Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsluga do wymiany!!! wątek zamknięty No co mam powiedziec jedzienie dobre sprawdzalam przed impreza...jeden kelner...
~niezadowolona klientka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Chrzciny wątek zamknięty To już kolejna impreza okolicznościowa w której mieliśmy okazję uczestniczyć...
~Joanna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2017

Opinia wątek zamknięty Nie zgadzam sie z wiekszoscia opinii.Uwazam, ze sa niesluszne i...
~J.W.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Sylwester 2016/2017 wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam tego miejsca na jakąkolwiek...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

Bawiłam się na Andrzejkach i Sylwestrze wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, fajny lokal na przyzwoitym poziomie. polecam
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Sylwester 2016/2017 wątek zamknięty Nie polecam tego miejsca na jakąkolwiek „zorganizowaną” imprezę....
~Gość :-) *
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 stycznia 2017

Pyszne wątek zamknięty Jestem zadowolony z usług restauracji.Korzystalem kilka razy i nigdy się nie...
~Zadowolony klient
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

SYLWESTER 2011,Skandal wątek zamknięty Jak nazwać miejsce usługowe,gastronomiczne czy jakiekolwiek inne gdzie...
~Zniesmaczony
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 stycznia 2012

Z własnego doświadczenia polecam! :) wątek zamknięty Z całego serca polecam to miejsce. Na przestrzeni kilku lat miałam okazję być...
~Karolina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

it's a atmospheric with great food and great people wątek zamknięty I knew this restaurant because of my friend's recommendation. On the first...
~Lin Hung Shiang
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam bardzo, zwłaszcza na rodzinne spotkania i obiady , jak i imprezy...
~Agata Dorosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Restaurację Orzeł oceniam wysoko - obchodziliśmy tam uroczyste urodziny męża...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Super lokal trochę skryty i nie odkryty wątek zamknięty Ze zdziwieniem odkryliśmy super lokal na Ujeścisku. Za super smaczne dania...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Dobra restauracja z dobrym niedrogim jedzeniem wątek zamknięty Bardzo ładny wystrój po remoncie, pyszne jedzenie w naprawdę niskich cenach....
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Polecamy zdrowe i świeże jedzonko w wyremontowanej restauracji Pod Orłem W Gdańsku wątek zamknięty Dzisiaj jedliśmy pyszny obiad w restauracji Pod Orłem w Gdańsku. Byliśmy tam...
~Klienci z Gdyni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 lipca 2016

Chrzciny wątek zamknięty Dziękuje za zorganizowanie przyjęcia z okazji Chrztu mojej córki. Jedzenie...
~Adam
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Impreza okolicznościowa wątek zamknięty W restauracji organizowaliśmy Przyjęcie Komunijne. Potrawy pięknie podane,...
~K.K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

impreza oklicznościowa wątek zamknięty nie dane mi było nic posmakować . niezbyt grzeczny właściciel 2 dni przed...
~Gall Anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

SYLWESTER 2015/16 zdecydowanie NIE!!!! wątek zamknięty Nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką ignorancją i chamstwem właściciela...
~Tomek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

ZDECYDOWANIE NIE wątek zamknięty Pamiętajcie jak już idziecie do tej powiedzmy restauracji należy zabrać ze...
~danusia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
223

postów

164

wątków

do góry