

ZDAŁEM!!!!!! wątek zamknięty Moja przygoda z rondo bis zaczęła się po trzecim niezdanym egzaminie (...
~Przemek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2011

Polecam. wątek zamknięty Polecam Centrum Szkolenia Kierowców Rondobis. Zachęcam, by właśnie tam odbyć...
~Natalia S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

Szkoła jazdy Rondo Bis wątek zamknięty Szybko, sprawnie z profesjonalnymi instruktorami zaliczłlem kurs i za...
~Artur B.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

POLECAM:-) wątek zamknięty Polecam innym tę szkołę gdyż ja zdałam za pierwszym razem, i chciałam w ten...
~Gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

Fajna przygoda wątek zamknięty Piszą wszyscy co zdawali na samochody, a gdzie są ci którzy zdawali na...
~Kobieta-motocyklistka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 października 2010

P-O-L-E-C-A-M wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę :) . Naprawdę miła obsługa ,...
~Tomasz Sikora
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
396

postów

383

wątków

do góry