La Bocca

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Startowa 30

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
petarda wątek zamknięty pycha
~ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

Prawdziwa Włoska pizza wątek zamknięty Niestety nie ma w Gdańsku innej prawdziwej pizzerii ponieważ CIĄGLE jest...
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

pizza wątek zamknięty moim zdaniem zamawiana pizza zostawia wiele do życzenia. ciasto podobne do...
~Renata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Liczy się jakość wątek zamknięty Liczy się jakość i znajomość sztuki kulinarnej
~M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Tomek - opinia wątek zamknięty pizza bardzo dobra, na widoku piec opalany drewnem, który "robi" przyjemny...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

blad - opinia wątek zamknięty Bylem z polecenia kuzynki, nie zawiodłem się i dziwią mnie negatywne...
~blad
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

Zwykla przeciętna pizza..... wątek zamknięty Wybraliśmy się z kolegą coś przekąsić i zamówiliśmy Pizze powiększoną za...
~Peter
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

mieszane uczucia wątek zamknięty Wybralam sie dziś ze znajomą, do "tego" miejsca które pamiętam z przed trzech...
~Ruda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

W końcu pizza z prawdziwym włoskim ciastem wątek zamknięty Uwielbiam włoską kuchnie dlatego szczególnie się ciesze z możliwości...
~Sąsiad
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

odpowiedź do właściciela wątek zamknięty jeżeli według Pana szanowny właścicielu kupuje Pan produkty u dobrych...
~sąsiad
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

ŻENADA wątek zamknięty Obsługa fatalna i niemiła. Pizza: niedoprawione dobrze wypieczone ciasto, z...
~djb
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

Większa pizza- więcej klientów wątek zamknięty Za mało, za drogo...Padniecie, bo oliwkami szału nie zrobicie...
~Tuskowa
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2014

POLECAM wątek zamknięty przez przypadek trafilismy z mezem na niedzielny obiad , juz w wejsciu...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Trzeba przyznać, że pizza jest inna niż w zwykłej pizzerii! wątek zamknięty Ciasto jest zdecydowanie smaczniejsze i właśnie to powoduje, że byłam tam...
~Gośka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 października 2014

Prawdziwa włoska pizza wątek zamknięty Miejsce na pewno godne polecenia! W lokalu jest przytulnie, obsługa bardzo...
~Micha
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2014

różnica pomiędzy pizzą w lokalu a na wynos wątek zamknięty Gdy odwiedziłam (pomimo niesprzyjającej lokalizacji) tą pizzerie byłam pod...
~nadi
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 września 2014

Najlepsza pizza jaką jadłam wątek zamknięty Super cienkie ciasto, świeże składniki i fajne połączenia smakowe. Na pewno...
~Vermilion
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2014

Dostawa po ponad półtorej godziny, pizza przeciętna wątek zamknięty Z obiecanych 30-40 minut, zrobiło się ponad półtorej godziny. Brak...
~Adam
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Pizza świetna, obsługa już nie wątek zamknięty Kulinarni dewianci z Trójmiasta tym razem postanowili wybrać się do...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 września 2014

Przepysznie wątek zamknięty Byłam niedawno z mężem, po raz drugi w tym przemiłym miejscu i na pewno nie...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry