Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Niejednokrotnie kupowałem sprzęt komputerowy w Jesie. Kupiłem m. in. kompa...
~Staszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

Tak powinny działać serwisy wątek zamknięty Oddałem laptopa po zalaniu. Naprawili go w trzy dni, pomimo że odpalał...
~łukaszzzz85
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

MOGĘ SZCZERZE POLECIĆ TEN SERWIS! wątek zamknięty MOGĘ SZCZERZE POLECIĆ TEN SERWIS! - BARDZO DOBRA KOMUNIKACJA
~wroniak667@wp.pl
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

serwis PC oraz nawigacji GPS wątek zamknięty Do serwisu JES przyniosłem komputer stacjonarny oraz niesprawną nawigację. Z...
~Franky
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2011

zero profesjonalizmu wątek zamknięty Daliśmy z żoną dwa laptopy do naprawy w których-w jednym była uszkodzona...
~AREK
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

Dwa inne serwisy się poddały a Jes naprawił mojego ibm. wątek zamknięty Dwa inne serwisy się poddały a Jes naprawił mojego ibm. Uszkodzona karta...
~PIOTR
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 września 2011

szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Do serwisu JES trafiłem z polecenia. Oddałem laptopa z uszkodzonym...
~jarekk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

Karta Graficzna wątek zamknięty Próba kupienia karty zakończona zwrotem pieniędzy po 5 tygodniach, przez...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

polecam wątek zamknięty miła obsługa. szczera i pomocna ninformacja.
~janusz wilkowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 maja 2010

~Adrian
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 grudnia 2009

nie polecam zakupów w tym sklepie wątek zamknięty 14.07.2009r.zamówiłam laptopa Lenovo IdeaPad Y 530 -59-020679.Po 8 dniach...
~Lidia Szklarz
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 lipca 2009

Super sklep! wątek zamknięty W końcu sklep komputerowy na najwyzszym poziomie ! miła obsługa i porządne...
~p
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

postów

52

wątków

do góry