Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalista wątek zamknięty Witam wszystkich kursantów! Do Pana Jacka zapisałem się z innej...
~Profesjonalista
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Najwieksze szczescie!!! wątek zamknięty To juz 2 miesiace odkad mam prawo jazdy :) To byl najpiekniejszy dzien w moim...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

Szczerze polecam wątek zamknięty Do Pana Jacka trafiłam na koniec swojej przygody z egzaminami na prawo jazdy...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

Bezstresowa nauka na najwyższym poziomie wątek zamknięty Chciałbym gorąco polecić wszystkim, którzy szukają instruktora, który...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

Pan Jacek - nie ma lepszych! wątek zamknięty Po kursie w innym ośrodku trafiłam na jazdy dodatkowe u Pana Jacka i tylko...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

Polecam! wątek zamknięty Pan Jacek to świetny instruktor, jest w stanie przygotować każdego do...
~Patrycja P.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

Polecam! wątek zamknięty Polecam serdecznie jazdy dodatkowe u pana Jacka, bo z takich skorzystałam. Po...
~martar
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Jedynka, tak , tak , tak !!! wątek zamknięty Szkoła na prawdę godna polecenia, zajęcia prowadzone w niepowtarzalnej...
~Nina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

Jakość usług na najwyższym poziomie wątek zamknięty Gorąco polecam wybranie właśnie tej szkoły jazdy. Do jej atutów należy...
~Marta Cebera
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

Polecam!!! wątek zamknięty Po wielu nie udanych próbach znalezienia uczciwej szkoły i "normalnego"...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam osk jedynka! Solidna nauka jazdy w miłej atmosferze! Dziękuje...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Jacek Sagan jest REWELACYJNY !! LUDZIE ON UCZY A nie Pisze SMS jak INNI !!! wątek zamknięty Witam. Po 3 Egzaminie Praktycznym w Pord musiałem wykupić 5 h żeby przystąpić...
~Tomek Dj Crazy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

Polecam każdemu! wątek zamknięty Wszystkim odwiedzającym stronę Ośrodka Szkolenia Kierowców bez wahania...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

Alicja B. - opinia wątek zamknięty Dziś zdałam za 7 razem. Nie przesadzę pisząc, że to dzikiu panu Jackowi....
~Alicja B.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Jak najbardziej polecam! wątek zamknięty Przez 10 godzin z Panem Jackiem nauczyłam się więcej niż przez 40 z...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Polecam !! wątek zamknięty W dzień egzaminu miałam jazdy dodatkowe właśnie w tym ośrodku i zdałam...
~Ela
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2011

Polecam wątek zamknięty Pan Jacek jest po prostu świetnym nauczycielem :) Dokładnie tłumaczy, jest...
~Meg
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

W końcu zdałam :) wątek zamknięty No nareszcie myślałam że się nie uda a jednak. Dzięki jazdom doszkalającym z...
~Sabina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Najlepszy możliwy wybór :-) wątek zamknięty Po prawie dziesięcioletniej przerwie od kursu w innym ośrodku postanowiłam...
~Kasia J.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

Tak, tak, tak! wątek zamknięty Miałam okazję jeździć z różnymi instruktorami, jednakże wybór "Jedynki" był...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry