Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zaufanie!!!! wątek zamknięty Przeczytałam wszystkie opinie i zgadzam się z nimi w 100%. Trener Kuba to...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

Wielkie pozytywne zaskoczenie!!!! wątek zamknięty Przyznam się,że nie do końca byłam przekonana do prywatnego trenera. Namówiła...
~Krystyna R.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

Super sprawa wątek zamknięty Do trenera Kuby trafiłam z portalu trójmiasto właśnie. Zawsze chciałam...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

REWELACJA wątek zamknięty Polecam w 100%. Treningi indywidualne dopasowane do potrzeb i możliwości....
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2011

SUPER!!! SUPER!!!! SUPER!!!! wątek zamknięty Moje noworoczne postanowienie właśnie się spełniło. Na początku roku ważyłam...
~Jola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2011

Nie wiem,jak dziekować. wątek zamknięty Zacznę tak: Start-16.12.2010- 112 kg Obecnie-30.01.2011- 102 kg Dziękuję...
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

POLECAM wątek zamknięty Witam, Świetny sposób dla osób, którym brak mobilizacji do samodzielnych...
~Tymon
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

Monika - opinia wątek zamknięty Dziękuje!!!!!!!!! Od paru lat próbowałam pozbyć się zbędnych kilogramów....
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 grudnia 2010

100% wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Szybko nabrałam sylwetki, o której zawsze marzyłam, a...
~Aneta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2010

Rewelacja!!!!!! wątek zamknięty Po wielu latach bezruchu znalazłam kogos kto pomógł mi przezwyciężyć...
~Karina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2010

Asik - opinia wątek zamknięty Trening zaczęłam 1 m-c temu i jestem bardzo zadowolona z efektów :) Osobisty...
~Asik
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2010

REWELACJA wątek zamknięty TO NIEPRAWDOPODOBNE JAK SZYBKO I PŁYNNIE MOŻNA ODDZIAŁYWAĆ NA CIAŁO...
~Andrzej P.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry