Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobry specjalista, wspaniała atmosfera i ten głos :) wątek zamknięty Hipnoza to jest to :) pomogła mi uwolnić od moich stanów lękowych i małej...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Po prostu dziękuję wątek zamknięty Pozbyłam się silnych lęków tak naprawdę nie wiadomo o co. Lęk przed...
~Mari
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Sempergo? Rewelacja! wątek zamknięty Szkolenia na najwyższym poziomie. Można by było chłonąć tę wiedzę bez...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

kocham tą hipnozę wątek zamknięty Zawsze marzyłam o pięknych i zadbanych paznokciach. A że kiedy denerwowałam...
~Janina Polek z Poznania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

sesja papierosy wątek zamknięty Polecam. Po 2 sesjach brak nałogu.
~Tomek Gdynia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

szkolenie autohopnoza wątek zamknięty Szkolenie pozytywnie zaskakujące.Atmosfera swobodna i miła. Ćwiczenia super....
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Polecam wszystkim. wątek zamknięty Wspaniały fachowiec i człowiek. Najwyższa jakość w dobrej cenie. Duża wiedza...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Sempergo Rafał Foss wątek zamknięty Polecam spotkania z Rafałem Fossem. Korzystałam z kilku szkolen, a takze z...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Nałogi wątek zamknięty Do Rafała po raz pierwszy trafiłam ponad 3 lata temu kiedy zmagałam się z...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

hipnoterapia najlepsza na świecie na słodkości wątek zamknięty Rafała poznałam pod czas TransMisji w Gdyni. Zafascynowana efektami, jakie...
~Kamila „Kama”
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Moc hipnozy wątek zamknięty O Rafale i hipnozie pierwszy raz usłyszałem w Radiu Gdańsk, zapisałem się na...
~Edek Kornacki Elbląg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Coaching z Mistrzem wątek zamknięty Jestem po coachingu z Rafałem. Po ciąży nie mogłam dojść do swojej...
~Daria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

dziękuję za autohipnoze wątek zamknięty Witam jestem już po 50 i dopiero teraz stawiam kroki w rozwoju osobistym. Na...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Wielkie dzięki dla Rafała wątek zamknięty Do Rafała trafiłam ok 2 miesięcy temu. Zmagałam się ze stanami depresyjnymi,...
~Renata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

narkotyki the end wątek zamknięty dzieki Mistrzu za koniec z dopalaczami. to byla moja droga na skroty aby...
~piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

wolna od cukru wątek zamknięty Jako nastolatka borykałam się z nadmiarem czekolady,słodyczy, ciastek, tortów...
~Kasia Kasik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

Koniec z alkoholem i wahaniami nastrojów wątek zamknięty Pierwszy raz byłam na terapii za pomocą hipnozy. Nie dotykam alkoholu już...
~Eliza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 stycznia 2018

Przygód kilka wróbla ćwirka.. wątek zamknięty Szczęśliwie nieszczęśliwa trafiłam z jednym konkretnym problemem (długoletnia...
~Autor nieznany
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

terapia hipnozą wątek zamknięty Rafała spotkałam w takim momencie życia gdy potrzebowałam zmiany a nie bardzo...
~Irena
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

Terapia - hipnoza wątek zamknięty Miesiąc temu miałam dwie sesje u Rafała. Był to dla mnie bardzo trudny czas,...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry